Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga ŠSČR - 5. kolo 24.01.11

Páté kolo Extraligy ŠSČR se hrálo skoro 2 měsíce - některá utkání byla předehrána, ostatní odložena. Ve vzájemném souboji našich družstev, sehraném již začátkem prosince, byl úspěšnější Rapid Pardubice, když zvítězil nad Polabinami těsně 4,5:3,5.
Ostatní výsledky: Lysá n/L. - Mahrla Praha 5:3, Zlín - Labortech Ostrava 4:4, Turnov - Nový Bor 1:7, Litovel - Grygov 3,5:4,5, Třinec - Frýdek-Místek 2,5:5,5


Výsledky na šachovnicích - 5.kolo
Výstaviště Lysá nad Labem   ŠK Mahrla Praha Tatran Litovel   A64 VALOZ Grygov
Yemelin Vasily Vladimirov 2572 1 - 0 2708 Navara David Žilka Štěpán 2479 1 - 0 2536 Babula Vlastimil
Rogozenco Dorian 2534 ½ - ½ 2573 Stefansson Hlifar Hannes Tazbir Marcin 2527 ½ - ½ 2469 Šimáček Pavel
Petrík Tomáš 2536 ½ - ½ 2475 Jirovský Miloš Krejčí Jan 2439 1 - 0 2413 Biolek Richard
Oral Tomáš 2533 ½ - ½ 2429 Ivanov Mikhail Blatný Pavel 2402 0 - 1 2373 Bureš Jaroslav
Jansa Vlastimil 2499 ½ - ½ 2430 Hausner Ivan Kuchynka Lukáš 2287 0 - 1 2424 Zawadski Stanislaw
Priehoda Vítězslav 2398 1 - 0 2410 Cífka Stanislav Zpěvák Pavel 2391 1 - 0 2433 Biolek Richard
Špaček Petr 2408 ½ - ½ 2426 Orság Milan Žůrek Milan 2367 0 - 1 2404 Stachowiak Kamil
Šuráň Jan 2371 ½ - ½ 2335 Straka Josef Beil Zdeněk 2266 0 - 1 2339 Malinovský Karel
  5 : 3     :  
ŠK Zlín   ŠK Labortech Ostrava TŽ Třinec   BŠŠ Frýdek-Místek
Polák Tomáš 2532 0 - 1 2616 Miton Kamil Mišta Alexander 2565 0 - 1 2601 Azarov Sergei
Jurčík Marián 2471 ½ - ½ 2547 Jakubiec Artur Jakubowski Krzysztof 2502 ½ - ½ 2604 Antoniewski Rafal
Michalík Peter 2471 1 - 0 2502 Rašík Vítězslav Plát Vojtěch 2422 ½ - ½ 2547 Dydyshko Viacheslav
Lipka Juraj 2414 0 - 1 2479 Jedynak Radoslaw Murdzia Piotr 2461 ½ - ½ 2482 Rausis Igors
Ponížil Cyril 2398 0 - 1 2490 Velička Petr Langner Ladislav 2369 ½ - ½ 2452 Talla Vladimír
Sosna Jan 2396 1 - 0 2372 Michenka Jozef Neděla Vlastimil 2334 0 - 1 2422 Rojíček Vojtěch
Chytilek Roman 2366 1 - 0 2330 Fiřt Stanislav Walek Milan 2381 ½ - ½ 2379 Berezjuk Sergej
Roubalík Jakub 2275 ½ - ½ 2285 Kočiščák Jiří Sikora Jan 2240 0 - 1 2321 Kriebel Tadeáš
  4 : 4     :  
ŠK Zikuda Turnov   1. Novoborský ŠK 2222 ŠK Polabiny   ŠK Rapid Pardubice
Ftáčník Lubomír 2578 ½ - ½ 2709 Vitiugov Nikita Kaňovský David 2497 ½ - ½ 2597 Kempinski Robert
Bindrich Falko 2504 0 - 1 2631 Hráček Zbyněk Petr Martin 2462 ½ - ½ 2569 Votava Jan
Sergeev Vladimir 2474 0 - 1 2617 Bartel Mateusz Konopka Michal 2454 0 - 1 2530 Bobras Piotr
Neuman Petr 2476 0 - 1 2567 Štoček Jiří Jirka Jiří 2424 0 - 1 2490 Bernášek Jan
Kulhánek Tomáš 2401 0 - 1 2546 Markoš Ján Studnička Tomáš 2348 0 - 1 2538 Heberla Bartolomiej
Sodoma Jan 2348 0 - 1 2529 Hába Petr Červený Martin 2317 1 - 0 2410 Černoušek Lukáš
Vojta Tomáš 2370 ½ - ½ 2506 Kalod Radek Roško Luboš 2305 1 - 0 2335 Stehno Pavel
Možný Miloš 2379 0 - 1 2488 Cvek Robert Novotný Michal 2255 ½ - ½ 2313 Pisk Petr
  1 : 7     :  

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.