Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga ŠSČR - předposlední kolo 16.04.11

Sobotní předposlední kolo Extraligy ŠSČR přineslo našim zástupcům padesátiprocentní zisk - Rapid Pardubice podlehl Novému Boru a prakticky vypadl z boje o jakoukoliv medaili, Polabiny naopak po toužebně očekávaném vítězství nad Turnovem přiživily naději na záchranu v soutěži. Toto kolo již rozhodlo o Mistru ČR, kterým se stalo družstvo Nového Boru - Blahopřejeme !!, a určilo i prvního sestupujícího (Třinec).
Konkrétní výsledky: Turnov - Polabiny 3,5:4,5, Nový Bor - Rapid Pardubice 5:3, Litovel - Zlín 4,5:3,5, Grygov - Labortech Ostrava 4,5:3,5, Třinec - Lysá n/L. 1:7, Frýdek-Místek - Mahrla Praha 4:4


Výsledky na šachovnicích - 10.kolo
ŠK Zikuda Turnov   2222 ŠK Polabiny A64 VALOZ Grygov   ŠK Labortech Ostrava
Ftáčník Lubomír 2578 ½ - ½ 2497 Kaňovský David Babula Vlastimil 2536 1 - 0 2616 Miton Kamil
Jaracz Pavel 2543 1 - 0 2462 Petr Martin Šimáček Pavel 2469 0 - 1 2584 Dziuba Martin
Sergeev Vladimir 2474 ½ - ½ 2454 Konopka Michal Biolek Richard 2413 0 - 1 2547 Jakubiec Artur
Neuman Petr 2476 0 - 1 2424 Jirka Jiří Luch Michal 2387 0 - 1 2502 Rašík Vítězslav
Kulhánek Tomáš 2401 0 - 1 2348 Studnička Tomáš Bureš Jaroslav 2373 1 - 0 2490 Velička Petr
Sodoma Jan 2348 1 - 0 2317 Červený Martin Biolek Richard 2433 1 - 0 2372 Michenka Jozef
Vojta Tomáš 2370 ½ - ½ 2305 Roško Luboš Stachowiak Kamil 2404 1 - 0 2330 Fiřt Stanislav
Možný Miloš 2379 0 - 1 2255 Novotný Michal Malinovský Karel 2339 ½ - ½ 2285 Kočiščák Jiří
  :     :  
1. Novoborský ŠK   ŠK Rapid Pardubice TŽ Třinec   Výstaviště Lysá nad Labem
Wojtaszek Radoslaw 2726 1 - 0 2597 Kempinski Robert Mišta Alexander 2565 0 - 1 2572 Yemelin Vasily Vladimirov
Hráček Zbyněk 2631 ½ - ½ 2569 Votava Jan Jakubowski Krzysztof 2502 1 - 0 2534 Rogozenco Dorian
Bartel Mateusz 2617 ½ - ½ 2530 Bobras Piotr Plát Vojtěch 2422 0 - 1 2499 Jansa Vlastimil
Štoček Jiří 2567 1 - 0 2490 Bernášek Jan Berzinsh Roland 2427 0 - 1 2466 Likavský Tomáš
Markoš Ján 2546 ½ - ½ 2538 Heberla Bartolomiej Langner Ladislav 2369 0 - 1 2398 Priehoda Vítězslav
Hába Petr 2529 ½ - ½ 2410 Černoušek Lukáš Neděla Vlastimil 2334 0 - 1 2408 Špaček Petr
Kalod Radek 2506 ½ - ½ 2313 Pisk Petr Walek Milan 2381 0 - 1 2349 Neckář Lubomír
Cvek Robert 2488 ½ - ½ 2305 Šklíba Martin Frolík Martin 2211 0 - 1 2350 Londýn Radek
  5 : 3     1 : 7  
Tatran Litovel   ŠK Zlín BŠŠ Frýdek-Místek   ŠK Mahrla Praha
Žilka Štěpán 2479 0 - 1 2532 Polák Tomáš Azarov Sergei 2601 0 - 1 2708 Navara David
Krejčí Jan 2439 1 - 0 2471 Jurčík Marián Antoniewski Rafal 2604 ½ - ½ 2573 Stefansson Hlifar Hannes
Blatný Pavel 2402 ½ - ½ 2471 Michalík Peter Dydyshko Viacheslav 2547 ½ - ½ 2475 Jirovský Miloš
Leniart Arkadiusz 2442 1 - 0 2403 Čech Pavel Rausis Igors 2482 ½ - ½ 2429 Ivanov Mikhail
Zpěvák Pavel 2391 ½ - ½ 2398 Ponížil Cyril Rojíček Vojtěch 2422 1 - 0 2430 Hausner Ivan
Butkiewicz Lukasz 2408 0 - 1 2396 Sosna Jan Berezjuk Sergej 2379 0 - 1 2410 Cífka Stanislav
Stratil Ladislav 2355 ½ - ½ 2366 Chytilek Roman Jasný Stanislav 2351 1 - 0 2426 Orság Milan
Kubíček Antonín 2279 1 - 0 2388 Mazur Štefan Kriebel Tadeáš 2321 ½ - ½ 2335 Straka Josef
  :     4 : 4  
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. 1. Novoborský ŠK 8 2 0 26 54,5 37,0
2. A64 VALOZ Grygov 7 1 2 22 45,0 30,0
3. Tatran Litovel 5 3 2 18 44,0 28,0
4. ŠK Labortech Ostrava 5 3 2 18 42,0 24,0
5. ŠK Rapid Pardubice 6 0 4 18 38,5 17,0
6. Výstaviště Lysá nad Labem 3 4 3 13 42,5 24,0
7. BŠŠ Frýdek-Místek 3 4 3 13 40,0 20,0
8. ŠK Zikuda Turnov 3 3 4 12 38,0 17,0
9. 2222 ŠK Polabiny 3 1 6 10 36,5 16,0
10. ŠK Zlín 2 3 5 9 35,0 14,0
11. ŠK Mahrla Praha 2 1 7 7 35,5 17,0
12. TŽ Třinec 0 1 9 1 28,5 9,0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.