Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

11.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina D - 9.kolo 06.03.11

V devátém kole 2.ligy skupina D zvítězily Polabiny B v městském derby s Rapidem a zůstaly v čele tabulky, Zaječice se výhrou posunuly ke klidnému středu, ale Rapid i Ústí n/O. po prohrách zůstávají jen těsně nad sestupovými posty.
Detailní výsledky: Zaječice - Bedřichov 5:3, Chrudim - Třebíč B 5:3, Loko Brno - Litomyšl 6,5:1,5, AKIS Pardubice - Polabiny B 3:5, Duras Brno B - Vysoké Mýto 5:3, Třebíč A - Ústí n/O. 6:2


Výsledky na šachovnicích - 9.kolo
Sokol Zajecice   Sokol Bedrichov AKIS Pardubice   2222 SK Polabiny B
Haba Zdenek 2282 1 - 0 2186 Brychta David Prandstetter Eduard 2318 ½ - ½ 2379 Kantorik Marian
Varejcko Josef 2278 1 - 0 2151 Jurek Miroslav Sykora Josef 2151 0 - 1 2279 Jedlicka Ales
Jedlicka Lubos 2110 1 - 0 2088 Seidl Stepan Smutny Jan 2188 ½ - ½ 2236 Efler Lukas
Hajek Jiri 2145 0 - 1 2034 Skoda Martin Petuchov Sergej 2160 ½ - ½ 2304 Hosek Milan
Fiedler Bedrich 2136 ½ - ½ 1983 Seidl Antonin Vesely Tomas 2164 ½ - ½ 2240 Palecek Peter
Hajek Lukas 2089 ½ - ½ 2077 Vincze Roman Kastner Vojtech 2002 ½ - ½ 2220 Mojzis Jaroslav
Jelinek Milan 2072 1 - 0 2000 Mouryc Tomas Tuvsinbajar Dorjkhu 2042 0 - 1 2148 Cizinsky Petr
Hajek Jaroslav 2028 0 - 1 2149 Bina Josef Outulny Pavel 2110 ½ - ½ 2174 Silar Lubomir
  5 : 3     3 : 5  
SK Chrudim   SK Caissa Trebic B SK Duras BVK Brno B   SK Vysoke Myto
Tuma Jiri 2264 1 - 0 2309 Cizek Antonin Sevcik Vladimir 2229 1 - 0 2392 Sabol Marian
Malivanek Jiri 2135 ½ - ½ 2168 Svanda Pavel Skacelik Petr 2238 ½ - ½ 2250 Pokorny Tomas
Nemec Pavel 2255 0 - 1 2233 Lednicky Martin Mudra Tomas 2182 ½ - ½ 2164 Hrubes Pavel
Komarek David 2154 ½ - ½ 2093 Vojtech Ladislav Tajovsky Martin 2171 1 - 0 2046 Ptacek Lubos
Bujnoch Radek 2144 1 - 0 2060 Milostny Milos Schwarz Milan 2129 ½ - ½ 2035 Trhal Tomas
Onderek David 2187 1 - 0 2050 Bradac Roman Donnert Milan 2116 ½ - ½ 2015 Lipavsky Dusan
Pokorny Zdenek 2286 1 - 0 1970 Cieslak Leszek Mareckova Martina 2056 0 - 1 1982 Trhal Michal
Linhart Zbynek 1935 0 - 1 1844 Hunacek Jaroslav Macharacek Simon 2163 1 - 0 1775 Sabolova Kristyna
  5 : 3     5 : 3  
Lokomotiva Brno   Jiskra Litomysl SK Caissa Trebic A   Jiskra Usti nad Orlici
Seitler Andrej 2233 0 - 1 2114 Pekar Vaclav Vyskocil Neklan 2376 ½ - ½ 2161 Smajzr Martin
Kratochvil Karel 2153 1 - 0 2124 Zeman Martin Kulovana Eva 2359 1 - 0 2105 Holasek Pavel
Vechet Stanislav 2187 1 - 0 2124 Dosedel Jiri Buchnicek Petr 2305 1 - 0 2150 Simek Jan
Kuncar Petr 2106 1 - 0 2053 Skerik Karel Smistik Milan 2337 ½ - ½ 2140 Volf Jaroslav
Medunova Vera 2105 ½ - ½ 2058 Daniel Martin Kratochvil Josef 2234 1 - 0 2062 Pecinka Martin
Sochorova Petra 2196 1 - 0 1961 Bartosova Lucie Bednar Jaromir 2280 ½ - ½ 2008 Mares Petr
Kratochvil Milan 2145 1 - 0 1967 Safarik Jakub Belohlavek Petr 2221 1 - 0 2001 Svub Jan
Bednar Jakub 2114 1 - 0 1955 Novak Ludek Tesar Jan 2143 ½ - ½ 1998 Poslusny Martin
  :     6 : 2  
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. 2222 SK Polabiny B 8 0 1 24 53,0 41
2. SK Caissa Trebic A 8 0 1 24 50,0 37
3. SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 6 1 2 19 39,0 23
4. SK Chrudim 6 0 3 18 39,0 26
5. SK Vysoke Myto 4 2 3 14 37,5 23
6. Lokomotiva Brno 4 2 3 14 37,0 23
7. Sokol Zajecice 4 0 5 12 33,5 17
8. Jiskra Usti nad Orlici 3 1 5 10 29,5 16
9. AKIS Pardubice 2 1 6 7 31,5 12
10. SK Caissa Trebic B 2 1 6 7 29,5 13
11. Sokol Bedrichov 1 3 5 6 28,5 15
12. Jiskra Litomysl 0 1 8 1 24,0 9

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.