Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina C - 10.kolo 27.03.11

V desátém kole 2.ligy skupina C podlehla Bohemia Pardubice Béčku Hradce Králové a udržení v soutěži je pro ni už jen prakticky nemožnou teorií.
Detailní výsledky: Kolín - Vlašim 3:5, Hradec Králové B - Bohemia Pardubice 5:3, Pankrác B - Bakov n/J. 5:3, Neratovice - Turnov B 3,5:4,5, Lysá n/L. B - Kutná Hora 6,5:1,5, Liberec - Jičín B 3,5:4,5


Výsledky na šachovnicích - 10.kolo
Sokol Kolín   TRW autoelektronika Vlašim TJ Neratovice   ŠK Zikuda Turnov "B"
Moravec Michal 2305 1 - 0 2369 Vojta Tomáš Umanec Filip 2206 ½ - ½ 2335 Kačírek Petr
Baláček Tadeáš 2110 1 - 0 2249 Šťastný Jan Černík Lukáš 2196 ½ - ½ 2280 Jaracz Barbara
Souček Milan 2185 ½ - ½ 2225 Mejzlík Ondřej Bargel Martin 2179 1 - 0 2281 Vaculík Martin
Brezmen Pavel 2092 0 - 1 2160 Vojta Pavel Jandourek Lukáš 2177 0 - 1 2250 Kopal Josef
Kaplan Daniel 2038 0 - 1 2157 Stoklasa Jan Drábek Vojtěch 2128 ½ - ½ 2205 Vltavský Vladimír
Beneš Petr 2154 0 - 1 2033 Matějovský Ondřej Purnoch Josef 2127 0 - 1 2228 Maršálek Zdeněk
Michálek František 2078 ½ - ½ 2082 Horák Vladimír Hořínek Karel 2054 ½ - ½ 2215 Ďúran Tomáš
Marek Miroslav 2117 0 - 1 1909 Hrdina Robin Netušil Jaroslav 2004 ½ - ½ 2150 Zelený Tomáš
  3 : 5     :  
TJ Slavia Hradec Králové "B"   ŠK Bohemia Pardubice JOLY Lysá nad Labem "B"   Stadion Kutná Hora
Nun Jiří 2356 1 - 0 2183 Karásek Lukáš Priehoda Vítězslav 2385 ½ - ½ 2285 Daneš Jaroslav
Jüptner Jan 2312 ½ - ½ 2088 Novák Aleš Špaček Petr 2408 ½ - ½ 2092 Moravec Vít
Vacek Martin 2305 1 - 0 2019 Nadrchal Tomáš Londýn Radek 2350 1 - 0 2151 Černovský Jiří
Döring Robert 2187 1 - 0 2068 Jelínek Václav Neckář Lubomír 2349 1 - 0 2093 Štolba Miloš
Novák Radomír 2165 1 - 0 2064 Vodička Pavel Jurásek Miroslav 2305 ½ - ½ 2079 Vrkota Miloš
Jezbera Jiří 2190 ½ - ½ 1948 Horáček Michal Munk Petr 2192 1 - 0 2031 Skála Jaromír
Jiruše Josef 2072 0 - 1 2033 Laušman Petr Husárik Braňko 2176 1 - 0 1962 Krejčová Kateřina
Jaeger Luděk 2033 0 - 1 2028 Mazura Tomáš Jirk Aleš 2177 1 - 0 1892 Vocilka Jiří
  5 : 3     :  
TJ Pankrác "B"   Sokol Bakov nad Jizerou Desko Liberec   ŠK AD Jičín "B"
Svoboda Svatopluk 2279 ½ - ½ 2280 Řehořek Martin Bednář Marcel 2199 0 - 1 2464 Spirin Oleg
Petr Jan 2199 1 - 0 2160 Mudra Pavel Braun Marek 2153 0 - 1 2456 Vološin Leonid
Jandovský Viktor 2185 1 - 0 2109 Vacek Radomír Polák Benedikt 2138 ½ - ½ 2426 Meduna Eduard
Plešek Jiří 2146 ½ - ½ 2131 Záhorbenský Jaroslav Suchomel Aleš 1954 1 - 0 2380 Lechtýnský Jiří
Pick Štěpán 2165 1 - 0 2078 Crha Pavel Cakl Zdeněk 2114 ½ - ½ 2259 Fiala Jaroslav
Kroužel Jaroslav 2213 ½ - ½ 2071 Kryšpín Libor Krtouš Zdeněk 1997 ½ - ½ 2143 Šnorek Milan
Lizner Milan 2070 ½ - ½ 1992 Rigo Imrich Paldus Petr 2066 ½ - ½ 2248 Indrák Igor
Mašek Miroslav 2191 0 - 1 1994 Richter Martin Novák Jan 1936 ½ - ½ 2127 Duczynski Martin
  5 : 3     :  
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. JOLY Lysá nad Labem "B" 9 0 1 27 52,0 41
2. ŠK AD Jičín "B" 7 1 2 22 46,0 29
3. TJ Pankrác "B" 5 3 2 18 42,5 27
4. TJ Slavia Hradec Králové "B" 5 2 3 17 42,5 27
5. Sokol Kolín 4 3 3 15 41,0 20
6. Stadion Kutná Hora 4 2 4 14 38,0 19
7. ŠK Zikuda Turnov "B" 4 1 5 13 39,0 21
8. TJ Neratovice 3 3 4 12 40,0 25
9. TRW autoelektronika Vlašim 3 1 6 10 41,5 28
10. Desko Liberec 3 0 7 9 31,0 18
11. ŠK Bohemia Pardubice 2 1 7 7 35,0 23
12. Sokol Bakov nad Jizerou 2 1 7 7 31,5 ;

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.