Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

11.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina D - 5.kolo 09.01.11

V pátém kole 2.ligy skupina D byly dosaženy tyto výsledky: Litomyšl - Bedřichov 4:4, Třebíč B - Polabiny B 0:8, Zaječice - Vysoké Mýto 3,5:4,5, Chrudim - Ústí n/O. 5,5:2,5, Loko Brno - Třebíč A 2,5:5,5, AKIS Pardubice - Duras Brno B 4,5:3,5


Výsledky na šachovnicích - 5.kolo
Jiskra Litomysl   Sokol Bedrichov SK Chrudim   Jiskra Usti nad Orlici
Pekar Vaclav 2114 ½ - ½ 2186 Brychta David Tuma Jiri 2264 1 - 0 2161 Smajzr Martin
Zeman Martin 2124 ½ - ½ 2151 Jurek Miroslav Hlavacek Robert 2236 1 - 0 2105 Holasek Pavel
Dosedel Jiri 2124 0 - 1 2088 Seidl Stepan Malivanek Jiri 2135 0 - 1 2150 Simek Jan
Skerik Karel 2053 0 - 1 2034 Skoda Martin Nemec Pavel 2255 0 - 1 2140 Volf Jaroslav
Daniel Martin 2058 1 - 0 1983 Seidl Antonin Komarek David 2154 ½ - ½ 2062 Pecinka Martin
Bartosova Lucie 1961 ½ - ½ 2077 Vincze Roman Bujnoch Radek 2144 1 - 0 2008 Mares Petr
Tazlar Petr 1996 ½ - ½ 2000 Mouryc Tomas Onderek David 2187 1 - 0 2001 Svub Jan
Safarik Jakub 1967 1 - 0 1967 Zemek Petr Pokorny Zdenek 2286 1 - 0 2095 Hurt Lukas
  4 : 4     :  
SK Caissa Trebic B   2222 SK Polabiny B Lokomotiva Brno   SK Caissa Trebic A
Cizek Antonin 2309 0 - 1 2468 Petr Martin Skliba Martin 2287 ½ - ½ 2376 Vyskocil Neklan
Svanda Pavel 2168 0 - 1 2332 Hrabusa Matej Augustin Josef 2297 0 - 1 2337 Smistik Milan
Vojtech Ladislav 2093 0 - 1 2317 Cerveny Martin Rehurek Lukas 2186 0 - 1 2234 Kratochvil Josef
Pavlis Jaromir 2072 0 - 1 2279 Jedlicka Ales Kratochvil Karel 2153 1 - 0 2289 Sedlacek Oldrich
Milostny Milos 2060 0 - 1 2255 Novotny Michal Vechet Stanislav 2187 0 - 1 2264 Piza Vlastimil
Bradac Roman 2050 0 - 1 2220 Mojzis Jaroslav Kuncar Petr 2106 ½ - ½ 2221 Belohlavek Petr
Cieslak Leszek 1970 0 - 1 2148 Cizinsky Petr Kratochvil Milan 2145 0 - 1 2143 Tesar Jan
Hunacek Jaroslav 1844 0 - 1 2032 Just Pavel Bednar Jakub 2114 ½ - ½ 1898 Zacharias Miroslav
  0 : 8     :  
Sokol Zajecice   SK Vysoke Myto AKIS Pardubice   SK Duras Brno B
Haba Zdenek 2282 0 - 1 2392 Sabol Marian Pacovsky Jiri 2250 ½ - ½ 2229 Sevcik Vladimir
Varejcko Josef 2278 1 - 0 2145 Srejber Michal Sykora Josef 2151 ½ - ½ 2238 Skacelik Petr
Jedlicka Lubos 2110 0 - 1 2123 Kraus Tomas Smutny Jan 2188 1 - 0 2182 Mudra Tomas
Hajek Jiri 2145 ½ - ½ 2106 Kosek Jiri Petuchov Sergej 2160 0 - 1 2171 Tajovsky Martin
Fiedler Bedrich 2136 ½ - ½ 2185 Reznicek Jan Vesely Tomas 2164 1 - 0 2129 Schwarz Milan
Hajek Lukas 2089 1 - 0 2031 Rusnak Jan Kastner Oldrich 2070 1 - 0 2116 Donnert Milan
Hajek Jaroslav 2028 ½ - ½ 2046 Ptacek Lubos Kastner Vojtech 2002 ½ - ½ 2056 Mareckova Martina
Konrad Frantisek 1954 0 - 1 2035 Trhal Tomas Hennig Thomas 1998 0 - 1 2163 Macharacek Simon
  :     :  
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. 2222 SK Polabiny B 5 0 0 15 32,5 28
2. SK Caissa Trebic A 5 0 0 15 29 21
3. SK Vysoke Myto 4 0 1 12 23,5 17
4. SK Chrudim 3 0 2 9 22 14
5. SK Duras Brno B 3 0 2 9 21 12
6. Jiskra Usti nad Orlici 3 0 2 9 17,5 12
7. Lokomotiva Brno 2 1 2 7 19,5 10
8. Sokol Bedrichov 1 2 2 5 16 9
9. AKIS Pardubice 1 0 4 3 16,5 6
10. Sokol Zajecice 1 0 4 3 16 8
11. Jiskra Litomysl 0 1 4 1 14 6
12. SK Caissa Trebic B 0 0 5 0 12,5 6

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.