Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Czech Open 2011 - hlavní turnaje 31.07.11

Hlavní turnaje 22.ročníku Czech Open českým barvám moc radostí nepřinesly - 'na bedně' stanul jediný český zástupce a to 'naturalizovaný' Sergej Kuzmin z Bohemie Pardubice ve skupině E - Blahopřejeme !!!
V hlavní skupině nás potěšilo alespoň 22 místo Martina Petra z Polabin (třetí z českých zástupců), ti ostatní sice nezklamali, ale také nijak nezazářili.
Ani v ostatních skupinách to nebylo nijak slavné - do první desítky se z 'pardubáků' dostali jen Oldřich Kastner z Rapidu Pardubice (7) a Kateřina Vlčková z Polabin (9) ve skupině C, Jindřich Bauer z Polabin (6) ve skupině D a Petr Jouza z Bohdanče (10) ve skupině E.


A turnaj - 279 účastníků
Poř. Titul Jméno FED RtgFIDE Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 GM Kononenko Dmitry UKR 2593 7,5 2445 40 50
2 GM Shanava Konstantine GEO 2535 7 2494 42 53,5
3 GM Zakhartsov Viacheslav V RUS 2578 7 2471 40,5 51,5
13 GM Stocek Jiri CZE 2596 6,5 2399 33,5 42,5
19 GM Cvek Robert CZE 2506 6 2434 36,5 47
22 GM Petr Martin CZE 2523 6 2414 35 45,5
130 FM Sabol Marian CZE 2372 4,5 2354 34 44
163 FM Cerveny Martin CZE 2347 4,5 2243 31 39
171 FM Jedlicka Ales CZE 2282 4 2350 38 47,5
201 FM Tuma Jiri CZE 2304 4 2215 25,5 33
225 Pekar Vaclav CZE 2155 3,5 2270 27,5 35
250 Kraus Ondrej CZE 1969 3 2264 27 35
251 Cizinsky Petr CZE 2148 3 2263 25,5 31,5
B turnaj - 281 účastníků
Poř. Titul Jméno FED RtgFIDE Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 Eschholz Enno GER 2221 8 2153 38,5 49,5
2 Burdalev Kirill UKR 2259 7,5 2142 42,5 54
3 FM Gorovets Andrey BLR 2417 7,5 2093 41 52,5
57 Danek Pavel CZE 1930 5,5 2061 32,5 41,5
120 Horacek Michal CZE 2004 4,5 2130 35,5 43,5
122 Pulpan Jakub CZE 1974 4,5 2081 31,5 40,5
140 Vesely Tomas CZE 2156 4,5 2022 33 41
187 Jelinek Vaclav CZE 2053 4 1983 27 35
194 Linhart Jan CZE 1985 4 1956 27,5 36,5
200 Vyprachticky David CZE 2049 4 1933 27,5 36
215 Zeman Arnost CZE 1980 3,5 2003 26,5 35
226 Novotny Ales CZE 1759 3,5 1966 26 32,5
243 Tuvsinbajar Dorjkhu CZE 2016 3 2016 35 44
245 Kozusek Daniel CZE 1728 3 2006 23,5 31
271 Kotva Milan CZE 2014 2 1978 28,5 38
279 Juchelka Petr CZE 1839 1 1974 22 29
C turnaj - 195 účastníků
Poř. Titul Jméno FED RtgFIDE Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 Belousov Gennadiy RUS 2107 8 40 51 7
2 Sharankov Grigory RUS 2173 7,5 40,5 50,5 6
3   Sergienko Vladislav UKR 2199 7 41,5 53,5 6
7 Kastner Oldrich CZE 2123 7 36,5 47 5
9 Vlckova Katerina CZE 1721 7 36,5 44,5 6
13 Petraz Martin CZE 1949 6,5 38,5 49 6
35 Mares Jan CZE 1842 5,5 35,5 44,5 4
43 Svub Jan CZE 2000 5,5 34,5 43,5 2
47 Krusina Patrik CZE 1785 5,5 32 41,5 4
49 Kratky Josef CZE 1875 5,5 31 40,5 4
54 Bartosova Lucie CZE 1956 5,5 29,5 37,5 5
58 Hrnciarik Karel CZE 1821 5 37 46,5 3
62 Simek Zdenek CZE 1872 5 35,5 45,5 3
