Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Finale Extraligy dorostu 17.04.11

Ve Finále Extraligy dorostu, hraném ve dnech 15.-17.dubna 2011 ve Vlachovicích, jsme poprve měli i my své zástupce - družstvo 2222 ŠK Polabiny, kteří se na své soupeře až nečekaně úspěšně vytáhli. Po nováčkovských remizách s Náměští n/O. a Havířovem ukázali svou sílu v obou závěrečných soubojích s favorizovanými týmy BŠS Frýdku-Místku a Lokomotivy Brno, které vyhráli (!!) a celkově obsadili čtvrté místo - Blahopřejeme !!
Ohlasy z Finale Extraligy dorostu naleznete na webových stránkách Loko Brno, Frýdku-Místku, Liberce, Náměště n/O., Polabin a Vlašimi.


Závěrečná tabulka finalové skupiny
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. BŠŠ Frýdek-Místek 6 0 1 18 27,5 20,0
2. TRW Autolektronika Vlašim 4 1 2 13 22,5 14,0
3. ŠK Lokomotiva Brno 4 0 3 12 26,0 22,0
4. 2222 ŠK Polabiny 3 3 1 12 22,0 17,0
5. TJ Náměšť nad Oslavou 3 1 3 10 18,0 12,0
6. TJ Slovan Havířov 2 2 3 8 20,5 16,0
7. Desko Liberec 0 4 3 4 18,5 11,0
8. ŠK Kladno 0 1 6 1 13,0 9,0
Výsledky na šachovnicích - 4.kolo
2222 ŠK Polabiny   TJ Náměšť nad Oslavou
Cizinsky Petr 2180 1 - 0 2062 Zezula Rudolf
Seidl Stepan 2132 1 - 0 1849 Jana Martin
Pulpan Jakub 1969 1 - 0 2017 Marikova Jana
Vlckova Katerina 1752 0 - 1 2018 Miculka David
Nespurek Petr 1757 0 - 1 1908 Kratochvil Vit
Pulpan Matej 1756 0 - 1 1752 Walek Petr
  3 : 3  
Výsledky na šachovnicích - 5.kolo
TJ Slovan Havířov   2222 ŠK Polabiny
Langner Jakub 2015 0 - 1 2180 Cizinsky Petr
Szotkowski Jakub 1941 0 - 1 2132 Seidl Stepan
Langnerova Karolina 1913 0 - 1 1969 Pulpan Jakub
Melzer Patrik 1997 1 - 0 1752 Vlckova Katerina
Tyn Marek 1906 1 - 0 1757 Nespurek Petr
Pavlicek Tomas 1708 1 - 0 1756 Pulpan Matej
  3 : 3  
Výsledky na šachovnicích - 6.kolo
2222 ŠK Polabiny   BŠŠ Frýdek-Místek
Cizinsky Petr 2180 ½ - ½ 2149 Rabatin Jakub
Seidl Stepan 2132 1 - 0 1943 Pavelek Tomas
Pulpan Jakub 1969 ½ - ½ 1866 Kozel Jiri
Vlckova Katerina 1752 1 - 0 1873 Svoboda Matej
Nespurek Petr 1757 ½ - ½ 1893 Marek Matyas
Pulpan Matej 1756 0 - 1 1576 Zemkova Klara
  :  
Výsledky na šachovnicích - 7.kolo
ŠK Lokomotiva Brno   2222 ŠK Polabiny
Navratil Jiri 1951 0 - 1 2180 Cizinsky Petr
Musil Jiri 1924 ½ - ½ 2132 Seidl Stepan
Blahynka Martin 2015 ½ - ½ 1969 Pulpan Jakub
Meduna Eduard 1951 0 - 1 1752 Vlckova Katerina
Dvorak Adam 1986 1 - 0 1757 Nespurek Petr
Hofirek Benedikt 1906 0 - 1 1756 Pulpan Matej
  2 : 4  

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.