Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga ŠSČR - 6. kolo 22.01.11

V šestém kole Extraligy ŠSČR vyšli oba naši zástupci naprázdno - Polabiny podlehly ve Zlíně těsně 3,5:4,5 a prořídlý Rapid Pardubice prohrál v Ostravě vysoko 2:6.
Další výsledky: Turnov - Lysá n/L. 3:5, Nový Bor - Mahrla Praha 5,5:2,5, Litovel - Třinec 5:3, Grygov - Frýdek-Místek 3:5


Výsledky na šachovnicích - 6.kolo
ŠK Zlín   2222 ŠK Polabiny 1. Novoborský ŠK   ŠK Mahrla Praha
Polák Tomáš 2532 1 - 0 2497 Kaňovský David Vitiugov Nikita 2709 1 - 0 2620 Drozdovskij Yuri
Jurčík Marián 2471 ½ - ½ 2462 Petr Martin Hráček Zbyněk 2631 ½ - ½ 2475 Jirovský Miloš
Michalík Peter 2471 ½ - ½ 2454 Konopka Michal Bartel Mateusz 2617 ½ - ½ 2410 Cífka Stanislav
Lipka Juraj 2414 ½ - ½ 2424 Jirka Jiří Štoček Jiří 2567 1 - 0 2426 Orság Milan
Ponížil Cyril 2398 ½ - ½ 2317 Červený Martin Markoš Ján 2546 1 - 0 2335 Michálek Jan
Sosna Jan 2396 ½ - ½ 2305 Roško Luboš Hába Petr 2529 ½ - ½ 2335 Straka Josef
Chytilek Roman 2366 ½ - ½ 2332 Hrabuša Matěj Kalod Radek 2506 1 - 0 2284 Ondruš Martin
Roubalík Jakub 2275 ½ - ½ 2261 Jedlička Aleš Klíma Lukáš 2396 0 - 1 2230 Fajman Petr
  :     :  
ŠK Labortech Ostrava   ŠK Rapid Pardubice Tatran Litovel   TŽ Třinec
Miton Kamil 2616 ½ - ½ 2721 Movsesian Sergei Žilka Štěpán 2479 0 - 1 2565 Mišta Alexander
Jakubiec Artur 2547 1 - 0 2569 Votava Jan Tazbir Marcin 2527 0 - 1 2502 Jakubowski Krzysztof
Rašík Vítězslav 2502 1 - 0 2490 Bernášek Jan Krejčí Jan 2439 1 - 0 2422 Plát Vojtěch
Jedynak Radoslaw 2479 ½ - ½ 2538 Heberla Bartolomiej Blatný Pavel 2402 ½ - ½ 2461 Murdzia Piotr
Velička Petr 2490 1 - 0 2410 Černoušek Lukáš Kuchynka Lukáš 2287 ½ - ½ 2369 Langner Ladislav
Michenka Jozef 2372 0 - 1 2313 Pisk Petr Zpěvák Pavel 2391 1 - 0 2334 Neděla Vlastimil
Fiřt Stanislav 2330 1 - 0 2305 Šklíba Martin Butkiewicz Lukasz 2408 1 - 0 2381 Walek Milan
Kočiščák Jiří 2285 1 - 0 2311 Kochetkova Julia Stratil Ladislav 2355 1 - 0 2278 Sikorová Olga
  6 : 2     5 : 3  
ŠK Zikuda Turnov   Výstaviště Lysá nad Labem A64 VALOZ Grygov   BŠŠ Frýdek-Místek
Ftáčník Lubomír 2578 ½ - ½ 2572 Yemelin Vasily Vladimirov Babula Vlastimil 2536 ½ - ½ 2601 Azarov Sergei
Bindrich Falko 2504 ½ - ½ 2534 Rogozenco Dorian Šimáček Pavel 2469 ½ - ½ 2604 Antoniewski Rafal
Sergeev Vladimir 2474 ½ - ½ 2536 Petrík Tomáš Biolek Richard 2413 0 - 1 2547 Dydyshko Viacheslav
Neuman Petr 2476 ½ - ½ 2533 Oral Tomáš Bureš Jaroslav 2373 0 - 1 2482 Rausis Igors
Kulhánek Tomáš 2401 0 - 1 2499 Jansa Vlastimil Zawadski Stanislaw 2424 1 - 0 2452 Talla Vladimír
Sodoma Jan 2348 0 - 1 2398 Priehoda Vítězslav Brodowski Piotr 2417 0 - 1 2422 Rojíček Vojtěch
Vojta Tomáš 2370 1 - 0 2408 Špaček Petr Stachowiak Kamil 2404 1 - 0 2351 Jasný Stanislav
Možný Miloš 2379 0 - 1 2350 Londýn Radek Malinovský Karel 2339 0 - 1 2321 Kriebel Tadeáš
  3 : 5     3 : 5  

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.