Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

15.07.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Smutná zpráva 15.06.11

V pondělí dne 13.června 2011 zemřel po dlouhé těžké nemoci dlouholetý člen Slovanu Moravská Třebová pan Vlastimil Endl st.. Poslední rozloučení se uskutečnilo v pátek 17.6.2011 v obřadní síni v Moravské Třebové.


Vzor příspěvků
Musím Vám s politováním oznámit, že dne 13. 6. 2011 zemřel po těžké nemoci ve svých 76. letech náš dlouholetý člen pan Vlastimil Endl st..

Pan Endl byl jedním ze zakládajících členů našeho oddílu a dlouhá léta i nejvýkonnějším hráčem. Stal se několikanásobným přeborníkem okresu Svitavy a patřil mezi nejlepší hráče Východočeského kraje. Mnoho let pracoval s mládeží, ať už jako vedoucí šachových kroužků, nebo individuálně trénoval jednotlivé mladé šachisty. Velmi aktivně se podílel na vlastním dění oddílu a to už jako hráč, pořadatel či ředitel mnoha významných šachových turnajů.

Odchází tak jedna z nejvýznamnějších osobností našeho šachového oddílu, ne-li osobnost nejvýznamnější. Jako vzpomínku na jeho skvělou hru si můžete na našich webových stránkách přehrát pěknou partii z roku 1965, kterou odehrál proti Jaroslavu Volfovi v krajském přeboru.

Rozloučit se s ním můžete v pátek 17.6.2011 ve 13:00 v obřadní síni na Křížovém vrchu v Moravské Třebové.

Zdeněk Sojma
předseda šachového oddílu
TJ Slovan Moravská Třebová
tel.: 602356474
z.sojma@mtr.cz
www.sachy.slovanmt.cz


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.