Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga ŠSČR - 4. kolo 05.12.10

Ve čtvrtém kole Extraligy ŠSČR se našim zástupcům nepodařilo napravit sobotní neúspěch a oba opět prohráli. Výsledky: Grygov - Polabiny 6:2, Litovel - Rapid Pardubice 4,5:3,5, Nový Bor - Třinec 6:2, Turnov - Frýdek-Místek 3:5, Labortech Ostrava - Lysá n/L. 5:3, Zlín - Mahrla Praha 2,5:5,5


Výsledky na šachovnicích - 4.kolo
A64 VALOZ Grygov   2222 ŠK Polabiny ŠK Zikuda Turnov   BŠŠ Frýdek-Místek
Babula Vlastimil 2536 0 - 1 2462 Petr Martin Ftáčník Lubomír 2578 ½ - ½ 2601 Azarov Sergei
Šimáček Pavel 2469 ½ - ½ 2454 Konopka Michal Jaracz Pavel 2543 ½ - ½ 2604 Antoniewski Rafal
Biolek Richard 2413 1 - 0 2424 Jirka Jiří Sergeev Vladimir 2474 1 - 0 2547 Dydyshko Viacheslav
Bureš Jaroslav 2373 ½ - ½ 2348 Studnička Tomáš Neuman Petr 2476 0 - 1 2482 Rausis Igors
Brodowski Piotr 2417 1 - 0 2317 Červený Martin Kulhánek Tomáš 2401 ½ - ½ 2452 Talla Vladimír
Biolek Richard 2433 1 - 0 2305 Roško Luboš Sodoma Jan 2348 0 - 1 2422 Rojíček Vojtěch
Stachowiak Kamil 2404 1 - 0 2332 Hrabuša Matěj Možný Miloš 2379 ½ - ½ 2379 Berezjuk Sergej
Vrána Jan 2348 1 - 0 2261 Jedlička Aleš Kopal Josef 2250 0 - 1 2351 Jasný Stanislav
  6 : 2     3 : 5  
Tatran Litovel   ŠK Rapid Pardubice ŠK Labortech Ostrava   Výstaviště Lysá nad Labem
Swiercz Dariusz 2522 ½ - ½ 2597 Kempinski Robert Miton Kamil 2616 1 - 0 2572 Yemelin Vasily Vladimirov
Žilka Štěpán 2479 0 - 1 2569 Votava Jan Jakubiec Artur 2547 0 - 1 2534 Rogozenco Dorian
Krejčí Jan 2439 1 - 0 2530 Bobras Piotr Rašík Vítězslav 2502 ½ - ½ 2536 Petrík Tomáš
Blatný Pavel 2402 ½ - ½ 2490 Bernášek Jan Jedynak Radoslaw 2479 1 - 0 2533 Oral Tomáš
Leniart Arkadiusz 2442 ½ - ½ 2538 Heberla Bartolomiej Velička Petr 2490 ½ - ½ 2499 Jansa Vlastimil
Kuchynka Lukáš 2287 ½ - ½ 2410 Černoušek Lukáš Michenka Jozef 2372 ½ - ½ 2398 Priehoda Vítězslav
Zpěvák Pavel 2391 1 - 0 2335 Stehno Pavel Fiřt Stanislav 2330 1 - 0 2408 Špaček Petr
Butkiewicz Lukasz 2408 ½ - ½ 2305 Šklíba Martin Kočiščák Jiří 2285 ½ - ½ 2371 Šuráň Jan
  :     5 : 3  
1. Novoborský ŠK   TŽ Třinec ŠK Zlín   ŠK Mahrla Praha
Wojtaszek Radoslaw 2726 ½ - ½ 2565 Mišta Alexander Polák Tomáš 2532 0 - 1 2708 Navara David
Láznička Viktor 2688 1 - 0 2502 Jakubowski Krzysztof Jurčík Marián 2471 0 - 1 2573 Stefansson Hlifar Hannes
Hráček Zbyněk 2631 1 - 0 2422 Plát Vojtěch Michalík Peter 2471 1 - 0 2475 Jirovský Miloš
Bartel Mateusz 2617 ½ - ½ 2461 Murdzia Piotr Čech Pavel 2403 0 - 1 2429 Ivanov Mikhail
Štoček Jiří 2567 1 - 0 2369 Langner Ladislav Ponížil Cyril 2398 ½ - ½ 2430 Hausner Ivan
Hába Petr 2529 ½ - ½ 2334 Neděla Vlastimil Sosna Jan 2396 0 - 1 2410 Cífka Stanislav
Cvek Robert 2488 ½ - ½ 2381 Walek Milan Chytilek Roman 2366 ½ - ½ 2426 Orság Milan
Klíma Lukáš 2396 1 - 0 2278 Sikorová Olga Roubalík Jakub 2275 ½ - ½ 2284 Ondruš Martin
  6 : 2     :  
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. 1. Novoborský ŠK 3 1 0 10 19,5 12
2. ŠK Labortech Ostrava 3 1 0 10 18,0 10
3. A64 VALOZ Grygov 2 1 1 7 19,0 12
4. Tatran Litovel 2 1 1 7 17,5 9
5. ŠK Mahrla Praha 2 0 3 6 20,0 10
6. ŠK Rapid Pardubice 2 0 2 6 15,0 6
7. Výstaviště Lysá nad Labem 1 2 2 5 19,5 8
8. ŠK Zikuda Turnov 1 2 1 5 16,5 7
9. BŠŠ Frýdek-Místek 1 2 1 5 16,0 7
10. ŠK Zlín 1 2 1 5 15,5 7
11. TŽ Třinec 0 1 3 1 12,0 2
12. 2222 ŠK Polabiny 0 1 3 1 11,5 4

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.