78 Sabolova Gabriela CZE 1922 5 29,5 38,5 4
115 Schaffer Ondrej CZE 1685 4 36,5 46,5 3
130 Janis Petr CZE 1668 4 28,5 36,5 2
138 Kozusek Slavomir CZE 1836 4 24,5 31 2
140 Sabolova Kristyna CZE 1757 3,5 33 40,5 2
150 Zoubek David CZE 1680 3,5 28 36,5 2
155 Petrun Milan CZE 1930 3,5 27,5 34,5 2
165 Schaffer David CZE 1621 3 31,5 39,5 3
D turnaj - 212 účastníků
Poř. Titul Jméno FED RtgFIDE Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 Polich Sergei UKR 1983 8 41,5 53 7
2 Liberman Alexander RUS 1943 7,5 38 49,5 7
3   Kornaukhov Pavel RUS 1950 7,5 37 48 7
6 Bauer Jindrich CZE 1946 7 39,5 51,5 6
27 Zamecnik Jan CZE 1881 6 34,5 44,5 5
37 Zelenka Jaroslav CZE 1957 5,5 43 55,5 5
43 Michlian Stefan CZE 1829 5,5 36 44 5
52 Hon Jiri CZE 1889 5,5 31 39,5 4
60 Kotlant Tomas CZE 1732 5 36,5 47,5 5
78 Pulpan Matej CZE 1783 5 32,5 41,5 3
80 Reznicek Dominik CZE 1619 5 32 40,5 4
81 Krejci Jan CZE 1602 5 31,5 39,5 4
84 Lorenc Josef CZE 1758 5 30,5 39,5 3
88 Vondra Lukas CZE 1965 5 27,5 35,5 4
99 Marcinko Patrik CZE 1791 4,5 32,5 43,5 4
103 Melichar Vojtech CZE 1692 4,5 32 41 3
106 Vorel Bohuslav CZE 1755 4,5 31,5 41,5 3
113 Cach Jakub CZE 1585 4,5 30 39 3
116 Papacek Milos CZE 1908 4,5 29 39,5 3
124 Cesenek Jan CZE 1627 4,5 24,5 31 4
129 Vancura Daniel CZE 1713 4 35 45,5 3
153 Liduch Filip CZE 1625 3,5 33,5 43,5 1
162 Skroch Martin CZE 1935 3,5 29,5 37,5 2
163 Janko Jan CZE 1859 3,5 29 36 3
187 Svitil Radek CZE 1612 3 26,5 35 2
193 Gregor Jiri CZE 1489 3 21 27,5 1
E turnaj - 226 účastníků
Poř. Titul Jméno FED RtgFIDE Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 Kuzmin Sergej CZE 1250 8 42,5 53,5 7
2 Staroverov Viatcheslav RUS 1750 8 40,5 52,5 7
3   Pavlova Nataliy RUS 1569 7,5 43 55,5 7
10 Jouza Petr CZE 1670 7 34,5 44 6
26 Frgalova Hana CZE 1532 6 36,5 48,5 5
28 Hofman Oskar CZE 1483 6 36,5 46 4
29 Bures Martin 98 CZE 1250 6 35,5 46,5 5
50 Cach Jun. Zdenek CZE 1418 5,5 35 45,5 5
52 Janecek Ondrej CZE 1501 5,5 35 44,5 5
66 Kvapil Pavel CZE 1509 5 41 53 4
82 Bilek Jaroslav CZE 1250 5 33 42,5 4
85 Zeleny Frantisek CZE 1557 5 32,5 41 4
86 Kotlant Jan CZE 1491 5 32,5 40,5 3
87 Kroupa Tomas CZE 1311 5 31,5 42 5
92 Melichar Zdenek CZE 1441 5 30,5 40 4
96 Voldanova Barbora CZE 1429 5 30 39 4
101 Krys Jaromir CZE 1646 4,5 35,5 45,5 3
109 Lorenc Adam CZE 1377 4,5 33,5 42,5 3
117 Hofmanova Vilma CZE 1377 4,5 31 39,5 3
121 Lorenc-Sen. Josef CZE 1341 4,5 30,5 38,5 3
125 Pistora Lubomir CZE 1432 4,5 29,5 37,5 2
129 Novak Oliver CZE 1318 4,5 24,5 33,5 3
132 Ludvik Tomas CZE 1250 4 35 43 4
133 Cach Sen. Zdenek CZE 1250 4 34 44 3
139 Cach Ondrej CZE 1550 4 30,5 39,5 3
150 Nespurek Jan CZE 1294 4 28,5 35,5 4
157 Lorencova Jitka CZE 1312 4 27 33 2
170 Nespurek Vojtech CZE 1250 3,5 30 38,5 3
209 Bilek Marek CZE 1250 2,5 27 36 2
219 Bures Martin CZE 1250 2 18,5 25 2

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.