Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

11.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga dorostu západ - první čtyři kola 03.10.10

Ve dnech 2.-3.října 2010 se na srazu všech družstev v Kuněticích uskutečnila první 4 kola Extraligy dorostu skupiny západ. Polabinám se vstup do soutěže povedl, když po prvním vítězství 6:0 nad Oazou Praha zvítězily ve třetím kole i nad Kladnem 3,5:2,5, ve druhém kole však podlehly Vlašimi 2:4 a na závěr remizovaly s Údlicemi 3:3. Další účastníci srazu (Liberec, Hořice, Rychnov n/Kn.) hodnotili první kola soutěže zase ze svého pohledu.


Poř. Družstvo V R P Body Partie Skóre
1. TRW Autolektronika Vlašim 3 1 0 10 14 17,5
2. 2222 ŠK Polabiny 2 1 1 7 13 14,5
3. Sokol Údlice 1 3 0 6 12 13
4. Desko Liberec 1 3 0 6 11 14,5
5. ŠK Kladno 1 2 1 5 11 12,5
6. TJ Jiskra Hořice 1 2 1 5 11 11,5
7. ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1 0 3 3 7 9,5
8. SK OAZA Praha 0 0 4 0 1 3
Výsledky na šachovnicích
1.kolo
2222 ŠK Polabiny   SK OAZA Praha
Cizinsky Petr 2180 1 - 0 1709 Anaskin Arsenij
Seidl Stepan 2132 1 - 0 1657 Charvat Jiri
Pulpan Jakub 1969 1 - 0 1569 Jelinek Michal
Vlckova Katerina 1752 1 - 0 1543 Hollan Martin
Nespurek Petr 1757 1 - 0 1402 Hollan Petr
Pulpan Matej 1756 1 - 0 1250 Poppr Marian
  6 : 0  
2.kolo
TRW Autolektronika Vlašim   2222 ŠK Polabiny
Balacek Tadeas 2094 1 - 0 2180 Cizinsky Petr
Zvara David 1983 1 - 0 2132 Seidl Stepan
Hrdina Robin 2059 ½ - ½ 1969 Pulpan Jakub
Rydl Jiri 1932 1 - 0 1752 Vlckova Katerina
Pycha Patrik 1726 ½ - ½ 1757 Nespurek Petr
Pychova Nela 1586 0 - 1 1756 Pulpan Matej
  4 : 2  
3.kolo
2222 ŠK Polabiny   ŠK Kladno
Cizinsky Petr 2180 ½ - ½ 1989 Ruzicka Vaclav
Seidl Stepan 2132 0 - 1 2131 Haman Jakub
Pulpan Jakub 1969 0 - 1 1906 Cap Adam
Vlckova Katerina 1752 1 - 0 1947 Cerny Michal
Pulpan Matej 1756 1 - 0 1694 Paukert Jindrich
Kozusek Daniel 1705 1 - 0 1599 Hatasova Michaela
  :  
4.kolo
Sokol Údlice   2222 ŠK Polabiny
Slampa Jan 1944 0 - 1 2180 Cizinsky Petr
Rozsafny Michal 1981 0 - 1 2132 Seidl Stepan
Kaluzny Matyas 1879 0 - 1 1969 Pulpan Jakub
Krasny Drahomir 1833 1 - 0 1752 Vlckova Katerina
Toman Ondrej 1758 1 - 0 1756 Pulpan Matej
Saffova Michaela 1753 1 - 0 1705 Kozusek Daniel
  3 : 3  

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.