Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina D - 6.kolo 23.01.11

V šestém kole 2.ligy skupina D byla největším překvapením nešťastná prohra vedoucích Polabin B se Zaječicemi v poměru 3,5:4,5. Další výsledky: Bedřichov - Duras Brno B 3,5:4,5, Třebíč A - AKIS Pardubice 5,5:2,5, Ústí n/O. - Loko Brno 3,5:4,5, Vysoké Mýto - Chrudim 3:5, Litomyšl - Třebíč B 3:5


Výsledky na šachovnicích - 6.kolo
Sokol Bedrichov   SK Duras Brno B SK Vysoke Myto   SK Chrudim
Jurek Miroslav 2151 0 - 1 2229 Sevcik Vladimir Sabol Marian 2392 ½ - ½ 2202 Jarabek Vratislav
Seidl Stepan 2088 ½ - ½ 2238 Skacelik Petr Srejber Michal 2145 0 - 1 2236 Hlavacek Robert
Skoda Martin 2034 0 - 1 2182 Mudra Tomas Kraus Tomas 2123 1 - 0 2135 Malivanek Jiri
Seidl Antonin 1983 0 - 1 2171 Tajovsky Martin Kosek Jiri 2106 0 - 1 2255 Nemec Pavel
Vincze Roman 2077 ½ - ½ 2129 Schwarz Milan Rusnak Jan 2031 ½ - ½ 2154 Komarek David
Mouryc Tomas 2000 ½ - ½ 2116 Donnert Milan Ptacek Lubos 2046 0 - 1 2286 Pokorny Zdenek
Mojzis Martin 2020 1 - 0 2237 Nehybka Jiri Trhal Tomas 2035 1 - 0 2082 Krys Jaromir
Bina Josef 2149 1 - 0     Lipavsky Dusan 2015 0 - 1 1935 Linhart Zbynek
  :     3 : 5  
SK Caissa Trebic A   AKIS Pardubice 2222 SK Polabiny B   Sokol Zajecice
Vyskocil Neklan 2376 1 - 0 2318 Prandstetter Eduard Kantorik Marian 2379 ½ - ½ 2282 Haba Zdenek
Kulovana Eva 2359 1 - 0 2151 Sykora Josef Novotny Michal 2255 1 - 0 2278 Varejcko Josef
Buchnicek Petr 2305 1 - 0 2188 Smutny Jan Efler Lukas 2236 ½ - ½ 2110 Jedlicka Lubos
Smistik Milan 2337 0 - 1 2160 Petuchov Sergej Hosek Milan 2304 ½ - ½ 2145 Hajek Jiri
Kratochvil Josef 2234 ½ - ½ 2164 Vesely Tomas Palecek Peter 2240 ½ - ½ 2136 Fiedler Bedrich
Piza Vlastimil 2264 1 - 0 2070 Kastner Oldrich Mojzis Jaroslav 2220 0 - 1 2089 Hajek Lukas
Belohlavek Petr 2221 0 - 1 1973 Kraus Ondrej Hostinsky Jiri 2244 0 - 1 2028 Hajek Jaroslav
Tesar Jan 2143 1 - 0 1998 Hennig Thomas Cizinsky Petr 2148 ½ - ½ 1954 Konrad Frantisek
  :     :  
Jiskra Usti nad Orlici   Lokomotiva Brno Jiskra Litomysl   SK Caissa Trebic B
Smajzr Martin 2161 ½ - ½ 2297 Augustin Josef Pekar Vaclav 2114 ½ - ½ 2309 Cizek Antonin
Holasek Pavel 2105 0 - 1 2153 Kratochvil Karel Zeman Martin 2124 0 - 1 2233 Lednicky Martin
Simek Jan 2150 1 - 0 2187 Vechet Stanislav Dosedel Jiri 2124 ½ - ½ 2233 Hlas Jan
Volf Jaroslav 2140 0 - 1 2106 Kuncar Petr Daniel Martin 2058 ½ - ½ 2093 Vojtech Ladislav
Mares Petr 2008 ½ - ½ 2145 Kratochvil Milan Bartosova Lucie 1961 ½ - ½ 2072 Pavlis Jaromir
Poslusny Martin 1998 0 - 1 2114 Bednar Jakub Tazlar Petr 1996 0 - 1 2050 Bradac Roman
Hurt Lukas 2095 1 - 0 2043 Svoboda Karel Safarik Jakub 1967 ½ - ½ 1970 Cieslak Leszek
Pokorny Jan 1853 ½ - ½ 2002 Sipek Michal Jirsa Lukas 1999 ½ - ½ 1844 Hunacek Jaroslav
  :     3 : 5  
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. SK Caissa Trebic A 6 0 0 18 34,5 26
2. 2222 SK Polabiny B 5 0 1 15 36 29
3. SK Chrudim 4 0 2 12 27 18
4. SK Vysoke Myto 4 0 2 12 26,5 19
5. SK Duras Brno B 4 0 2 12 25,5 15
6. Lokomotiva Brno 3 1 2 10 24 13
7. Jiskra Usti nad Orlici 3 0 3 9 21 14
8. Sokol Zajecice 2 0 4 6 20,5 10
9. Sokol Bedrichov 1 2 3 5 19,5 11
10. AKIS Pardubice 1 0 5 3 19 8
11. SK Caissa Trebic B 1 0 5 3 17,5 8
12. Jiskra Litomysl 0 1 5 1 17 6

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.