Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina D - 3.kolo 21.11.10

Ve třetím kole 2.ligy skupina D byly dosaženy tyto výsledky: Polabiny B - Bedřichov 7,5:0,5, Litomyšl - Vysoké Mýto 1,5:6,5, Třebíč B - Ústí n/O. 3,5:4,5, Zaječice - Třebíč A 1,5:6,5, Chrudim - Duras Brno B 5:3, Loko Brno - AKIS Pardubice 5,5:2,5


Výsledky na šachovnicích - 3.kolo
2222 SK Polabiny B   Sokol Bedrichov Sokol Zajecice   SK Caissa Trebic A
Hrabusa Matej 2332 1 - 0 2186 Brychta David Haba Zdenek 2282 0 - 1 2376 Vyskocil Neklan
Rosko Lubos 2305 1 - 0 2151 Jurek Miroslav Varejcko Josef 2278 0 - 1 2359 Kulovana Eva
Cerveny Martin 2317 1 - 0 2088 Seidl Stepan Jedlicka Lubos 2110 0 - 1 2305 Buchnicek Petr
Jedlicka Ales 2279 1 - 0 2034 Skoda Martin Hajek Jiri 2145 ½ - ½ 2234 Kratochvil Josef
Novotny Michal 2255 ½ - ½ 1983 Seidl Antonin Fiedler Bedrich 2136 ½ - ½ 2289 Sedlacek Oldrich
Mojzis Jaroslav 2220 1 - 0 2077 Vincze Roman Hajek Lukas 2089 ½ - ½ 2221 Belohlavek Petr
Silar Lubomir 2174 1 - 0 2000 Mouryc Tomas Hajek Jaroslav 2028 0 - 1 2143 Tesar Jan
Cerny Jan 2091 1 - 0 2020 Mojzis Martin Konrad Frantisek 1954 0 - 1 1898 Zacharias Miroslav
  : ½     :  
Jiskra Litomysl   SK Vysoke Myto SK Chrudim   SK Duras BVK Brno B
Pekar Vaclav 2114 ½ - ½ 2392 Sabol Marian Jarabek Vratislav 2202 ½ - ½ 2238 Skacelik Petr
Zeman Martin 2124 0 - 1 2145 Srejber Michal Tuma Jiri 2264 1 - 0 2182 Mudra Tomas
Dosedel Jiri 2124 0 - 1 2250 Pokorny Tomas Hlavacek Robert 2236 1 - 0 2171 Tajovsky Martin
Skerik Karel 2053 0 - 1 2164 Hrubes Pavel Malivanek Jiri 2135 1 - 0 2129 Schwarz Milan
Daniel Martin 2058 0 - 1 2106 Kosek Jiri Nemec Pavel 2255 0 - 1 2116 Donnert Milan
Bartosova Lucie 1961 0 - 1 2185 Reznicek Jan Komarek David 2154 1 - 0 2056 Mareckova Martina
Tazlar Petr 1996 ½ - ½ 2046 Ptacek Lubos Pokorny Zdenek 2286 0 - 1 2237 Nehybka Jiri
Safarik Jakub 1967 ½ - ½ 2035 Trhal Tomas Krys Jaromir 2082 ½ - ½ 2120 Micanek Tomas
  :     5 : 3  
SK Caissa Trebic B   Jiskra Usti nad Orlici Lokomotiva Brno   AKIS Pardubice
Cizek Antonin 2309 ½ - ½ 2161 Smajzr Martin Skliba Martin 2287 ½ - ½ 2318 Prandstetter Eduard
Lednicky Martin 2233 1 - 0 2105 Holasek Pavel Augustin Josef 2297 ½ - ½ 2188 Smutny Jan
Hlas Jan 2233 ½ - ½ 2150 Simek Jan Seitler Andrej 2233 ½ - ½ 2160 Petuchov Sergej
Vojtech Ladislav 2093 ½ - ½ 2140 Volf Jaroslav Kratochvil Karel 2153 1 - 0 2164 Vesely Tomas
Kropik Martin 2084 0 - 1 2062 Pecinka Martin Vechet Stanislav 2187 1 - 0 2070 Kastner Oldrich
Milostny Milos 2060 0 - 1 2008 Mares Petr Pospisil Dusan 2160 ½ - ½ 1973 Kraus Ondrej
Bradac Roman 2050 0 - 1 2001 Svub Jan Kuncar Petr 2106 1 - 0 2042 Tuvsinbajar Dorjkhu
Cieslak Leszek 1970 1 - 0 1998 Poslusny Martin Bednar Jakub 2114 ½ - ½ 1998 Hennig Thomas
  :     :  
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. 2222 SK Polabiny B 3 0 0 9 20,0 17
2. SK Caissa Trebic A 3 0 0 9 18,5 14
3. Lokomotiva Brno 2 1 0 7 14,0 8
4. SK Vysoke Myto 2 0 1 6 14,0 10
5. SK Chrudim 2 0 1 6 13,5 8
6. SK Duras BVK Brno B 2 0 1 6 12,5 7
7. Jiskra Usti nad Orlici 2 0 1 6 10,0 6
8. Sokol Zajecice 1 0 2 3 9,5 4
9. Sokol Bedrichov 0 1 2 1 7,5 4
10. SK Caissa Trebic B 0 0 3 0 9,5 4
11. AKIS Pardubice 0 0 3 0 8,5 1
12. Jiskra Litomysl 0 0 3 0 6,5 2

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.