Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
ELO FIDE k 1.9.2010 05.09.10

Letošní již pátá listina ELA FIDE zohlednila zejména výsledky všech letních turnajů a s pořadím jednotlivců na ní to řádně zamíchalo (a navíc se na ní objevila řada nových hráčů).


Poř. Jméno hráče Narozen VT FIDE Oddíl
1 Votava Jan 29.11.1974 GM 2579  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
2 Mirumian Viguen 29.9.1977 GM 2510  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
3 Bernášek Jan 31.5.1986 IM 2490  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
4 Petr Martin 23.8.1988 IM 2468  2222 ŠK Polabiny
5 Konopka Michal 14.3.1966 IM 2454  2222 ŠK Polabiny
6 Černoušek Lukáš 9.12.1983 IM 2410  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
7 Sabol Marian 18.8.1966 FM 2392  ŠK Vysoké Mýto
8 Bernard Borek 16.4.1982 M 2342  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
9 Stehno Pavel 10.10.1983 M 2335  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
10 Prandstetter Eduard 15.12.1948 IM 2318  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
11 Červený Martin 28.9.1983 FM 2317  2222 ŠK Polabiny
12 Roško Luboš 19.4.1987 FM 2305  2222 ŠK Polabiny
13 Hošek Milan 21.7.1971 FM 2304  2222 ŠK Polabiny
14 Červený Petr 18.4.1987 M 2299  TJ Štefanydes Polička
15 Šklíba Martin 22.11.1981 FM 2287  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
16 Pokorný Zdeněk 29.7.1955 FM 2286  TJ ŠO Chrudim
17 Jedlička Aleš 5.2.1972 FM 2279  2222 ŠK Polabiny
18 Vařejčko Josef 13.9.1964 M 2278  TJ Sokol Zaječice
19 Tůma Jiří 6.11.1986 FM 2264  TJ ŠO Chrudim
20 Němec Pavel 14.12.1956 M 2255  TJ ŠO Chrudim
21 Novotný Michal 26.4.1978 FM 2255  2222 ŠK Polabiny
22 Pačovský Jiří 1.7.1959 M 2250  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
23 Pokorný Tomáš 22.10.1969 M 2250  TJ Lanškroun
24 Hostinský Jiří 3.9.1955 KM 2244  2222 ŠK Polabiny
25 Hlavnička Jiří 17.10.1970 FM 2240  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
26 Efler Lukáš 30.3.1974 M 2236  2222 ŠK Polabiny
27 Hlaváček Robert 6.4.1975 KM 2236  TJ ŠO Chrudim
28 Mojžíš Jaroslav 14.2.1943 FM 2220  2222 ŠK Polabiny
29 Šír Zbyněk 7.9.1971 KM 2209  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
30 Efler David 1.5.1972 KM 2208  2222 ŠK Polabiny
31 Navrátil František 7.5.1943 KM 2206  2222 ŠK Polabiny
32 Jarábek Vratislav 12.4.1980 KM 2202  TJ ŠO Chrudim
33 Onderek David 26.7.1970 KM 2187  TJ ŠO Chrudim
34 Řezníček Jan 22.1.1958 KM 2185  ŠK Vysoké Mýto
35 Šilar Lubomír 10.2.1954 KM 2174  2222 ŠK Polabiny
36 Hrubeš Pavel 12.1.1971 KM 2164  TJ Lanškroun
37 Veselý Tomáš 5.1.1971 KM 2164  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
38 Šmajzr Martin 6.3.1970 KM 2161  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
39 Petuchov Sergej 21.8.1954 KM 2160  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
40 Ondráček Ondřej 7.1.1987 KM 2155  TJ CHS Chotěboř
41 Komárek David 20.7.1976 KM 2154  TJ ŠO Chrudim
42 Zeinert Michal 15.9.1989 KM 2154  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
43 Sýkora Josef 16.3.1946 KM 2151  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
44 Šimek Jan 4.7.1989 KM 2150  TJ Lokomotiva Česká Třebová
45 Čižinský Petr 26.2.1995 KM 2148  2222 ŠK Polabiny
46 Hájek Jiří 22.4.1952 KM 2145  TJ Sokol Zaječice
47 Bujnoch Radek 15.4.1978 KM 2144  TJ ŠO Chrudim
48 Volf Jaroslav 26.6.1944 KM 2140  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
49 Paščenko Jaromír 1.12.1973 KM 2137  TJ Štefanydes Polička
50 Malivánek Jiří 16.4.1969 KM 2135  TJ ŠO Chrudim
51 Kolovratník Miloš 20.12.1964 KM 2132  TJ Lokomotiva Česká Třebová
52 Černý Karel 15.5.1937 KM 2129  TJ Jablonné nad Orlicí
53 Doseděl Jiří 18.11.1966 KM 2124  TJ Jiskra Litomyšl
54 Zeman Martin 10.1.1975 KM 2124  TJ Jiskra Litomyšl
