Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

11.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga dorostu 29.09.10

Po dlouhých třech letech pauzy má náš kraj opět zastoupení v Extralize dorostu, když po Synthesii Pardubice (2002/03), Lokomotivě Česká Třebová (2005/06), a ŠO Chrudim (2006/07) nás bude reprezentovat družstvo 2222 ŠK Polabiny. Soutěž startuje 2-3.10.2010 a její první čtyři kola kola se uskuteční v prostorách hostince U přívozu v Kuněticích.


Los Družstvo
1 ŠŠ Panda ARTCO Rychnov n/Kn.
2 2222 ŠK Polabiny
3 TJ Jiskra Hořice
4 Desko Liberec
5 ŠK Kladno
6 Sokol Údlice
7 SK OAZA Praha
8 TJ Spartak Vlašim
1 ŠŠ Panda ARTCO Rychnov n/Kn. 1833 2 2222 ŠK Polabiny 1924
1 Jezek Adam 1926   1 Cizinsky Petr 2180  
2 Machan Jan 1928   2 Seidl Stepan 2132  
3 Sroubova Lenka 1943   3 Pulpan Jakub 1969  
4 Hornicek Pavel 1763   4 Vlckova Katerina 1752  
5 Sevcik Radek 1739   5 Nespurek Petr 1757  
6 Gregor Jiri 1700   6 Pulpan Matej 1756  
7 Nosek Jakub 1526   7 Melichar Vojtech 1808  
8 Tobiskova Petra 1475   8 Kozusek Daniel 1705  
9 Jires Michal 1250   9 Vancura Daniel 1790  
10 Zitna Aneta 1250   10 Liduch Filip 1660  
11 Chasak Jan 1250   11 Reznicek Dominik 1657  
12 Herman Ondrej 1250   12  
13 Dostal Libor 1250   13  
14 Dostal Vojtech 1250   14  
15 Pokorny David 1100   15  
16 Wagnerova Tereza 1100   16  
17 Rockova Adela 1100   17  
18   18  
19   19  
20         20        
3 TJ Jiskra Hořice 1875 4 Desko Liberec 1991
1 Kraus Tomas 2159   1 Braun Marek 2133  
2 Saucuk Martin 1878   2 Iwanow Anna 2112  
3 Szucs Matyas 1705   3 Chmel Kristian 2084  
4 Rojikova Lenka 1729   4 Suchomel Ales 1945  
5 Flasar Jaroslav 1853   5 Tresnak Filip 1834  
6 Sabolova Kristyna 1923   6 Vaclavicek Lukas 1837  
7 Johnova Eliska 1751   7 Suchomel Tomas 1660  
8 Kykal Vojtech 1541   8 Pajersky Michal 1691  
9 Safarik Kamil 1380   9 Hejduk Miroslav 1669  
10 Pisecky Lukas 1000   10  
11   11  
12   12  
13   13  
14   14  
15   15  
16   16  
17   17  
18   18  
19   19  
20         20        
5 ŠK Kladno 1878 6 Sokol Údlice 1858
1 Ruzicka Vaclav 1989   1 Slampa Jan 1944  
2 Haman Jakub 2131   2 Rozsafny Michal 1981  
3 Cap Adam 1906   3 Kaluzny Matyas 1879  
4 Cerny Michal 1947   4 Krasny Drahomir 1833  
5 Paukert Jindrich 1694   5 Toman Ondrej 1758  
6 Hatasova Michaela 1599   6 Saffova Michaela 1753  
7 Baboucek Vavrinec 1510   7 Horak Ales 1524  
8 Misicko Jan 1551   8 Prusa Vaclav 1250  
9 Hrubes Pavel 1000   9 Prusa Vojtech 1250  
10 Vankova Veronika 1100   10 Kovarik Pavel 1417  
11   11 Tomanova Michaela 1100  
12   12 Weber David 1100  
13   13 Snabl Simon 1100  
14   14 Duchon Libor 1100  
15   15 Janousek Lukas 1000  
16   16  
17   17  
18   18  
19   19  
20         20        
7 SK OAZA Praha 1657 8 TJ Spartak Vlašim 1942
1 Starek Stanislav 1905   1 Balacek Tadeas 2094  
2 Anaskin Arsenij 1709   2 Zvara David 1983  
3 Charvat Jiri 1657   3 Hrdina Robin 2059  
4 Dobias Daniel 1558   4 Rydl Jiri 1932  
5 Jelinek Michal 1569   5 Pycha Patrik 1726  
6 Hollan Martin 1543   6 Filip Vojtech 1858  
7 Hollan Petr 1402   7 Filip Lukas 1665  
8 Poppr Marian 1250   8 Lorenc David 1871  
9 Nemcova Karin 1250   9 Pychova Nela 1586  
10 Nemcova Kamila 1250   10 Jelinek Lukas 1679  
11 Chytry Lukas 1250   11 Vyterna Miroslav 1483  
12 Zeman Tomas 1250   12 Helebrand Frantisek 1250  
13 Hruskova Aranka 1250   13  
14 Sebo Viktor 1302   14  
15 Brejcha Jakub 1250   15    
16 Ptacek Zdenek 1250   16  
17 Nemcova Eva 1100   17  
18 Urban Ondrej 1000   18  
19 Forejtova Anna 1000   19  
20         20        

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.