Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina D - 11.kolo 10.04.11

V jedenáctém kole 2.ligy skupina D se o postupujícím i o třetím sestupujícím rozhodovalo v dvojnásobném třebíčsko-pardubickém derby. K naší radosti obě skončila nejtěsnějším poměrem výhrou našich zástupců, takže Polabiny B postupují do 1.ligy a AKIS Pardubice se ve druhé lize udržel - oběma celkům Blahopřejeme !!! Udržení se AKISU má význam i pro Krajský přebor, z něhož tak budou sestupovat 'pouze' tři družstva.
Detailní vysledky: Chrudim - Bedřichov 5,5:2,5, Loko Brno - Zaječice 5,5:2,5, AKIS Pardubice - Třebíč B 4,5:3,5, Duras Brno B - Litomyšl 6,5:1,5, Třebíč A - Polabiny B 3,5:4,5, Ústí n/O. - Vysoké Mýto 4:4


Výsledky na šachovnicích - 11.kolo
SK Chrudim   Sokol Bedrichov SK Duras BVK Brno B   Jiskra Litomysl
Hlavacek Robert 2236 1 - 0 2186 Brychta David Sevcik Vladimir 2229 1 - 0 2114 Pekar Vaclav
Malivanek Jiri 2135 ½ - ½ 2151 Jurek Miroslav Skacelik Petr 2238 1 - 0 2124 Zeman Martin
Nemec Pavel 2255 1 - 0 2088 Seidl Stepan Mudra Tomas 2182 1 - 0 2124 Dosedel Jiri
Komarek David 2154 0 - 1 2034 Skoda Martin Donnert Milan 2116 1 - 0 2053 Skerik Karel
Bujnoch Radek 2144 1 - 0 1983 Seidl Antonin Nehybka Jiri 2237 ½ - ½ 2058 Daniel Martin
Pokorny Zdenek 2286 ½ - ½ 2077 Vincze Roman Mlynek Petr 2183 1 - 0 1961 Bartosova Lucie
Krys Jaromir 2082 1 - 0 2000 Mouryc Tomas Dvorak Karel 2100 1 - 0 1955 Novak Ludek
Linhart Zbynek 1935 ½ - ½ 1857 Seidl Pavel     0 - 1 1999 Jirsa Lukas
  :     :  
Lokomotiva Brno   Sokol Zajecice SK Caissa Trebic A   2222 SK Polabiny B
Skliba Martin 2287 1 - 0 2282 Haba Zdenek Vyskocil Neklan 2376 0 - 1 2468 Petr Martin
Kratochvil Karel 2153 ½ - ½ 2278 Varejcko Josef Kulovana Eva 2359 0 - 1 2332 Hrabusa Matej
Vechet Stanislav 2187 ½ - ½ 2110 Jedlicka Lubos Buchnicek Petr 2305 ½ - ½ 2317 Cerveny Martin
Kuncar Petr 2106 ½ - ½ 2145 Hajek Jiri Smistik Milan 2337 1 - 0 2279 Jedlicka Ales
Sochorova Petra 2196 1 - 0 2136 Fiedler Bedrich Kratochvil Josef 2234 0 - 1 2255 Novotny Michal
Kratochvil Milan 2145 0 - 1 2089 Hajek Lukas Bednar Jaromir 2280 ½ - ½ 2304 Hosek Milan
Bednar Jakub 2114 1 - 0 2028 Hajek Jaroslav Belohlavek Petr 2221 ½ - ½ 2220 Mojzis Jaroslav
Zavacky Peter 2102 1 - 0 1954 Konrad Frantisek Tesar Jan 2143 1 - 0 2148 Cizinsky Petr
  :     :  
AKIS Pardubice   SK Caissa Trebic B Jiskra Usti nad Orlici   SK Vysoke Myto
Prandstetter Eduard 2318 0 - 1 2168 Svanda Pavel Smajzr Martin 2161 1 - 0 2145 Srejber Michal
Pacovsky Jiri 2250 1 - 0 2093 Vojtech Ladislav Holasek Pavel 2105 0 - 1 2123 Kraus Tomas
Smutny Jan 2188 1 - 0 2060 Milostny Milos Simek Jan 2150 1 - 0 2250 Pokorny Tomas
Petuchov Sergej 2160 ½ - ½ 2050 Bradac Roman Volf Jaroslav 2140 ½ - ½ 2106 Kosek Jiri
Vesely Tomas 2164 ½ - ½ 2006 Miculka Petr Pecinka Martin 2062 0 - 1 2031 Rusnak Jan
Kastner Oldrich 2070 ½ - ½ 1886 Mezlik Stanislav Mares Petr 2008 ½ - ½ 2046 Ptacek Lubos
Kraus Ondrej 1973 ½ - ½ 1868 Miculka David Svub Jan 2001 0 - 1 2035 Trhal Tomas
Kastner Vojtech 2002 ½ - ½ 1844 Hunacek Jaroslav Poslusny Martin 1998 1 - 0 1982 Trhal Michal
  :     4   4    
Závěrečná tabulka
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. 2222 SK Polabiny B 10 0 1 30 63 49
2. SK Caissa Trebic A 9 0 2 27 59 42
3. SK Chrudim 8 0 3 24 50 34
4. SK Duras BVK Brno B 7 1 3 22 48 31
5. Lokomotiva Brno 6 2 3 20 48 31
6. SK Vysoke Myto 4 3 4 15 44 26
7. Jiskra Usti nad Orlici 4 2 5 14 39 23
8. Sokol Zajecice 4 0 7 12 38,5 19
9. AKIS Pardubice 3 1 7 10 38,5 15
10. SK Caissa Trebic B 2 1 8 7 35,5 15
11. Sokol Bedrichov 1 3 7 6 33,5 17
12. Jiskra Litomysl 1 1 9 4 31 14

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.