Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina D - 8.kolo 20.02.11

V osmém kole 2.ligy skupina D Polabiny B 'těsně' zvítězily nad nekompletní Loko Brno a zůstaly v čele, zatímco druholigové vody se již prakticky uzavřely nad Litomyšlí a nad vodou zatím ještě jsou (ale stále ne dostatečně vysoko) AKIS, Zaječice a Ústí n/O..
Výsledky: Bedřichov - Třebíč A 2:6, Ústí n/O. - Duras Brno B 4:4, Vysoké Mýto - AKIS Pardubice 4:4, Polabiny B - Loko Brno 5,5:2,5, Litomyšl - Chrudim 2,5:5,5, Třebíč B - Zaječice 5:3


Výsledky na šachovnicích - 8.kolo
Sokol Bedrichov   SK Caissa Trebic A 2222 SK Polabiny B   Lokomotiva Brno
Seidl Stepan 2088 ½ - ½ 2376 Vyskocil Neklan Hrabusa Matej 2332 ½ - ½ 2287 Skliba Martin
Skoda Martin 2034 0 - 1 2305 Buchnicek Petr Rosko Lubos 2305 1 - 0 2153 Kratochvil Karel
Mouryc Tomas 2000 0 - 1 2337 Smistik Milan Cerveny Martin 2317 1 - 0 2106 Kuncar Petr
Bina Josef 2149 1 - 0 2234 Kratochvil Josef Jedlicka Ales 2279 0 - 1 2145 Kratochvil Milan
Seidl Pavel 1857 ½ - ½ 2289 Sedlacek Oldrich Novotny Michal 2255 1 - 0 2114 Bednar Jakub
Saroun Radek 1802 0 - 1 2264 Piza Vlastimil Mojzis Jaroslav 2220 0 - 1 1958 Sipek Oldrich
Kazda Rajmund 1636 0 - 1 2143 Tesar Jan Cizinsky Petr 2148 1 k 0 - -
    0 - 1 2103 Uher Vladimir Cerny Jan 2091 1 k 0 - -
  2 : 6     :  
Jiskra Usti nad Orlici   SK Duras BVK Brno B Jiskra Litomysl   SK Chrudim
Smajzr Martin 2161 ½ - ½ 2229 Sevcik Vladimir Pekar Vaclav 2114 0 - 1 2264 Tuma Jiri
Holasek Pavel 2105 ½ - ½ 2238 Skacelik Petr Zeman Martin 2124 ½ - ½ 2135 Malivanek Jiri
Simek Jan 2150 1 - 0 2182 Mudra Tomas Skerik Karel 2053 0 - 1 2255 Nemec Pavel
Volf Jaroslav 2140 ½ - ½ 2171 Tajovsky Martin Bartosova Lucie 1961 ½ - ½ 2154 Komarek David
Pecinka Martin 2062 1 - 0 2129 Schwarz Milan Tazlar Petr 1996 0 - 1 2144 Bujnoch Radek
Svub Jan 2001 ½ - ½ 2116 Donnert Milan Safarik Jakub 1967 1 - 0 2082 Krys Jaromir
Poslusny Martin 1998 0 - 1 2056 Mareckova Martina Novak Ludek 1955 ½ - ½ 1935 Linhart Zbynek
Hurt Lukas 2095 0 - 1 2183 Mlynek Petr Ninger Karel 1611 0 - 1 1765 Bartos Martin
  4 : 4     :  
SK Vysoke Myto   AKIS Pardubice SK Caissa Trebic B   Sokol Zajecice
Sabol Marian 2392 ½ - ½ 2318 Prandstetter Eduard Cizek Antonin 2309 ½ - ½ 2282 Haba Zdenek
Srejber Michal 2145 ½ - ½ 2342 Bernard Borek Svanda Pavel 2168 ½ - ½ 2278 Varejcko Josef
Kraus Tomas 2123 1 - 0 2151 Sykora Josef Lednicky Martin 2233 1 - 0 2145 Hajek Jiri
Kosek Jiri 2106 ½ - ½ 2188 Smutny Jan Vojtech Ladislav 2093 ½ - ½ 2017 Smid Jaroslav
Reznicek Jan 2185 ½ - ½ 2160 Petuchov Sergej Pavlis Jaromir 2072 ½ - ½ 2072 Jelinek Milan
Rusnak Jan 2031 ½ - ½ 2164 Vesely Tomas Milostny Milos 2060 ½ - ½ 2028 Hajek Jaroslav
Ptacek Lubos 2046 ½ - ½ 1973 Kraus Ondrej Bradac Roman 2050 1 - 0 1954 Konrad Frantisek
Trhal Tomas 2035 0 - 1 1998 Hennig Thomas Hunacek Jaroslav 1844 ½ - ½ 1983 Hromadko Martin
  4 : 4     5 : 3  
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. 2222 SK Polabiny B 7 0 1 21 48,0 39
2. SK Caissa Trebic A 7 0 1 21 44,0 33
3. SK Duras BVK Brno B 5 1 2 16 34,0 20
4. SK Chrudim 5 0 3 15 34,0 22
5. SK Vysoke Myto 4 2 2 14 34,5 22
6. Lokomotiva Brno 3 2 3 11 30,5 17
7. Jiskra Usti nad Orlici 3 1 4 10 27,5 16
8. Sokol Zajecice 3 0 5 9 28,5 13
9. AKIS Pardubice 2 1 5 7 28,5 12
10. SK Caissa Trebic B 2 1 5 7 26,5 11
11. Sokol Bedrichov 1 3 4 6 25,5 13
12. Jiskra Litomysl 0 1 7 1 22,5 8

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.