Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga ŠSČR - 7. kolo 23.01.11

V nedělním sedmém kole Extraligy ŠSČR zvítězil Rapid Pardubice ve Zlíně těsně 4,5:3,5, zatímco Polabiny prohrály i v Ostravě poměrem 5:3 a sestupové vody se nad nimi pomalu ale jistě uzavírají.
Další výsledky: Mahrla Praha - ŠK Zikuda Turnov 3:5, Lysá n/L. - Nový Bor 4:4, Frýdek-Místek - Litovel 4:4, Třinec - Grygov 3,5:4,5


Výsledky na šachovnicích - 7.kolo
ŠK Rapid Pardubice   ŠK Zlín Výstaviště Lysá nad Labem   1. Novoborský ŠK
Movsesian Sergei 2721 ½ - ½ 2532 Polák Tomáš Yemelin Vasily Vladimirov 2572 ½ - ½ 2709 Vitiugov Nikita
Votava Jan 2569 ½ - ½ 2471 Jurčík Marián Rogozenco Dorian 2534 ½ - ½ 2631 Hráček Zbyněk
Bernášek Jan 2490 ½ - ½ 2471 Michalík Peter Petrík Tomáš 2536 1 - 0 2617 Bartel Mateusz
Heberla Bartolomiej 2538 1 - 0 2414 Lipka Juraj Oral Tomáš 2533 0 - 1 2567 Štoček Jiří
Černoušek Lukáš 2410 ½ - ½ 2398 Ponížil Cyril Jansa Vlastimil 2499 1 - 0 2546 Markoš Ján
Pisk Petr 2313 ½ - ½ 2396 Sosna Jan Priehoda Vítězslav 2398 ½ - ½ 2529 Hába Petr
Šklíba Martin 2305 ½ - ½ 2366 Chytilek Roman Špaček Petr 2408 ½ - ½ 2506 Kalod Radek
Kochetkova Julia 2311 ½ - ½ 2275 Roubalík Jakub Londýn Radek 2350 0 - 1 2488 Cvek Robert
  :     4 : 4  
2222 ŠK Polabiny   ŠK Labortech Ostrava BŠŠ Frýdek-Místek   Tatran Litovel
Kaňovský David 2497 ½ - ½ 2616 Miton Kamil Azarov Sergei 2601 ½ - ½ 2479 Žilka Štěpán
Petr Martin 2462 ½ - ½ 2547 Jakubiec Artur Antoniewski Rafal 2604 ½ - ½ 2527 Tazbir Marcin
Konopka Michal 2454 ½ - ½ 2502 Rašík Vítězslav Dydyshko Viacheslav 2547 0 - 1 2439 Krejčí Jan
Jirka Jiří 2424 ½ - ½ 2479 Jedynak Radoslaw Rausis Igors 2482 1 - 0 2402 Blatný Pavel
Červený Martin 2317 ½ - ½ 2490 Velička Petr Talla Vladimír 2452 ½ - ½ 2287 Kuchynka Lukáš
Roško Luboš 2305 0 - 1 2372 Michenka Jozef Rojíček Vojtěch 2422 ½ - ½ 2391 Zpěvák Pavel
Hrabuša Matěj 2332 0 - 1 2285 Kočiščák Jiří Jasný Stanislav 2351 1 - 0 2367 Žůrek Milan
Jedlička Aleš 2261 ½ - ½ 2159 Bachořík Otto Kriebel Tadeáš 2321 0 - 1 2355 Stratil Ladislav
  3 : 5     4 : 4  
ŠK Mahrla Praha   ŠK Zikuda Turnov TŽ Třinec   A64 VALOZ Grygov
Drozdovskij Yuri 2620 ½ - ½ 2578 Ftáčník Lubomír Mišta Alexander 2565 0 - 1 2536 Babula Vlastimil
Jirovský Miloš 2475 ½ - ½ 2504 Bindrich Falko Jakubowski Krzysztof 2502 1 - 0 2469 Šimáček Pavel
Cífka Stanislav 2410 0 - 1 2474 Sergeev Vladimir Plát Vojtěch 2422 ½ - ½ 2413 Biolek Richard
Plachetka Ján 2350 0 - 1 2476 Neuman Petr Murdzia Piotr 2461 ½ - ½ 2373 Bureš Jaroslav
Orság Milan 2426 ½ - ½ 2401 Kulhánek Tomáš Langner Ladislav 2369 ½ - ½ 2424 Zawadski Stanislaw
Michálek Jan 2335 0 - 1 2348 Sodoma Jan Neděla Vlastimil 2334 ½ - ½ 2417 Brodowski Piotr
Ondruš Martin 2284 1 - 0 2370 Vojta Tomáš Walek Milan 2381 0 - 1 2433 Biolek Richard
Fajman Petr 2230 ½ - ½ 2379 Možný Miloš Sikorová Olga 2278 ½ - ½ 2404 Stachowiak Kamil
  3 : 5     :  
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. ŠK Labortech Ostrava 5 2 0 17 33 20
2. 1. Novoborský ŠK 4 2 0 14 29 18
3. A64 VALOZ Grygov 4 1 2 13 31 20
4. BŠŠ Frýdek-Místek 3 3 1 12 30,5 16
5. ŠK Rapid Pardubice 4 0 3 12 26 11
6. Tatran Litovel 3 2 2 11 30 18
7. Výstaviště Lysá nad Labem 2 3 2 9 28,5 13
8. ŠK Zlín 2 3 2 9 27,5 11
9. ŠK Zikuda Turnov 2 2 2 8 24,5 11
10. ŠK Mahrla Praha 2 0 5 6 25,5 12
11. 2222 ŠK Polabiny 0 1 6 1 21,5 6
12. TŽ Třinec 0 1 6 1 21 5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.