55 Kourek Josef 25.3.1965 KM 2119  2222 ŠK Polabiny
56 Pekař Václav 30.3.1986 KM 2114  TJ Jiskra Litomyšl
57 Outulný Pavel 23.1.1959 KM 2110  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
58 Makeš Martin 9.3.1962 KM 2108  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
59 Kosek Jiří 17.8.1960 KM 2106  ŠK Vysoké Mýto
60 Holásek Pavel 11.7.1972 KM 2105  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
61 Hurt Lukáš 4.6.1984 KM 2095  TJ Lokomotiva Česká Třebová
62 Černý Jan 7.8.1957 KM 2091  2222 ŠK Polabiny
63 Hájek Lukáš 9.7.1983 KM 2089  TJ Sokol Zaječice
64 Novák Aleš 28.9.1978 KM 2088  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
65 Komárková Magdaléna 10.8.1977 2087  TJ Štefanydes Polička
66 Krys Jaromír 29.1.1965 KM 2082  TJ ŠO Chrudim
67 Lorenc Oldřich 19.11.1955 KM 2077  TJ Štefanydes Polička
68 Korol Jiří 19.3.1961 KM 2075  2222 ŠK Polabiny
69 Petrovič Pavel 6.1.1969 1 2074  TJ ŠO Chrudim
70 Jelínek Milan 25.4.1960 KM 2072  TJ Sokol Zaječice
71 Kastner Oldřich 9.2.1961 KM 2070  TJ Štefanydes Polička
72 Kotva Milan 20.1.1948 KM 2070  TJ Slovan Moravská Třebová
73 Jelínek Václav 29.10.1951 KM 2068  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
74 Vávra Radim 15.7.1972 KM 2064  2222 ŠK Polabiny
75 Vodička Pavel 5.3.1970 KM 2064  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
76 Pečinka Martin 16.9.1990 KM 2062  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
77 Daniel Martin 9.4.1978 KM 2058  TJ Jiskra Litomyšl
78 Urbánek Josef 9.3.1939 1 2054  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
79 Škeřík Karel 1.8.1956 KM 2053  TJ Jiskra Litomyšl
80 Kalousek Vladimír 20.2.1969 KM 2051  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
81 Ptáček Luboš 9.4.1975 KM 2046  ŠK Vysoké Mýto
82 Tuvšinbajar Dorjkhú 27.10.1961 KM 2042  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
83 Trhal Tomáš 19.12.1980 1 2035  ŠK Vysoké Mýto
84 Třasák Ondřej 29.9.1975 1 2034  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
85 Laušman Petr 22.10.1969 1 2033  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
86 Just Pavel 13.8.1947 KM 2032  2222 ŠK Polabiny
87 Houška Bronislav 2.1.1980 KM 2031  TJ Štefanydes Polička
88 Rusnák Jan 10.12.1986 1 2031  ŠK Vysoké Mýto
89 Hájek Jaroslav 16.2.1941 1 2028  TJ Sokol Zaječice
90 Mazura Tomáš 29.7.1978 1 2028  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
91 Petrus Luděk 1.5.1980 1 2026  TJ CHS Chotěboř
92 Trojan Luboš 23.11.1942 KM 2024  2222 ŠK Polabiny
93 Vobořil Pavel 27.11.1941 KM 2024  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
94 Kouba Petr 31.12.1966 1 2021  2222 ŠK Polabiny
95 Mojžíš Martin 2.7.1972 KM 2020  2222 ŠK Polabiny
96 Kokeš Bohuslav 3.7.1968 1 2019  TJ ŠO Chrudim
97 Nadrchal Tomáš 30.5.1979 1 2019  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
98 Lipavský Dušan 3.2.1968 1 2015  ŠK Vysoké Mýto
99 Belobrad Ivan 30.5.1966 1 2011  SK Žamberk
100 Felcman Tomáš 28.6.1992 1 2010  SK Žamberk
101 Mareš Petr 25.12.1955 KM 2008  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
102 Kastner Vojtěch 21.4.1989 1 2002  2222 ŠK Polabiny
103 Švub Jan 13.4.1953 KM 2001  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
104 Müller Petr 12.2.1985 1 2000  TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
105 Jirsa Lukáš 29.4.1987 1 1999  TJ Jiskra Litomyšl
106 Solil Roman 14.12.1970 1 1999  TJ Lanškroun
107 Hennig Thomas 30.12.1966 1 1998  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
108 Kylar Pavel 18.12.1954 1 1998  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
109 Poslušný Martin 22.12.1975 1 1998  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
110 Törvenyi Roman 25.2.1967 1 1997  2222 ŠK Polabiny
