Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
České šachové vánoce + Krajský přebor jednotlivců 02.01.11

Ve dnech 26.12.2010 - 2.1.2011 se v Litomyšli uskutečnil 12.ročník šachového turnaje České šachové vánoce, který byl současně Krajským přeborem PDŠS jednotlivců pro rok 2011.
V nejsilnějším českém vánočním turnaji (98 hráčů, z toho 1 GM, 11 IM/WIM a 6 FM/WFM z 10 zemí) zvítězil IM Jan Bernášek z Rapidu Pardubice před GM Tomášem Likavským ze Slovenska a IM Richardem Biolkem z Grygova, nejlepší ženou byla WIM Karolina Olšarová z Orlové a juniorem Jiří Navrátil z Uničova.
V přeboru PDŠS skončil na druhém místě FM Martin Červený a na třetím FM Michal Novotný, nejlepším juniorem byl Petr Čižinský (všichni Polabiny), nejlepší ženou byla Lucie Bartošová z Litomyšle (turnaj pro nemoc nedokončila) a nejlepším seniorem byl Milan Kotva z Moravské Třebové.


Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. Titul Jméno FED Rtg F/N Typ Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 IM Bernasek Jan CZE 2490 SK Rapid Pardubice, o.s. 7,5 54 43 2287
2 GM Likavsky Tomas SVK 2466 7 53,5 42 2276
3 IM Biolek Richard CZE 2413   Agentura 64 Grygov 7 53 41,5 2268
7 FM Cerveny Martin CZE 2317 2222 SK Polabiny 6,5 48 37,5 2177
12 FM Novotny Michal CZE 2255 2222 SK Polabiny 6 48,5 37,5 2189
14 FM Jedlicka Ales CZE 2261 2222 SK Polabiny 6 46 35 2075
16 Cizinsky Petr CZE 2148 U16 2222 SK Polabiny 6 44,5 35 2071
17 Pekar Vaclav CZE 2114 TJ Jiskra Litomysl 6 43 33,5 2008
18 FM Sabol Marian CZE 2392 SK Vysoke Myto 5,5 52,5 42 2246
23 Kastner Oldrich CZE 2070 SK Rapid Pardubice, o.s. 5,5 43,5 34,5 2017
27 Kotva Milan CZE 2070 S60 TJ Slovan Moravska Trebova 5 44,5 35,5 2018
35 Trhal Michal CZE 1982 SK Vysoke Myto 5 42 34,5 1973
37 Lorenc Oldrich CZE 2077 TJ Stefanydes Policka 5 42 32,5 2032
46 Stodola Marek CZE 1799 U16 TJ Stefanydes Policka 4,5 42,5 33,5 2059
50 Kozusek Daniel CZE 1645 U16 2222 SK Polabiny 4,5 39,5 31,5 2029
58 Kraus Ondrej CZE 1973 SK Rapid Pardubice, o.s. 4 44,5 35,5 1989
59 Sion David CZE 1584 U16 TJ Stefanydes Policka 4 41,5 31,5 1988
72 Svanda Radek CZE 1832 TJ Stefanydes Policka 3,5 40,5 31 1850
76 Novotny Ales CZE 1780 U16 SK Rapid Pardubice, o.s. 3,5 34,5 27 1779
77 Sodomka Adam CZE 1681 TJ Stefanydes Policka 3,5 34,5 26,5 1883
78 Krusina Patrik CZE 1813 U16 SK Svitavy 3,5 34 26 1761
88 Schaffer Ondrej CZE 1707 TJ Stefanydes Policka 3 32,5 26 1809
92 Melichar Vojtech CZE 1685 U16 2222 SK Polabiny 2,5 32 26 1771
94 Bartošová Lucie CZE 1961 W TJ Jiskra Litomyšl 2 37 27,5 1864
95 Melichar Zdenek CZE 1441 2222 SK Polabiny 2 27 20,5 1705

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.