Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga ŠSČR - 9. kolo 06.03.11

V devátém kole Extraligy ŠSČR porazily Polabiny Frýdek-Místek a přiživily tak naději na záchranu a Rapid se po těsném vítězství nad Třincem přiblížil k medailovým postům.
Výsledky: Frýdek-Místek - Polabiny 2,5:5,5, Třinec - Rapid Pardubice 3,5:4,5, Grygov - Lysá n/L. 5:3, Litovel - Mahrla Praha 5,5:2,5, Nový Bor - Zlín 7:1, Turnov - Labortech Ostrava 4:4


Výsledky na šachovnicích - 9.kolo
BŠŠ Frýdek-Místek   2222 ŠK Polabiny Tatran Litovel   ŠK Mahrla Praha
Azarov Sergei 2601 1 - 0 2497 Kaňovský David Swiercz Dariusz 2522 ½ - ½ 2708 Navara David
Dydyshko Viacheslav 2547 ½ - ½ 2462 Petr Martin Žilka Štěpán 2479 0 - 1 2475 Jirovský Miloš
Kovalev Andrei 2542 0 - 1 2454 Konopka Michal Tazbir Marcin 2527 1 - 0 2429 Ivanov Mikhail
Rausis Igors 2482 ½ - ½ 2424 Jirka Jiří Krejčí Jan 2439 1 - 0 2350 Plachetka Ján
Rojíček Vojtěch 2422 ½ - ½ 2348 Studnička Tomáš Blatný Pavel 2402 1 - 0 2426 Orság Milan
Berezjuk Sergej 2379 0 - 1 2317 Červený Martin Kuchynka Lukáš 2287 ½ - ½ 2335 Michálek Jan
Jasný Stanislav 2351 0 - 1 2305 Roško Luboš Zpěvák Pavel 2391 ½ - ½ 2335 Straka Josef
Kriebel Tadeáš 2321 0 - 1 2255 Novotný Michal Stratil Ladislav 2355 1 - 0 2219 Pochinkov Andrey
  :     :  
TŽ Třinec   ŠK Rapid Pardubice 1. Novoborský ŠK   ŠK Zlín
Mišta Alexander 2565 ½ - ½ 2597 Kempinski Robert Vitiugov Nikita 2709 1 - 0 2532 Polák Tomáš
Jakubowski Krzysztof 2502 1 - 0 2569 Votava Jan Láznička Viktor 2688 ½ - ½ 2471 Jurčík Marián
Plát Vojtěch 2422 0 - 1 2530 Bobras Piotr Hráček Zbyněk 2631 1 - 0 2471 Michalík Peter
Murdzia Piotr 2461 ½ - ½ 2490 Bernášek Jan Bartel Mateusz 2617 ½ - ½ 2403 Čech Pavel
Langner Ladislav 2369 0 - 1 2538 Heberla Bartolomiej Štoček Jiří 2567 1 - 0 2398 Ponížil Cyril
Neděla Vlastimil 2334 ½ - ½ 2410 Černoušek Lukáš Markoš Ján 2546 1 - 0 2396 Sosna Jan
Walek Milan 2381 0 - 1 2313 Pisk Petr Kalod Radek 2506 1 - 0 2388 Mazur Štefan
Sharashenidze Akaki 2285 1 - 0 2305 Šklíba Martin Cvek Robert 2488 1 - 0 2275 Roubalík Jakub
  :     7 : 1  
A64 VALOZ Grygov   Výstaviště Lysá nad Labem ŠK Zikuda Turnov   ŠK Labortech Ostrava
Babula Vlastimil 2536 ½ - ½ 2572 Yemelin Vasily Vladimirov Ftáčník Lubomír 2578 ½ - ½ 2584 Dziuba Martin
Luch Michal 2387 1 - 0 2536 Petrík Tomáš Jaracz Pavel 2543 ½ - ½ 2547 Jakubiec Artur
Bureš Jaroslav 2373 ½ - ½ 2499 Jansa Vlastimil Sergeev Vladimir 2474 ½ - ½ 2502 Rašík Vítězslav
Biolek Richard 2433 ½ - ½ 2466 Likavský Tomáš Neuman Petr 2476 ½ - ½ 2479 Jedynak Radoslaw
Stachowiak Kamil 2404 1 - 0 2371 Šuráň Jan Kulhánek Tomáš 2401 ½ - ½ 2490 Velička Petr
Malinovský Karel 2339 0 - 1 2192 Munk Petr Sodoma Jan 2348 1 - 0 2372 Michenka Jozef
Juřek Josef 2354 1 - 0 2176 Husárik Braňko Možný Miloš 2379 ½ - ½ 2330 Fiřt Stanislav
Vrána Jan 2348 ½ - ½ 2126 Postupa Pavel Kopal Josef 2250 0 - 1 2285 Kočiščák Jiří
  5 : 3     4 : 4  
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. 1. Novoborský ŠK 7 2 0 23 49,5 35
2. A64 VALOZ Grygov 6 1 2 19 40,5 26
3. ŠK Labortech Ostrava 5 3 1 18 38,5 21
4. ŠK Rapid Pardubice 6 0 3 18 35,5 17
5. Tatran Litovel 4 3 2 15 39,5 25
6. BŠŠ Frýdek-Místek 3 3 3 12 36,0 18
7. ŠK Zikuda Turnov 3 3 3 12 34,5 15
8. Výstaviště Lysá nad Labem 2 4 3 10 35,5 17
9. ŠK Zlín 2 3 4 9 31,5 12
10. 2222 ŠK Polabiny 2 1 6 7 32,0 13
11. ŠK Mahrla Praha 2 0 7 6 31,5 15
12. TŽ Třinec 0 1 8 1 27,5 8

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.