111 Mazuch Jan 15.5.1965 1 1995  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
112 Kosek Marek 22.4.1993 1 1989  ŠK Vysoké Mýto
113 Skokan Jan 2.9.1982 1 1987  TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
114 Vondra Lukáš 9.12.1990 1 1984  TJ Lokomotiva Česká Třebová
115 Zeman Ladislav 29.10.1944 1 1984  TJ Jiskra Litomyšl
116 Hromádko Martin 16.11.1979 1 1983  TJ Sokol Zaječice
117 Stodolová Kristýna 27.12.1986 KMž 1982  TJ Štefanydes Polička
118 Trhal Michal 19.12.1980 1 1982  ŠK Vysoké Mýto
119 Zelenka Jaroslav 2.8.1962 KM 1982  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
120 Výprachtický David 14.11.1993 1 1980  SK Žamberk
121 Procházka Petr 13.5.1976 1 1979  TJ Lanškroun
122 Půlpán Jakub 2.6.1998 1 1978  2222 ŠK Polabiny
123 Kraus Ondřej 21.8.1993 1 1973  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
124 Linhart Jan 6.4.1987 1 1967  TJ CHS Chotěboř
125 Matouš Radek 28.6.1976 1 1965  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
126 Zeman Arnošt 16.4.1957 KM 1965  TJ Štefanydes Polička
127 Bartošová Lucie 21.10.1989 KMž 1961  TJ Jiskra Litomyšl
128 Kastner Kamil 30.4.1986 KM 1961  2222 ŠK Polabiny
129 Beneš Milan 23.8.1991 1 1960  ŠK Vysoké Mýto
130 Daněk Pavel 2.3.1962 1 1959  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
131 Konrád František 6.6.1981 1 1954  TJ Sokol Zaječice
132 Borek Pavel 18.2.1963 1 1953  TJ Lokomotiva Česká Třebová
133 Petruň Milan 9.3.1980 1 1952  TJ Lanškroun
134 Horáček Michal 5.6.1990 1 1948  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
135 Zvěřina Jan 7.7.1966 1 1946  TJ CHS Chotěboř
136 Roušar Zdeněk 30.5.1957 1 1945  ŠO DDM Hlinsko
137 Veselý Petr 23.10.1979 1 1943  TJ Spartak OEZ Letohrad
138 Smejkal Jan 1.3.1953 1 1939  TJ Štefanydes Polička
139 Blaško Štěpán 22.6.1987 1 1935  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
140 Linhart Zbyněk 15.4.1959 1 1935  TJ ŠO Chrudim
141 Škroch Martin 5.4.1976 1 1935  2222 ŠK Polabiny
142 Pačovský Martin 3.11.1982 1 1932  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
143 Havrlík Pavel 21.1.1944 1 1928  SK Žamberk
144 Česenek Jiří 25.7.1954 1 1927  TJ Sokol Zaječice
145 Papáček Miloš 20.1.1960 1 1926  TJ Spartak OEZ Letohrad
146 Hanus Michal 30.1.1989 1 1922  ŠO DDM Hlinsko
147 Novotný Tomáš 31.7.1987 1 1920  TJ CHS Chotěboř
148 Dungl Petr 11.2.1965 1 1918  SK Žamberk
149 Petráž Martin 28.1.1991 1 1913  TJ Lokomotiva Česká Třebová
150 Starý Vladimír 17.1.1985 1 1911  TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
151 Mrha Jan 17.9.1924 1 1907  TJ ŠO Chrudim
152 Šilar Ladislav 17.6.1949 1 1907  TJ Lanškroun
153 Bauer Jindřich 12.1.1985 1 1903  2222 ŠK Polabiny
154 Starý Lukáš 14.9.1982 1 1902  TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
155 Krejčík Tomáš 16.6.1980 1 1900  TJ CHS Chotěboř
156 Ondrej Tomáš 13.5.1991 2 1896  ŠK Vysoké Mýto
157 Fiala Milan 23.6.1973 2 1889  TJ CHS Chotěboř
158 Dvořák Eduard 6.2.1953 1 1888  ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
159 Hon Jiří 18.7.1958 1 1887  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
160 Mikyska Kamil 3.7.1984 2 1884  TJ Spartak OEZ Letohrad
161 Švécar Jiří 1.10.1961 1 1883  ŠK Vysoké Mýto
162 Zámečník Bohumír 10.7.1932 1 1883  SK Žamberk
163 Řehák Jiří 27.3.1950 1 1882  TJ Spartak OEZ Letohrad
164 Zámečník Jan 24.1.1990 2 1881  ŠO DDM Hlinsko
165 Provazník Jiří 3.3.1966 1 1880  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
166 Bartoš Karel 1.11.1982 2 1876  ŠK Svitavy
167 Smola Jan 17.7.1953 1 1876  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
168 Kolář Josef 27.1.1929 2 1874  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
169 Šváb Jiří 17.3.1955 1 1874  TJ Jiskra Litomyšl
170 Maceška Bohumír 14.10.1954 1 1872  TJ Spartak OEZ Letohrad
