Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga ŠSČR - 3. kolo 04.12.10

Ve třetím kole Extraligy ŠSČR se našim zástupcům vůbec nedařilo. Výsledky: Polabiny - Litovel 2:6, Rapid Pardubice - Grygov 2,5:5,5, Třinec - ŠK Zikuda Turnov 2,5:5,5, Frýdek-Místek - Nový Bor 4:4, Lysá n/L. - Zlín 4:4, Mahrla Praha - Labortech Ostrava 3,5:4,5


Výsledky na šachovnicích - 3.kolo
2222 ŠK Polabiny   Tatran Litovel BŠŠ Frýdek-Místek   1. Novoborský ŠK
Kaňovský David 2497 0 - 1 2522 Swiercz Dariusz Azarov Sergei 2601 1 - 0 2726 Wojtaszek Radoslaw
Petr Martin 2462 ½ - ½ 2479 Žilka Štěpán Antoniewski Rafal 2604 0 - 1 2688 Láznička Viktor
Konopka Michal 2454 ½ - ½ 2439 Krejčí Jan Dydyshko Viacheslav 2547 ½ - ½ 2631 Hráček Zbyněk
Jirka Jiří 2424 ½ - ½ 2402 Blatný Pavel Rausis Igors 2482 ½ - ½ 2617 Bartel Mateusz
Studnička Tomáš 2348 0 - 1 2442 Leniart Arkadiusz Talla Vladimír 2452 1 - 0 2567 Štoček Jiří
Červený Martin 2317 0 - 1 2287 Kuchynka Lukáš Rojíček Vojtěch 2422 0 - 1 2546 Markoš Ján
Roško Luboš 2305 0 - 1 2391 Zpěvák Pavel Berezjuk Sergej 2379 ½ - ½ 2529 Hába Petr
Jedlička Aleš 2261 ½ - ½ 2408 Butkiewicz Lukasz Jasný Stanislav 2351 ½ - ½ 2506 Kalod Radek
  2 : 6     4 : 4  
ŠK Rapid Pardubice   A64 VALOZ Grygov Výstaviště Lysá nad Labem   ŠK Zlín
Kempinski Robert 2597 0 - 1 2536 Babula Vlastimil Yemelin Vasily Vladimirov 2572 1 - 0 2532 Polák Tomáš
Votava Jan 2569 0 - 1 2469 Šimáček Pavel Rogozenco Dorian 2534 0 - 1 2471 Jurčík Marián
Bobras Piotr 2530 ½ - ½ 2413 Biolek Richard Petrík Tomáš 2536 0 - 1 2471 Michalík Peter
Bernášek Jan 2490 ½ - ½ 2387 Luch Michal Oral Tomáš 2533 1 - 0 2403 Čech Pavel
Heberla Bartolomiej 2538 0 - 1 2417 Brodowski Piotr Jansa Vlastimil 2499 ½ - ½ 2398 Ponížil Cyril
Černoušek Lukáš 2410 0 - 1 2433 Biolek Richard Priehoda Vítězslav 2398 1 - 0 2396 Sosna Jan
Pisk Petr 2313 ½ - ½ 2339 Malinovský Karel Špaček Petr 2408 ½ - ½ 2366 Chytilek Roman
Šklíba Martin 2305 1 - 0 2348 Vrána Jan Šuráň Jan 2371 0 - 1 2275 Roubalík Jakub
  :     4 : 4  
TŽ Třinec   ŠK Zikuda Turnov ŠK Mahrla Praha   ŠK Labortech Ostrava
Mišta Alexander 2565 0 - 1 2578 Ftáčník Lubomír Navara David 2708 ½ - ½ 2616 Miton Kamil
Jakubowski Krzysztof 2502 ½ - ½ 2543 Jaracz Pavel Stefansson Hlifar Hannes 2573 0 - 1 2547 Jakubiec Artur
Plát Vojtěch 2422 0 - 1 2474 Sergeev Vladimir Jirovský Miloš 2475 0 - 1 2502 Rašík Vítězslav
Murdzia Piotr 2461 ½ - ½ 2476 Neuman Petr Ivanov Mikhail 2429 ½ - ½ 2479 Jedynak Radoslaw
Langner Ladislav 2369 ½ - ½ 2401 Kulhánek Tomáš Hausner Ivan 2430 1 - 0 2490 Velička Petr
Neděla Vlastimil 2334 0 - 1 2348 Sodoma Jan Cífka Stanislav 2410 0 - 1 2372 Michenka Jozef
Walek Milan 2381 ½ - ½ 2379 Možný Miloš Orság Milan 2426 1 - 0 2330 Fiřt Stanislav
Sikorová Olga 2278 ½ - ½ 2250 Kopal Josef Ondruš Martin 2284 ½ - ½ 2285 Kočiščák Jiří
  :     :  
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. 1. Novoborský ŠK 2 1 0 7 13,5 8
2. ŠK Labortech Ostrava 2 1 0 7 13,0 7
3. ŠK Rapid Pardubice 2 0 1 6 11,5 5
4. Výstaviště Lysá nad Labem 1 2 1 5 16,5 7
5. ŠK Zikuda Turnov 1 2 0 5 13,5 6
6. ŠK Zlín 1 2 0 5 13,0 6
7. Tatran Litovel 1 1 1 4 13,0 7
8. A64 VALOZ Grygov 1 1 1 4 13,0 7
9. ŠK Mahrla Praha 1 0 3 3 14,5 6
10. BŠŠ Frýdek-Místek 0 2 1 2 11,0 4
11. TŽ Třinec 0 1 2 1 10,0 2
12. 2222 ŠK Polabiny 0 1 2 1 9,5 3

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.