Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina D - 7.kolo 06.02.11

Bombou sedmého kola 2.ligy skupina D je prohra Třebíče A v Brně s B družstvem Durasu v poměru 4,5:3,5, která na skore vrátila do čela soutěže Polabinské béčko. Celkové výsledky: Třebíč B - Bedřichov 4:4, Zaječice - Litomyšl 5:3, Chrudim - Polabiny B 1,5:6,5, Loko Brno - Vysoké Mýto 4:4, AKIS Pardubice - Ústí n/O. 5,5:2,5, Duras Brno B - Třebíč A 4,5:3,5


Výsledky na šachovnicích - 7.kolo
SK Caissa Trebic B   Sokol Bedrichov Lokomotiva Brno   SK Vysoke Myto
Cizek Antonin 2309 ½ - ½ 2186 Brychta David Skliba Martin 2287 ½ - ½ 2392 Sabol Marian
Svanda Pavel 2168 ½ - ½ 2151 Jurek Miroslav Augustin Josef 2297 0 - 1 2250 Pokorny Tomas
Lednicky Martin 2233 1 - 0 2088 Seidl Stepan Rehurek Lukas 2186 ½ - ½ 2164 Hrubes Pavel
Hlas Jan 2233 ½ - ½ 2034 Skoda Martin Kratochvil Karel 2153 1 - 0 2106 Kosek Jiri
Vojtech Ladislav 2093 ½ - ½ 2077 Vincze Roman Kuncar Petr 2106 1 - 0 2046 Ptacek Lubos
Milostny Milos 2060 ½ - ½ 2000 Mouryc Tomas Kratochvil Milan 2145 0 - 1 2035 Trhal Tomas
Bradac Roman 2050 ½ - ½ 1967 Zemek Petr Bednar Jakub 2114 ½ - ½ 2015 Lipavsky Dusan
Cieslak Leszek 1970 0 - 1 2020 Mojzis Martin Sipek Oldrich 1958 ½ - ½ 1982 Trhal Michal
  4 : 4     4 : 4  
Sokol Zajecice   Jiskra Litomysl AKIS Pardubice   Jiskra Usti nad Orlici
Haba Zdenek 2282 1 - 0 2114 Pekar Vaclav Prandstetter Eduard 2318 ½ - ½ 2105 Holasek Pavel
Varejcko Josef 2278 ½ - ½ 2124 Zeman Martin Bernard Borek 2342 1 - 0 2150 Simek Jan
Jedlicka Lubos 2110 1 - 0 2124 Dosedel Jiri Pacovsky Jiri 2250 1 - 0 2062 Pecinka Martin
Hajek Jiri 2145 ½ - ½ 2058 Daniel Martin Smutny Jan 2188 1 - 0 2008 Mares Petr
Fiedler Bedrich 2136 ½ - ½ 1961 Bartosova Lucie Petuchov Sergej 2160 ½ - ½ 2001 Svub Jan
Hajek Lukas 2089 1 - 0 1996 Tazlar Petr Vesely Tomas 2164 ½ - ½ 1998 Poslusny Martin
Jelinek Milan 2072 0 - 1 1967 Safarik Jakub Kastner Oldrich 2070 ½ - ½ 2095 Hurt Lukas
Hajek Jaroslav 2028 ½ - ½ 1955 Novak Ludek Kraus Ondrej 1973 ½ - ½ 1853 Pokorny Jan
  5 : 3     :  
SK Chrudim   2222 SK Polabiny B SK Duras Brno B   SK Caissa Trebic A
Tuma Jiri 2264 0 - 1 2468 Petr Martin Sevcik Vladimir 2229 ½ - ½ 2359 Kulovana Eva
Hlavacek Robert 2236 0 - 1 2317 Cerveny Martin Skacelik Petr 2238 0 - 1 2305 Buchnicek Petr
Malivanek Jiri 2135 0 - 1 2279 Jedlicka Ales Mudra Tomas 2182 ½ - ½ 2337 Smistik Milan
Nemec Pavel 2255 ½ - ½ 2255 Novotny Michal Schwarz Milan 2129 1 - 0 2234 Kratochvil Josef
Komarek David 2154 0 - 1 2304 Hosek Milan Donnert Milan 2116 0 - 1 2264 Piza Vlastimil
Bujnoch Radek 2144 ½ - ½ 2220 Mojzis Jaroslav Mareckova Martina 2056 1 - 0 2222 Betko Lubomir
Onderek David 2187 ½ - ½ 2148 Cizinsky Petr Mlynek Petr 2183 1 - 0 2143 Tesar Jan
Linhart Zbynek 1935 0 - 1 2024 Trojan Lubos Micanek Tomas 2120 ½ - ½ 2103 Uher Vladimir
  :     :  
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. 2222 SK Polabiny B 6 0 1 18 42,5 34
2. SK Caissa Trebic A 6 0 1 18 38 28
3. SK Duras BVK Brno B 5 0 2 15 30 18
4. SK Vysoke Myto 4 1 2 13 30,5 21
5. SK Chrudim 4 0 3 12 28,5 18
6. Lokomotiva Brno 3 2 2 11 28 15
7. Sokol Zajecice 3 0 4 9 25,5 13
8. Jiskra Usti nad Orlici 3 0 4 9 23,5 14
9. AKIS Pardubice 2 0 5 6 24,5 11
10. Sokol Bedrichov 1 3 3 6 23,5 12
11. SK Caissa Trebic B 1 1 5 4 21,5 9
12. Jiskra Litomysl 0 1 6 1 20 7

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.