Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga ŠSČR - poslední kolo 17.04.11

V závěrečném 11.kole Extraligy ŠSČR se už od Polabin žádný zisk proti staronovému Mistru ČR Novému Boru ani náhodou neočekával, takže nezbývalo než doufat, že pro ně příznivě zasáhne bohyně Caissa.
A stalo se !!!
Po remize s Třincem se druhým sestupujícím stává loňský vicemistr ČR Mahrla Praha, kterého před sestupem nezachránil ani nejlepší český šachista v jeho řadách David Navara. Z tohoto pohledu je konečné 4. místo Rapidu Pardubice sice pěkné, ale už méně zajímavé.
Výsledky: Rapid Pardubice - ŠK Zikuda Turnov 4:4, Polabiny - Nový Bor 1,5:6,5, Labortech Ostrava - Litovel 3,5:4,5, Zlín - Grygov 4,5:3,5, Mahrla Praha - Třinec 4:4, Lysá n/L. - Frýdek-Místek 3,5:4,5


Výsledky na šachovnicích - 11.kolo
ŠK Rapid Pardubice   ŠK Zikuda Turnov ŠK Zlín   A64 VALOZ Grygov
Kempinski Robert 2597 ½ - ½ 2578 Ftáčník Lubomír Polák Tomáš 2532 ½ - ½ 2469 Šimáček Pavel
Votava Jan 2569 0 - 1 2504 Bindrich Falko Jurčík Marián 2471 0 - 1 2413 Biolek Richard
Bobras Piotr 2530 ½ - ½ 2543 Jaracz Pavel Michalík Peter 2471 ½ - ½ 2373 Bureš Jaroslav
Bernášek Jan 2490 ½ - ½ 2476 Neuman Petr Čech Pavel 2403 0 - 1 2433 Biolek Richard
Heberla Bartolomiej 2538 ½ - ½ 2401 Kulhánek Tomáš Ponížil Cyril 2398 ½ - ½ 2404 Stachowiak Kamil
Černoušek Lukáš 2410 1 - 0 2348 Sodoma Jan Sosna Jan 2396 1 - 0 2339 Malinovský Karel
Pisk Petr 2313 1 - 0 2370 Vojta Tomáš Chytilek Roman 2366 1 - 0 2348 Vrána Jan
Šklíba Martin 2305 0 - 1 2379 Možný Miloš Mazur Štefan 2388 1 - 0 2275 Sluka Radek
  4 : 4     :  
2222 ŠK Polabiny   1. Novoborský ŠK ŠK Mahrla Praha   TŽ Třinec
Kaňovský David 2497 ½ - ½ 2726 Wojtaszek Radoslaw Navara David 2708 ½ - ½ 2565 Mišta Alexander
Petr Martin 2462 0 - 1 2631 Hráček Zbyněk Stefansson Hlifar Hannes 2573 1 - 0 2502 Jakubowski Krzysztof
Konopka Michal 2454 0 - 1 2617 Bartel Mateusz Jirovský Miloš 2475 ½ - ½ 2422 Plát Vojtěch
Jirka Jiří 2424 0 - 1 2546 Markoš Ján Ivanov Mikhail 2429 0 - 1 2427 Berzinsh Roland
Studnička Tomáš 2348 ½ - ½ 2529 Hába Petr Hausner Ivan 2430 ½ - ½ 2369 Langner Ladislav
Červený Martin 2317 0 - 1 2488 Cvek Robert Cífka Stanislav 2410 ½ - ½ 2334 Neděla Vlastimil
Roško Luboš 2305 0 - 1 2471 Vokáč Marek Orság Milan 2426 ½ - ½ 2381 Walek Milan
Novotný Michal 2255 ½ - ½ 2396 Klíma Lukáš Straka Josef 2335 ½ - ½ 2211 Frolík Martin
  :     4 : 4  
ŠK Labortech Ostrava   Tatran Litovel Výstaviště Lysá nad Labem   BŠŠ Frýdek-Místek
Miton Kamil 2616 ½ - ½ 2522 Swiercz Dariusz Yemelin Vasily Vladimirov 2572 ½ - ½ 2601 Azarov Sergei
Dziuba Martin 2584 ½ - ½ 2479 Žilka Štěpán Rogozenco Dorian 2534 0 - 1 2604 Antoniewski Rafal
Jakubiec Artur 2547 ½ - ½ 2439 Krejčí Jan Jansa Vlastimil 2499 ½ - ½ 2547 Dydyshko Viacheslav
Rašík Vítězslav 2502 1 - 0 2402 Blatný Pavel Likavský Tomáš 2466 ½ - ½ 2482 Rausis Igors
Velička Petr 2490 ½ - ½ 2442 Leniart Arkadiusz Priehoda Vítězslav 2398 ½ - ½ 2422 Rojíček Vojtěch
Michenka Jozef 2372 ½ - ½ 2391 Zpěvák Pavel Špaček Petr 2408 1 - 0 2379 Berezjuk Sergej
Fiřt Stanislav 2330 0 - 1 2408 Butkiewicz Lukasz Neckář Lubomír 2349 ½ - ½ 2351 Jasný Stanislav
Kočiščák Jiří 2285 0 - 1 2355 Stratil Ladislav Londýn Radek 2350 0 - 1 2321 Kriebel Tadeáš
  :     :  
Závěrečná tabulka
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. 1. Novoborský ŠK 9 2 0 29 61,0 42,0
2. A64 VALOZ Grygov 7 1 3 22 48,5 32,0
3. Tatran Litovel 6 3 2 21 48,5 30,0
4. ŠK Rapid Pardubice 6 1 4 19 42,5 19,0
5. ŠK Labortech Ostrava 5 3 3 18 45,5 25,0
6. BŠŠ Frýdek-Místek 4 4 3 16 44,5 22,0
7. Výstaviště Lysá nad Labem 3 4 4 13 46,0 25,0
8. ŠK Zikuda Turnov 3 4 4 13 42,0 19,0
9. ŠK Zlín 3 3 5 12 39,5 17,0
10. 2222 ŠK Polabiny 3 1 7 10 38,0 16,0
11. ŠK Mahrla Praha 2 2 7 8 39,5 18,0
12. TŽ Třinec 0 2 9 2 32,5 10,0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.