Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

11.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga ŠSČR - 1. kolo 06.11.10

První kolo Extraligy ŠSČR naznačilo, že letošní ročník by mohl být až extrémně vyrovnaný - čtyři nerozhodné zápasy a dvě výhry nejtěsnějším poměrem 4,5:3,5 hovoří za vše !
Výsledky: Lysá n/L. - Polabiny 4:4, Mahrla Praha - Rapid Pardubice 3,5:4,5, Zlín - Třinec 4:4, Labortech Ostrava - Frýdek-Místek 4:4, Turnov - Litovel 4:4, Nový Bor - Grygov 4,5:3,5


Výsledky na šachovnicích - 1.kolo
Výstaviště Lysá nad Labem   2222 ŠK Polabiny ŠK Labortech Ostrava   BŠŠ Frýdek-Místek
Yemelin Vasily V. 2572 ½ - ½ 2497 Kaňovský David Miton Kamil 2616 ½ - ½ 2604 Antoniewski Rafal
Rogozenco Dorian 2534 ½ - ½ 2462 Petr Martin Jakubiec Artur 2547 ½ - ½ 2482 Rausis Igors
Petrík Tomáš 2536 ½ - ½ 2454 Konopka Michal Rašík Vítězslav 2502 1 - 0 2452 Talla Vladimír
Oral Tomáš 2533 1 - 0 2424 Jirka Jiří Jedynak Radoslaw 2479 1 - 0 2422 Rojíček Vojtěch
Priehoda Vítězslav 2398 0 - 1 2348 Studnička Tomáš Velička Petr 2490 ½ - ½ 2379 Berezjuk Sergej
Špaček Petr 2408 ½ - ½ 2317 Červený Martin Michenka Jozef 2372 ½ - ½ 2351 Jasný Stanislav
Neckář Lubomír 2349 ½ - ½ 2305 Roško Luboš Fiřt Stanislav 2330 0 - 1 2321 Kriebel Tadeáš
Londýn Radek 2350 ½ - ½ 2261 Jedlička Aleš Kočiščák Jiří 2285 0 - 1 2278 Dvořák Tomáš
  4 : 4     4 : 4  
ŠK Mahrla Praha   ŠK Rapid Pardubice ŠK Zikuda Turnov   Tatran Litovel
Navara David 2708 ½ - ½ 2721 Movsesian Sergei Ftáčník Lubomír 2578 ½ - ½ 2522 Swiercz Dariusz
Jirovský Miloš 2475 0 - 1 2597 Kempinski Robert Bindrich Falko 2504 1 - 0 2539 Tomczak Jacek
Ivanov Mikhail 2429 0 - 1 2569 Votava Jan Sergeev Vladimir 2474 0 - 1 2479 Žilka Štěpán
Hausner Ivan 2430 ½ - ½ 2490 Bernášek Jan Neuman Petr 2476 ½ - ½ 2527 Tazbir Marcin
Gross David 2453 ½ - ½ 2538 Heberla Bartolomiej Kulhánek Tomáš 2401 0 - 1 2439 Krejčí Jan
Cífka Stanislav 2410 ½ - ½ 2410 Černoušek Lukáš Sodoma Jan 2348 ½ - ½ 2402 Blatný Pavel
Orság Milan 2426 1 - 0 2335 Stehno Pavel Vojta Tomáš 2370 1 - 0 2287 Kuchynka Lukáš
Straka Josef 2335 ½ - ½ 2313 Pisk Petr Možný Miloš 2379 ½ - ½ 2391 Zpěvák Pavel
  :     4 : 4  
ŠK Zlín   TŽ Třinec   1. Novoborský ŠK   A64 VALOZ Grygov
Polák Tomáš 2532 ½ - ½ 2565 Mišta Alexander Vitiugov Nikita 2709 ½ - ½ 2536 Babula Vlastimil
Jurčík Marián 2471 ½ - ½ 2502 Jakubowski Krzysztof Láznička Viktor 2688 1 - 0 2469 Šimáček Pavel
Michalík Peter 2471 ½ - ½ 2422 Plát Vojtěch Hráček Zbyněk 2631 1 - 0 2413 Biolek Richard
Čech Pavel 2403 ½ - ½ 2461 Murdzia Piotr Štoček Jiří 2567 1 - 0 2387 Luch Michal
Lipka Juraj 2414 ½ - ½ 2369 Langner Ladislav Markoš Ján 2546 ½ - ½ 2373 Bureš Jaroslav
Ponížil Cyril 2398 0 - 1 2334 Neděla Vlastimil Hába Petr 2529 0 - 1 2433 Biolek Richard
Sosna Jan 2396 1 - 0 2381 Walek Milan Kalod Radek 2506 ½ - ½ 2404 Stachowiak Kamil
Roubalík Jakub 2275 ½ - ½ 2211 Frolík Martin Klíma Lukáš 2396 0 - 1 2339 Malinovský Karel
  4 : 4     :  
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. 1. Novoborský ŠK 1 0 0 3 4,5 3
2. ŠK Rapid Pardubice 1 0 0 3 4,5 2
3. ŠK Labortech Ostrava 0 1 0 1 4,0 2
4. ŠK Zikuda Turnov 0 1 0 1 4,0 2
5. Tatran Litovel 0 1 0 1 4,0 2
6. BŠŠ Frýdek-Místek 0 1 0 1 4,0 2
7. Výstaviště Lysá nad Labem 0 1 0 1 4,0 1
8. ŠK Zlín 0 1 0 1 4,0 1
9. TŽ Třinec 0 1 0 1 4,0 1
10. 2222 ŠK Polabiny 0 1 0 1 4,0 1
11. A64 VALOZ Grygov 0 0 1 0 3,5 2
12. ŠK Mahrla Praha 0 0 1 0 3,5 1

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.