Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

11.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga ŠSČR - 8. kolo 05.03.11

V osmém kole Extraligy ŠSČR zvítězily Polabiny nad Třincem a vykřesaly tak jiskřičku naděje na záchranu a Rapid stejným poměrem zvítězil nad Frýdkem-Místkem.
Výsledky: Polabiny - Třinec 5:3, Rapid Pardubice - Frýdek-Místek 5:3, Lysá n/L. - Litovel 4:4, Mahrla Praha - Grygov 3,5:4,5, Zlín - ŠK Zikuda Turnov 3:5, Labortech Ostrava - Nový Bor 1,5:6,5


Výsledky na šachovnicích - 8.kolo
2222 ŠK Polabiny   TŽ Třinec ŠK Mahrla Praha   A64 VALOZ Grygov
Kaňovský David 2497 ½ - ½ 2565 Mišta Alexander Navara David 2708 1 - 0 2536 Babula Vlastimil
Petr Martin 2462 1 - 0 2502 Jakubowski Krzysztof Jirovský Miloš 2475 ½ - ½ 2469 Šimáček Pavel
Konopka Michal 2454 ½ - ½ 2422 Plát Vojtěch Ivanov Mikhail 2429 ½ - ½ 2387 Luch Michal
Jirka Jiří 2424 1 - 0 2461 Murdzia Piotr Plachetka Ján 2350 ½ - ½ 2373 Bureš Jaroslav
Studnička Tomáš 2348 ½ - ½ 2369 Langner Ladislav Orság Milan 2426 0 - 1 2433 Biolek Richard
Červený Martin 2317 1 - 0 2334 Neděla Vlastimil Michálek Jan 2335 0 - 1 2404 Stachowiak Kamil
Roško Luboš 2305 ½ - ½ 2381 Walek Milan Straka Josef 2335 1 - 0 2339 Malinovský Karel
Novotný Michal 2255 0 - 1 2285 Sharashenidze Akaki Pochinkov Andrey 2219 0 - 1 2354 Juřek Josef
  5 : 3     :  
ŠK Rapid Pardubice   BŠŠ Frýdek-Místek ŠK Zlín   ŠK Zikuda Turnov
Kempinski Robert 2597 1 - 0 2601 Azarov Sergei Polák Tomáš 2532 ½ - ½ 2578 Ftáčník Lubomír
Votava Jan 2569 ½ - ½ 2547 Dydyshko Viacheslav Jurčík Marián 2471 0 - 1 2543 Jaracz Pavel
Bobras Piotr 2530 1 - 0 2542 Kovalev Andrei Michalík Peter 2471 ½ - ½ 2474 Sergeev Vladimir
Bernášek Jan 2490 ½ - ½ 2482 Rausis Igors Čech Pavel 2403 0 - 1 2476 Neuman Petr
Heberla Bartolomiej 2538 1 - 0 2422 Rojíček Vojtěch Ponížil Cyril 2398 0 - 1 2401 Kulhánek Tomáš
Černoušek Lukáš 2410 ½ - ½ 2379 Berezjuk Sergej Sosna Jan 2396 ½ - ½ 2348 Sodoma Jan
Pisk Petr 2313 ½ - ½ 2351 Jasný Stanislav Chytilek Roman 2366 1 - 0 2379 Možný Miloš
Šklíba Martin 2305 0 - 1 2321 Kriebel Tadeáš Mazur Štefan 2388 ½ - ½ 2250 Kopal Josef
  5 : 3     3 : 5  
Výstaviště Lysá nad Labem   Tatran Litovel ŠK Labortech Ostrava   1. Novoborský ŠK
Yemelin Vasily Vladimirov 2572 1 - 0 2522 Swiercz Dariusz Dziuba Martin 2584 ½ - ½ 2709 Vitiugov Nikita
Petrík Tomáš 2536 0 - 1 2479 Žilka Štěpán Jakubiec Artur 2547 0 - 1 2688 Láznička Viktor
Jansa Vlastimil 2499 0 - 1 2527 Tazbir Marcin Rašík Vítězslav 2502 0 - 1 2631 Hráček Zbyněk
Likavský Tomáš 2466 1 - 0 2439 Krejčí Jan Jedynak Radoslaw 2479 ½ - ½ 2617 Bartel Mateusz
Priehoda Vítězslav 2398 0 - 1 2402 Blatný Pavel Velička Petr 2490 ½ - ½ 2567 Štoček Jiří
Špaček Petr 2408 ½ - ½ 2287 Kuchynka Lukáš Michenka Jozef 2372 0 - 1 2546 Markoš Ján
Šuráň Jan 2371 ½ - ½ 2391 Zpěvák Pavel Fiřt Stanislav 2330 0 - 1 2506 Kalod Radek
Londýn Radek 2350 1 - 0 2355 Stratil Ladislav Kočiščák Jiří 2285 0 - 1 2488 Cvek Robert
  4 : 4     :  

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.