Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina D - 10.kolo 27.03.11

I po předposledním desátém kole 2.ligy skupina D zůstaly v čele Polabiny B po domácí výhře nad Durasem Brno B a vše dospělo až k rozhodujícímu duelu o postup s rovněž vítěznou Třebíčí A. Vyjasnilo se i na konci tabulky - k již sestupující Litomyšli se přidá poražený z duelu Rapid Pardubice - Třebíč B a třetím do party bude Bedřichov. Jenže - pokud dotyčný duel skončí remizou a Bedřichov v posledním kole zvítězí, půjdou dolů oba remizující !
Konkrétní výsledky: Bedřichov - Ústí n/O. 2,5:5,5, Vysoké Mýto - Třebíč A 2,5:5,5, Polabiny B - Duras Brno B 5,5:2,5, Litomyšl - AKIS Pardubice 5,5:2,5, Třebíč B - Loko Brno 2,5:5,5, Zaječice - Chrudim 2,5:5,5


Výsledky na šachovnicích - 10.kolo
Sokol Bedrichov   Jiskra Usti nad Orlici Jiskra Litomysl   AKIS Pardubice
Brychta David 2186 0 - 1 2161 Smajzr Martin Pekar Vaclav 2114 ½ - ½ 2318 Prandstetter Eduard
Jurek Miroslav 2151 ½ - ½ 2105 Holasek Pavel Zeman Martin 2124 1 - 0 2188 Smutny Jan
Skoda Martin 2034 0 - 1 2150 Simek Jan Dosedel Jiri 2124 ½ - ½ 2160 Petuchov Sergej
Seidl Antonin 1983 ½ - ½ 2140 Volf Jaroslav Skerik Karel 2053 0 - 1 2164 Vesely Tomas
Vincze Roman 2077 1 - 0 2062 Pecinka Martin Daniel Martin 2058 ½ - ½ 2070 Kastner Oldrich
Mouryc Tomas 2000 ½ - ½ 2008 Mares Petr Bartosova Lucie 1961 1 - 0 1973 Kraus Ondrej
Zemek Petr 1967 0 - 1 2001 Svub Jan Tazlar Petr 1996 1 - 0 1998 Hennig Thomas
Bina Josef 2149 0 - 1 2095 Hurt Lukas Safarik Jakub 1967 1 - 0    
  :     :  
SK Vysoke Myto   SK Caissa Trebic A SK Caissa Trebic B   Lokomotiva Brno
Sabol Marian 2392 ½ - ½ 2376 Vyskocil Neklan Cizek Antonin 2309 ½ - ½ 2287 Skliba Martin
Srejber Michal 2145 0 - 1 2359 Kulovana Eva Lednicky Martin 2233 ½ - ½ 2297 Augustin Josef
Kraus Tomas 2123 0 - 1 2305 Buchnicek Petr Vojtech Ladislav 2093 0 - 1 2153 Kratochvil Karel
Kosek Jiri 2106 ½ - ½ 2234 Kratochvil Josef Pavlis Jaromir 2072 ½ - ½ 2106 Kuncar Petr
Rusnak Jan 2031 ½ - ½ 2289 Sedlacek Oldrich Milostny Milos 2060 0 - 1 2105 Medunova Vera
Trhal Tomas 2035 ½ - ½ 2221 Belohlavek Petr Bradac Roman 2050 1 - 0 2145 Kratochvil Milan
Lipavsky Dusan 2015 ½ - ½ 2143 Tesar Jan Mezlik Stanislav 1886 0 - 1 2114 Bednar Jakub
Ondrej Tomas 1896 0 - 1 2103 Uher Vladimir Hunacek Jaroslav 1844 0 - 1 2102 Zavacky Peter
  :     :  
2222 SK Polabiny B   SK Duras Brno B Sokol Zajecice   SK Chrudim
Petr Martin 2468 1 - 0 2238 Skacelik Petr Haba Zdenek 2282 ½ - ½ 2202 Jarabek Vratislav
Hrabusa Matej 2332 0 - 1 2182 Mudra Tomas Varejcko Josef 2278 0 - 1 2264 Tuma Jiri
Rosko Lubos 2305 1 - 0 2171 Tajovsky Martin Hajek Jiri 2145 1 - 0 2236 Hlavacek Robert
Jedlicka Ales 2279 1 - 0 2129 Schwarz Milan Fiedler Bedrich 2136 ½ - ½ 2135 Malivanek Jiri
Novotny Michal 2255 1 - 0 2116 Donnert Milan Hajek Lukas 2089 0 - 1 2255 Nemec Pavel
Hosek Milan 2304 ½ - ½ 2183 Mlynek Petr Hajek Jaroslav 2028 0 - 1 2154 Komarek David
Mojzis Jaroslav 2220 1 - 0 2195 Lacko Jan Konrad Frantisek 1954 0 - 1 2144 Bujnoch Radek
Trojan Lubos 2024 0 - 1 2163 Macharacek Simon Cesenek Jiri 1927 ½ - ½ 1935 Linhart Zbynek
  :     :  
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. 2222 SK Polabiny B 9 0 1 27 58,5 46
2. SK Caissa Trebic A 9 0 1 27 55,5 40
3. SK Chrudim 7 0 3 21 44,5 30
4. SK Duras BVK Brno B 6 1 3 19 41,5 25
5. Lokomotiva Brno 5 2 3 17 42,5 27
6. SK Vysoke Myto 4 2 4 14 40,0 23
7. Jiskra Usti nad Orlici 4 1 5 13 35,0 20
8. Sokol Zajecice 4 0 6 12 36,0 18
9. AKIS Pardubice 2 1 7 7 34,0 13
10. SK Caissa Trebic B 2 1 7 7 32,0 14
11. Sokol Bedrichov 1 3 6 6 31,0 16
12. Jiskra Litomysl 1 1 8 4 29,5 13

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.