Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina D - 2.kolo 07.11.10

Ve druhém kole 2.ligy skupina D byly dosaženy tyto výsledky: Bedřichov - Loko Brno 4:4, AKIS Pardubice - Chrudim 3:5, Duras Brno B - Zaječice 5:3, Třebíč A - Třebíč B 5,5:2,5, Ústí n/O. - Litomyšl 4,5:3,5, Vysoké Mýto - Polabiny B 2,5:5,5


Výsledky na šachovnicích - 2.kolo
Sokol Bedrichov   Lokomotiva Brno SK Caissa Trebic A   SK Caissa Trebic B
Brychta David 2186 ½ - ½ 2287 Skliba Martin Vyskocil Neklan 2376 ½ - ½ 2309 Cizek Antonin
Jurek Miroslav 2151 ½ - ½ 2297 Augustin Josef Smistik Milan 2337 1 - 0 2168 Svanda Pavel
Seidl Stepan 2088 ½ - ½ 2153 Kratochvil Karel Kratochvil Josef 2234 ½ - ½ 2072 Pavlis Jaromir
Skoda Martin 2034 ½ - ½ 2187 Vechet Stanislav Sedlacek Oldrich 2289 ½ - ½ 2060 Milostny Milos
Seidl Antonin 1983 0 - 1 2106 Kuncar Petr Piza Vlastimil 2264 0 - 1 2050 Bradac Roman
Vincze Roman 2077 1 - 0 2145 Kratochvil Milan Belohlavek Petr 2221 1 - 0 1970 Cieslak Leszek
Mouryc Tomas 2000 1 - 0 2114 Bednar Jakub Tesar Jan 2143 1 - 0 1886 Mezlik Stanislav
Zemek Petr 1967 0 - 1 2043 Svoboda Karel Uher Vladimir 2103 1 - 0 1844 Hunacek Jaroslav
  4 : 4     :  
AKIS Pardubice   SK Chrudim Jiskra Usti nad Orlici   Jiskra Litomysl
Prandstetter Eduard 2318 ½ - ½ 2202 Jarabek Vratislav Smajzr Martin 2161 0 - 1 2114 Pekar Vaclav
Pacovsky Jiri 2250 ½ - ½ 2264 Tuma Jiri Holasek Pavel 2105 1 - 0 2124 Zeman Martin
Smutny Jan 2188 ½ - ½ 2236 Hlavacek Robert Simek Jan 2150 0 - 1 2124 Dosedel Jiri
Petuchov Sergej 2160 ½ - ½ 2135 Malivanek Jiri Volf Jaroslav 2140 ½ - ½ 2053 Skerik Karel
Vesely Tomas 2164 ½ - ½ 2255 Nemec Pavel Pecinka Martin 2062 1 - 0 2058 Daniel Martin
Kastner Oldrich 2070 ½ - ½ 2154 Komarek David Mares Petr 2008 ½ - ½ 1961 Bartosova Lucie
Kraus Ondrej 1973 0 - 1 2144 Bujnoch Radek Svub Jan 2001 ½ - ½ 1996 Tazlar Petr
Kastner Vojtech 2002 0 - 1 2082 Krys Jaromir Hurt Lukas 2095 1 - 0 1967 Safarik Jakub
  3 : 5     :  
SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B   Sokol Zajecice SK Vysoke Myto   2222 SK Polabiny B
Sevcik Vladimir 2229 1 - 0 2282 Haba Zdenek Sabol Marian 2392 ½ - ½ 2332 Hrabusa Matej
Skacelik Petr 2238 ½ - ½ 2278 Varejcko Josef Srejber Michal 2145 0 - 1 2279 Jedlicka Ales
Mudra Tomas 2182 0 - 1 2145 Hajek Jiri Kraus Tomas 2123 0 - 1 2236 Efler Lukas
Tajovsky Martin 2171 ½ - ½ 2136 Fiedler Bedrich Kosek Jiri 2106 ½ - ½ 2304 Hosek Milan
Schwarz Milan 2129 1 - 0 2089 Hajek Lukas Ptacek Lubos 2046 1 - 0 2244 Hostinsky Jiri
Donnert Milan 2116 ½ - ½ 2017 Smid Jaroslav Trhal Tomas 2035 0 - 1 2148 Cizinsky Petr
Mareckova Martina 2056 1 - 0 2072 Jelinek Milan Lipavsky Dusan 2015 ½ - ½ 2032 Just Pavel
Lacko Jan 2195 ½ - ½ 2028 Hajek Jaroslav Trhal Michal 1982 0 - 1 2024 Trojan Lubos
  5 : 3     :  
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. 2222 SK Polabiny B 2 0 0 6 12,5 10
2. SK Caissa Trebic A 2 0 0 6 12,0 9
3. SK Duras BVK Brno B 2 0 0 6 9,5 5
4. Lokomotiva Brno 1 1 0 4 8,5 5
5. SK Chrudim 1 0 1 3 8,5 4
6. Sokol Zajecice 1 0 1 3 8,0 4
7. SK Vysoke Myto 1 0 1 3 7,5 5
8. Jiskra Usti nad Orlici 1 0 1 3 5,5 3
9. Sokol Bedrichov 0 1 1 1 7,0 4
10. SK Caissa Trebic B 0 0 2 0 6,0 2
11. AKIS Pardubice 0 0 2 0 6,0 1
12. Jiskra Litomysl 0 0 2 0 5,0 2

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.