Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina C - 11.kolo 10.04.11

V jedenáctém kole 2.ligy skupina C nebyla Liberci nic platná ani výhra a doplnil tak trojici sestupujících. O vítězi bylo rozhodnuto již dříve a stal se jím celek Lysé n/L.B.
Detailní výsledky: Jičín B - Kolín 5:3, Kutná Hora - Liberec 3,5:4,5, Turnov B - Lysá n/L. B 4:4, Bakov n/J. - Neratovice 5:3, Bohemia Pardubice - Pankrác B 4:4, Vlašim - Hradec Králové B 5:3


Výsledky na šachovnicích - 11.kolo
ŠK AD Jičín "B"   Sokol Kolín Sokol Bakov nad Jizerou   TJ Neratovice
Vološin Leonid 2456 1 - 0 2305 Moravec Michal Mudra Pavel 2160 1 - 0 2206 Umanec Filip
Meduna Eduard 2426 1 - 0 2110 Baláček Tadeáš Vacek Radomír 2109 1 - 0 2179 Bargel Martin
Doležal Radoslav 2417 1 - 0 2185 Souček Milan Záhorbenský Jaroslav 2131 ½ - ½ 2177 Jandourek Lukáš
Fiala Jaroslav 2259 ½ - ½ 2092 Brezmen Pavel Hajný Miloslav 2075 ½ - ½ 2128 Drábek Vojtěch
Novotný Jaroslav 2214 ½ - ½ 2085 Doležal Karel Garšic Petr 2065 0 - 1 2127 Purnoch Josef
Urban Zdeněk 2205 0 - 1 2038 Kaplan Daniel Richter Martin 1994 1 - 0 2054 Hořínek Karel
Indrák Igor 2248 0 - 1 2154 Beneš Petr Švejdar Luděk 1987 1 - 0 1975 Kopecký Jiří
Duczynski Martin 2127 1 - 0 2078 Michálek František Lochman Václav 2061 0 - 1 2022 Novotný Roman
  5 : 3     5 : 3  
Stadion Kutná Hora   Desko Liberec ŠK Bohemia Pardubice   TJ Pankrác "B"
Daneš Jaroslav 2285 ½ - ½ 2199 Bednář Marcel Novák Aleš 2088 1 - 0 2300 Schula Michal
Čechura Petr 2268 ½ - ½ 2153 Braun Marek Nadrchal Tomáš 2019 0 - 1 2279 Svoboda Svatopluk
Moravec Vít 2092 ½ - ½ 2138 Polák Benedikt Jelínek Václav 2068 ½ - ½ 2199 Petr Jan
Ringel Zbyněk 2265 1 - 0 1954 Suchomel Aleš Daněk Pavel 1959 0 - 1 2146 Plešek Jiří
Vala Filip 2047 0 - 1 2114 Cakl Zdeněk Zelenka Jaroslav 1982 0 - 1 2165 Pick Štěpán
Černovský Jiří 2151 ½ - ½ 2001 Groh Jiří Horáček Michal 1948 1 - 0 2213 Kroužel Jaroslav
Vrkota Miloš 2079 ½ - ½ 2144 Laštovka Jan Laušman Petr 2033 1 - 0 2070 Lizner Milan
Skála Jaromír 2031 0 - 1 1997 Krtouš Zdeněk Mazura Tomáš 2028 ½ - ½ 2191 Mašek Miroslav
  :     4 : 4  
ŠK Zikuda Turnov "B"   JOLY Lysá nad Labem "B" TRW autoelektronika Vlašim   TJ Slavia Hradec Králové "B"
Kopal Josef 2250 ½ - ½ 2350 Londýn Radek Vojta Tomáš 2369 ½ - ½ 2356 Nun Jiří
Vltavský Vladimír 2205 0 - 1 2349 Neckář Lubomír Šťastný Jan 2249 ½ - ½ 2312 Jüptner Jan
Maršálek Zdeněk 2228 ½ - ½ 2305 Jurásek Miroslav Vojta Pavel 2160 ½ - ½ 2305 Vacek Martin
Ďúran Tomáš 2215 ½ - ½ 2176 Husárik Braňko Zvára David 2009 ½ - ½ 2187 Döring Robert
Zelený Tomáš 2150 ½ - ½ 2177 Jirk Aleš Horák Vladimír 2082 0 - 1 2165 Novák Radomír
Hácha Aleš 2127 ½ - ½ 2136 Postupa Pavel Hrdina Robin 1909 1 - 0 2296 Nun Josef
Brouček Tomáš 2079 1 - 0 2041 Čermák Michal Rýdl Jiří 1906 1 - 0 2190 Jezbera Jiří
Šonský Miroslav 1958 ½ - ½ 1970 Postupa Martin Prokop Jiří 1853 1 k 0    
  4 : 4     5 : 3  
Závěrečná tabulka
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. JOLY Lysá nad Labem "B" 9 1 1 28 56 42
2. ŠK AD Jičín "B" 8 1 2 25 51 33
3. TJ Pankrác "B" 5 4 2 19 46,5 30
4. TJ Slavia Hradec Králové "B" 5 2 4 17 45,5 28
5. Sokol Kolín 4 3 4 15 44 22
6. ŠK Zikuda Turnov "B" 4 2 5 14 43 22
7. Stadion Kutná Hora 4 2 5 14 41,5 20
8. TRW autoelektronika Vlašim 4 1 6 13 46,5 31
9. TJ Neratovice 3 3 5 12 43 27
10. Desko Liberec 4 0 7 12 35,5 20
11. Sokol Bakov nad Jizerou 3 1 7 10 36,5 21
12. ŠK Bohemia Pardubice 2 2 7 8 39 26

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.