Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina D - 4.kolo 05.12.10

Ve čtvrtém kole 2.ligy skupina D byly dosaženy tyto výsledky: Bedřichov - AKIS Pardubice 4,5:3,5, Duras Brno B - Loko Brno 5:3, Třebíč A - Chrudim 5:3, Ústí n/O., (2) - Zaječice 5:3, Vysoké Mýto - Třebíč B 5:3, Polabiny B - Litomyšl 4,5:3,5


Výsledky na šachovnicích - 4.kolo
Sokol Bedrichov   AKIS Pardubice Jiskra Usti nad Orlici   Sokol Zajecice
Brychta David 2186 0 - 1 2250 Pacovsky Jiri Smajzr Martin 2161 1 - 0 2282 Haba Zdenek
Jurek Miroslav 2151 ½ - ½ 2151 Sykora Josef Holasek Pavel 2105 0 - 1 2278 Varejcko Josef
Seidl Stepan 2088 1 - 0 2188 Smutny Jan Simek Jan 2150 1 - 0 2110 Jedlicka Lubos
Skoda Martin 2034 ½ - ½ 2160 Petuchov Sergej Mares Petr 2008 0 - 1 2145 Hajek Jiri
Seidl Antonin 1983 1 - 0 2164 Vesely Tomas Svub Jan 2001 1 - 0 2136 Fiedler Bedrich
Vincze Roman 2077 ½ - ½ 2070 Kastner Oldrich Poslusny Martin 1998 ½ - ½ 2089 Hajek Lukas
Mouryc Tomas 2000 0 - 1 1973 Kraus Ondrej Hurt Lukas 2095 1 - 0 2028 Hajek Jaroslav
Zemek Petr 1967 1 - 0 2209 Sir Zbynek Pokorny Jan 1853 ½ - ½ 1954 Konrad Frantisek
  :     5 : 3  
SK Duras Brno B   Lokomotiva Brno SK Vysoke Myto   SK Caissa Trebic B
Sevcik Vladimir 2229 ½ - ½ 2233 Seitler Andrej Sabol Marian 2392 ½ - ½ 2309 Cizek Antonin
Skacelik Petr 2238 ½ - ½ 2186 Rehurek Lukas Kraus Tomas 2123 1 - 0 2168 Svanda Pavel
Mudra Tomas 2182 1 - 0 2153 Kratochvil Karel Hrubes Pavel 2164 0 - 1 2233 Lednicky Martin
Schwarz Milan 2129 1 - 0 2187 Vechet Stanislav Kosek Jiri 2106 1 - 0 2233 Hlas Jan
Donnert Milan 2116 1 - 0 2160 Pospisil Dusan Rusnak Jan 2031 1 - 0 2093 Vojtech Ladislav
Mareckova Martina 2056 ½ - ½ 2106 Kuncar Petr Ptacek Lubos 2046 ½ - ½ 2050 Bradac Roman
Mlynek Petr 2183 0 - 1 2145 Kratochvil Milan Trhal Tomas 2035 1 - 0 1970 Cieslak Leszek
Macharacek Simon 2163 ½ - ½ 2114 Bednar Jakub Lipavsky Dusan 2015 0 - 1 1844 Hunacek Jaroslav
  5 : 3     5 : 3  
SK Caissa Trebic A   SK Chrudim 2222 SK Polabiny B   Jiskra Litomysl
Vyskocil Neklan 2376 ½ - ½ 2202 Jarabek Vratislav Kantorik Marian 2379 ½ - ½ 2114 Pekar Vaclav
Buchnicek Petr 2305 ½ - ½ 2264 Tuma Jiri Novotny Michal 2255 ½ - ½ 2124 Zeman Martin
Kratochvil Josef 2234 1 - 0 2236 Hlavacek Robert Hosek Milan 2304 1 - 0 2053 Skerik Karel
Bednar Jaromir 2280 1 - 0 2135 Malivanek Jiri Palecek Peter 2240 1 - 0 2058 Daniel Martin
Piza Vlastimil 2264 0 - 1 2255 Nemec Pavel Mojzis Jaroslav 2220 ½ - ½ 1961 Bartosova Lucie
Belohlavek Petr 2221 ½ - ½ 2144 Bujnoch Radek Cizinsky Petr 2148 0 - 1 1996 Tazlar Petr
Tesar Jan 2143 1 - 0 2082 Krys Jaromir Cerny Jan 2091 0 - 1 1967 Safarik Jakub
Uher Vladimir 2103 ½ - ½ 1935 Linhart Zbynek Trojan Lubos 2024 1 - 0 1955 Novak Ludek
  5 : 3     :  
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. 2222 SK Polabiny B 4 0 0 12 24,5 20
2. SK Caissa Trebic A 4 0 0 12 23,5 17
3. SK Vysoke Myto 3 0 1 9 19,0 14
4. SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 3 0 1 9 17,5 10
5. Jiskra Usti nad Orlici 3 0 1 9 15,0 10
6. Lokomotiva Brno 2 1 1 7 17,0 9
7. SK Chrudim 2 0 2 6 16,5 9
8. Sokol Bedrichov 1 1 2 4 12,0 7
9. Sokol Zajecice 1 0 3 3 12,5 6
10. SK Caissa Trebic B 0 0 4 0 12,5 6
11. AKIS Pardubice 0 0 4 0 12,0 3
12. Jiskra Litomysl 0 0 4 0 10,0 4

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.