171 Janko Jan 16.5.1959 1 1859  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
172 Pyskatý Jindřich 13.1.1946 1 1857  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
173 Wiesinger Wolfgang 2.2.1972 1 1857  SK Žamberk
174 Šimek Zdeněk 14.2.1988 1 1856  TJ Lokomotiva Česká Třebová
175 Pokorný Jan 27.1.1987 1 1853  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
176 Sabolová Gabriela 21.2.1992 KMž 1852  ŠK Vysoké Mýto
177 Vavroušek Petr 14.7.1942 1 1851  TJ Spartak Choceň
178 Veselý Emanuel 28.3.1947 2 1851  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
179 Juchelka Petr 14.11.1969 1 1841  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
180 Martinec Jan 10.6.1969 2 1832  SK Žamberk
181 Slabý Miloš 20.1.1945 1 1832  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
182 Michlian Štefan 1.4.1989 2 1829  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
183 Krmenčík Roman 15.1.1964 1 1828  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
184 Kozák David 20.3.1994 2 1825  ŠK Svitavy
185 Hrnčiarik Karel 19.5.1981 2 1821  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
186 Krátký Josef 20.11.1993 2 1820  TJ Lanškroun
187 Švanda Radek 5.10.1973 1 1819  TJ Štefanydes Polička
188 Palla Stanislav 10.8.1946 1 1818  TJ Lanškroun
189 Maděra Stanislav 12.8.1951 1 1816  ŠK Svitavy
190 Krušina Patrik 10.3.1994 2 1813  ŠK Svitavy
191 Odstrčil Jaromír 26.7.1958 1 1805  TJ Jiskra Litomyšl
192 Janeček František 17.7.1949 1 1803  TJ Spartak Choceň
193 Janeček Václav 26.10.1984 2 1802  TJ Spartak OEZ Letohrad
194 Stodola Marek 17.6.1995 2 1799  TJ Štefanydes Polička
195 Marcinko Patrik 5.10.1993 1 1795  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
196 Mareš Jan 13.10.1994 2 1788  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
197 Novotný Aleš 14.1.1996 2 1780  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
198 Marinov Peter 30.7.1958 2 1761  ŠK Vysoké Mýto
199 Tobiška Jaroslav 6.4.1941 2 1756  ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
200 Kulhánek Jiří 14.1.1995 2 1754  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
201 Půlpán Matěj 30.1.2001 2 1754  2222 ŠK Polabiny
202 Pour Břetislav 31.5.1954 2 1751  TJ CHS Chotěboř
203 Nešpůrek Petr 27.11.1995 2 1745  2222 ŠK Polabiny
204 Vorel Bohuslav 16.1.1961 2 1744  2222 ŠK Polabiny
205 Hospodka Josef 14.12.1975 1 1742  TJ CHS Chotěboř
206 Kotlant Tomáš 11.9.1988 2 1732  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
207 Vančura Daniel 7.8.1997 2 1711  2222 ŠK Polabiny
208 Schaffer Ondřej 7.10.1993 2 1707  TJ Štefanydes Polička
209 Marek Michal 22.12.1993 2 1702  TJ Lanškroun
210 Taslar Karel 21.11.1953 2 1691  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
211 Melichar Vojtěch 19.12.1997 2 1685  2222 ŠK Polabiny
212 Vlčková Kateřina 25.4.1996 2 1685  2222 ŠK Polabiny
213 Zoubek David 26.8.1993 2 1680  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
214 Řezníček Dominik 26.3.1998 2 1662  2222 ŠK Polabiny
215 Jániš Petr 8.11.1993 2 1659  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
216 Ryzner Jiří 13.9.1991 2 1656  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
217 Kožúšek Daniel 19.4.1999 2 1645  2222 ŠK Polabiny
218 Schaffer David 28.6.1988 2 1621  TJ Štefanydes Polička
219 Kalhous Miroslav 7.4.1962 2 1608  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
220 Zeman Arnošt 9.8.1985 2 1602  TJ Štefanydes Polička
221 Liduch Filip 17.5.1997 2 1595  2222 ŠK Polabiny
222 Petružálek Radim 14.11.1990 2 1594  ŠK Bohemia Pardubice o.s.
223 Čoček Oldřich 31.7.1994 2 1583  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
224 Halousek Jaroslav 11.9.1991 2 1559  ŠK Rapid Pardubice, o.s.
225 Mácha Martin 25.2.1967 2 1511  Sokol Lázně Bohdaneč

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.