Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina D - 1.kolo 17.10.10

V prvním kole 2.ligy skupina D byly dosaženy tyto výsledky: Vysoké Mýto - Bedřichov 5:3, Polabiny B - Ústí n/O. 7:1, Litomyšl - Třebíč A 1,5:6,5, Třebíč B - Duras Brno B 3,5:4,5, Zaječice - AKIS Pardubice 5:3, Chrudim - Loko Brno 3,5:4,5


1.kolo
SK Vysoke Myto   Sokol Bedrichov Caissa Trebic B   SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B
Sabol Marian 2392 1 - 0 2186 Brychta David Cizek Antonin 2309 ½ - ½ 2229 Sevcik Vladimir
Kraus Tomas 2123 0 - 1 2151 Jurek Miroslav Lednicky Martin 2233 ½ - ½ 2238 Skacelik Petr
Pokorny Tomas 2250 1 - 0 2088 Seidl Stepan Hlas Jan 2233 1 - 0 2182 Mudra Tomas
Hrubes Pavel 2164 ½ - ½ 2034 Skoda Martin Vojtech Ladislav 2093 ½ - ½ 2171 Tajovsky Martin
Kosek Jiri 2106 1 - 0 1983 Seidl Antonin Pavlis Jaromir 2072 ½ - ½ 2129 Schwarz Milan
Reznicek Jan 2185 ½ - ½ 2077 Vincze Roman Milostny Milos 2060 0 - 1 2116 Donnert Milan
Rusnak Jan 2031 0 - 1 2000 Mouryc Tomas Bradac Roman 2050 0 - 1 2056 Mareckova Martina
Trhal Michal 1982 1 - 0 1967 Zemek Petr Cieslak Leszek 1970 ½ - ½ 2195 Lacko Jan
  5 : 3     :  
2222 SK Polabiny B   Jiskra Usti nad Orlici Sokol Zajecice   AKIS Pardubice
Hrabusa Matej 2332 1 - 0 2161 Smajzr Martin Haba Zdenek 2282 1 - 0 2318 Prandstetter Eduard
Cerveny Martin 2317 1 - 0 2105 Holasek Pavel Varejcko Josef 2278 ½ - ½ 2342 Bernard Borek
Jedlicka Ales 2279 1 - 0 2150 Simek Jan Jedlicka Lubos 2110 ½ - ½ 2151 Sykora Josef
Novotny Michal 2255 1 - 0 2140 Volf Jaroslav Hajek Jiri 2145 ½ - ½ 2188 Smutny Jan
Cizinsky Petr 2148 ½ - ½ 2062 Pecinka Martin Fiedler Bedrich 2136 1 - 0 2160 Petuchov Sergej
Silar Lubomir 2174 1 - 0 2001 Svub Jan Hajek Lukas 2089 0 - 1 2070 Kastner Oldrich
Just Pavel 2032 ½ - ½ 1998 Poslusny Martin Hajek Jaroslav 2028 1 - 0 1973 Kraus Ondrej
Trojan Lubos 2024 1 - 0 1853 Pokorny Jan Konrad Frantisek 1954 ½ - ½ 2110 Outulny Pavel
  7 : 1     5 : 3  
Jiskra Litomysl   Caissa Trebic A Chrudim   Lokomotiva Brno
Pekar Vaclav 2114 0 - 1 2359 Kulovana Eva Jarabek Vratislav 2202 ½ - ½ 2287 Skliba Martin
Zeman Martin 2124 0 - 1 2305 Buchnicek Petr Tuma Jiri 2264 0 - 1 2233 Seitler Andrej
Dosedel Jiri 2124 ½ - ½ 2337 Smistik Milan Hlavacek Robert 2236 1 - 0 2186 Rehurek Lukas
Skerik Karel 2053 0 - 1 2234 Kratochvil Josef Malivanek Jiri 2135 0 - 1 2153 Kratochvil Karel
Daniel Martin 2058 0 - 1 2280 Bednar Jaromir Nemec Pavel 2255 0 - 1 2187 Vechet Stanislav
Bartosova Lucie 1961 0 - 1 2289 Sedlacek Oldrich Komarek David 2154 ½ - ½ 2106 Kuncar Petr
Tazlar Petr 1996 ½ - ½ 2143 Tesar Jan Bujnoch Radek 2144 1 - 0 2145 Kratochvil Milan
Safarik Jakub 1967 ½ - ½ 2103 Uher Vladimir Pokorny Zdenek 2286 ½ - ½ 2114 Bednar Jakub
  :     :  
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. 2222 SK Polabiny B 1 0 0 3 7,0 6
2. Caissa Trebic A 1 0 0 3 6,5 5
3. SK Vysoke Myto 1 0 0 3 5,0 4
4. Sokol Zajecice 1 0 0 3 5,0 3
5. Lokomotiva Brno 1 0 0 3 4,5 3
6. SK Duras BVK Brno B 1 0 0 3 4,5 2
7. Chrudim 0 0 1 0 3,5 2
8. Caissa Trebic B 0 0 1 0 3,5 1
9. Sokol Bedrichov 0 0 1 0 3,0 2
10. AKIS Pardubice 0 0 1 0 3,0 1
11. Jiskra Litomysl 0 0 1 0 1,5 0
12. Jiskra Usti nad Orlici 0 0 1 0 1,0 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.