Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga ŠSČR - 2. kolo 07.11.10

I ve druhém kole Extraligy ŠSČR se hrály velmi vyrovnané zápasy: Výsledky: Rapid Pardubice - Lysá n/L. 4,5:3,5, Polabiny - Mahrla Praha 3,5:4,5, Frýdek-Místek - Zlín 3:5, Třinec - Labortech Ostrava 3,5:4,5, Grygov - ŠK Zikuda Turnov 4:4, Litovel - Nový Bor 3:5


Výsledky na šachovnicích - 2.kolo
ŠK Rapid Pardubice   Výstaviště Lysá nad Labem TŽ Třinec   ŠK Labortech Ostrava
Movsesian Sergei 2721 ½ - ½ 2572 Yemelin Vasily Vladimirov Mišta Alexander 2565 ½ - ½ 2616 Miton Kamil
Kempinski Robert 2597 ½ - ½ 2534 Rogozenco Dorian Jakubowski Krzysztof 2502 ½ - ½ 2547 Jakubiec Artur
Votava Jan 2569 1 - 0 2536 Petrík Tomáš Plát Vojtěch 2422 1 - 0 2502 Rašík Vítězslav
Bernášek Jan 2490 ½ - ½ 2533 Oral Tomáš Murdzia Piotr 2461 ½ - ½ 2479 Jedynak Radoslaw
Heberla Bartolomiej 2538 ½ - ½ 2398 Priehoda Vítězslav Langner Ladislav 2369 ½ - ½ 2490 Velička Petr
Černoušek Lukáš 2410 0 - 1 2408 Špaček Petr Neděla Vlastimil 2334 0 - 1 2372 Michenka Jozef
Stehno Pavel 2335 ½ - ½ 2371 Šuráň Jan Walek Milan 2381 ½ - ½ 2330 Fiřt Stanislav
Pisk Petr 2313 1 - 0 2349 Neckář Lubomír Frolík Martin 2211 0 - 1 2285 Kočiščák Jiří
  :     :  
2222 ŠK Polabiny   ŠK Mahrla Praha A64 VALOZ Grygov   ŠK Zikuda Turnov
Kaňovský David 2497 ½ - ½ 2708 Navara David Babula Vlastimil 2536 ½ - ½ 2578 Ftáčník Lubomír
Petr Martin 2462 1 - 0 2573 Stefansson Hlifar Hannes Šimáček Pavel 2469 ½ - ½ 2504 Bindrich Falko
Konopka Michal 2454 ½ - ½ 2475 Jirovský Miloš Biolek Richard 2413 0 - 1 2474 Sergeev Vladimir
Jirka Jiří 2424 ½ - ½ 2429 Ivanov Mikhail Luch Michal 2387 ½ - ½ 2476 Neuman Petr
Studnička Tomáš 2348 0 - 1 2430 Hausner Ivan Bureš Jaroslav 2373 ½ - ½ 2401 Kulhánek Tomáš
Červený Martin 2317 0 - 1 2410 Cífka Stanislav Biolek Richard 2433 ½ - ½ 2348 Sodoma Jan
Roško Luboš 2305 1 - 0 2335 Michálek Jan Stachowiak Kamil 2404 1 - 0 2370 Vojta Tomáš
Novotný Michal 2255 0 - 1 2284 Ondruš Martin Malinovský Karel 2339 ½ - ½ 2379 Možný Miloš
  :     4 : 4  
BŠŠ Frýdek-Místek   ŠK Zlín Tatran Litovel   1. Novoborský ŠK
Antoniewski Rafal 2604 ½ - ½ 2532 Polák Tomáš Swiercz Dariusz 2522 ½ - ½ 2709 Vitiugov Nikita
Rausis Igors 2482 ½ - ½ 2471 Jurčík Marián Tomczak Jacek 2539 ½ - ½ 2688 Láznička Viktor
Lanka Zigurds 2468 0 - 1 2471 Michalík Peter Žilka Štěpán 2479 0 - 1 2631 Hráček Zbyněk
Talla Vladimír 2452 ½ - ½ 2403 Čech Pavel Tazbir Marcin 2527 ½ - ½ 2567 Štoček Jiří
Rojíček Vojtěch 2422 ½ - ½ 2414 Lipka Juraj Krejčí Jan 2439 0 - 1 2546 Markoš Ján
Berezjuk Sergej 2379 ½ - ½ 2398 Ponížil Cyril Blatný Pavel 2402 1 - 0 2529 Hába Petr
Jasný Stanislav 2351 ½ - ½ 2396 Sosna Jan Kuchynka Lukáš 2287 ½ - ½ 2506 Kalod Radek
Kriebel Tadeáš 2321 0 - 1 2392 David Pavel Zpěvák Pavel 2391 0 - 1 2488 Cvek Robert
  3 : 5     3 : 5  
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. 1. Novoborský ŠK 2 0 0 6 9,5 6
2. ŠK Rapid Pardubice 2 0 0 6 9,0 4
3. ŠK Zlín 1 1 0 4 9,0 3
4. ŠK Labortech Ostrava 1 1 0 4 8,5 4
5. ŠK Mahrla Praha 1 0 1 3 8,0 4
6. ŠK Zikuda Turnov 0 2 0 2 8,0 3
7. A64 VALOZ Grygov 0 1 1 1 7,5 3
8. 2222 ŠK Polabiny 0 1 1 1 7,5 3
9. Výstaviště Lysá nad Labem 0 1 1 1 7,5 2
10. TŽ Třinec 0 1 1 1 7,5 2
11. Tatran Litovel 0 1 1 1 7,0 3
12. BŠŠ Frýdek-Místek 0 1 1 1 7,0 2

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.