Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
ELO FIDE k 1.1.2011 02.01.11

I když se v posledních měsících příliš turnajů nesehrálo, přesto se počet našich členů na nejnovější lednové listině FIDE Elo opět rozrostl, ale změny v celkovém pořadí jsou víceméně jen kosmetické.


Poř. Jméno hráče Narozen VT FIDE Oddíl
1 Votava Jan 29.11.1974 GM 2569 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
2 Mirumian Viguen 29.9.1977 GM 2510 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
3 Bernášek Jan 31.5.1986 IM 2490 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
4 Petr Martin 23.8.1988 IM 2484 2222 ŠK Polabiny
5 Konopka Michal 14.3.1966 IM 2454 2222 ŠK Polabiny
6 Černoušek Lukáš 9.12.1983 IM 2410 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
7 Sabol Marian 18.8.1966 FM 2392 ŠK Vysoké Mýto
8 Bernard Borek 16.4.1982 M 2342 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
9 Stehno Pavel 10.10.1983 M 2335 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
10 Prandstetter Eduard 15.12.1948 IM 2318 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
11 Červený Martin 28.9.1983 FM 2317 2222 ŠK Polabiny
12 Pisk Petr 28.6.1974 IM 2313 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
13 Roško Luboš 19.4.1987 FM 2305 2222 ŠK Polabiny
14 Šklíba Martin 22.11.1981 FM 2305 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
15 Hošek Milan 21.7.1971 FM 2304 2222 ŠK Polabiny
16 Červený Petr 18.4.1987 M 2299 TJ Štefanydes Polička
17 Pokorný Zdeněk 29.7.1955 FM 2286 TJ ŠO Chrudim
18 Vařejčko Josef 13.9.1964 M 2278 TJ Sokol Zaječice
19 Novotný Michal 26.4.1978 FM 2275 2222 ŠK Polabiny
20 Tůma Jiří 6.11.1986 FM 2264 TJ ŠO Chrudim
21 Jedlička Aleš 5.2.1972 FM 2261 2222 ŠK Polabiny
22 Němec Pavel 14.12.1956 M 2255 TJ ŠO Chrudim
23 Pačovský Jiří 1.7.1959 M 2250 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
24 Pokorný Tomáš 22.10.1969 M 2250 TJ Lanškroun
25 Hostinský Jiří 3.9.1955 KM 2244 2222 ŠK Polabiny
26 Hlavnička Jiří 17.10.1970 FM 2240 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
27 Efler Lukáš 30.3.1974 M 2236 2222 ŠK Polabiny
28 Hlaváček Robert 6.4.1975 KM 2236 TJ ŠO Chrudim
29 Mojžíš Jaroslav 14.2.1943 FM 2220 2222 ŠK Polabiny
30 Šír Zbyněk 7.9.1971 KM 2209 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
31 Efler David 1.5.1972 KM 2208 2222 ŠK Polabiny
32 Navrátil František 7.5.1943 KM 2206 2222 ŠK Polabiny
33 Jarábek Vratislav 12.4.1980 KM 2202 TJ ŠO Chrudim
34 Onderek David 26.7.1970 KM 2187 TJ ŠO Chrudim
35 Řezníček Jan 22.1.1958 KM 2185 ŠK Vysoké Mýto
36 Šilar Lubomír 10.2.1954 KM 2174 2222 ŠK Polabiny
37 Čižinský Petr 26.2.1995 KM 2167 2222 ŠK Polabiny
38 Hrubeš Pavel 12.1.1971 KM 2164 TJ Lanškroun
39 Veselý Tomáš 5.1.1971 KM 2164 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
40 Šmajzr Martin 6.3.1970 KM 2161 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
41 Petuchov Sergej 21.8.1954 KM 2160 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
42 Ondráček Ondřej 7.1.1987 KM 2155 TJ CHS Chotěboř
43 Komárek David 20.7.1976 KM 2154 TJ ŠO Chrudim
44 Zeinert Michal 15.9.1989 KM 2154 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
45 Sýkora Josef 16.3.1946 KM 2151 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
46 Šimek Jan 4.7.1989 KM 2150 TJ Lokomotiva Česká Třebová
47 Volf Jaroslav 26.6.1944 KM 2150 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
48 Hájek Jiří 22.4.1952 KM 2149 TJ Sokol Zaječice
49 Bujnoch Radek 15.4.1978 KM 2144 TJ ŠO Chrudim
50 Paščenko Jaromír 1.12.1973 KM 2137 TJ Štefanydes Polička
51 Malivánek Jiří 16.4.1969 KM 2135 TJ ŠO Chrudim
52 Kolovratník Miloš 20.12.1964 KM 2132 TJ Lokomotiva Česká Třebová
53 Černý Karel 15.5.1937 KM 2129 TJ Jablonné nad Orlicí
54 Doseděl Jiří 18.11.1966 KM 2124 TJ Jiskra Litomyšl
55 Zeman Martin 10.1.1975 KM 2124 TJ Jiskra Litomyšl
56 Kourek Josef 25.3.1965 KM 2119 2222 ŠK Polabiny
57 Pekař Václav 30.3.1986 KM 2114 TJ Jiskra Litomyšl
58 Outulný Pavel 23.1.1959 KM 2110 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
59 Makeš Martin 9.3.1962 KM 2108 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
60 Kosek Jiří 17.8.1960 KM 2106 ŠK Vysoké Mýto
61 Hurt Lukáš 4.6.1984 KM 2095 TJ Lokomotiva Česká Třebová
62 Černý Jan 7.8.1957 KM 2091 2222 ŠK Polabiny
63 Hájek Lukáš 9.7.1983 KM 2089 TJ Sokol Zaječice
64 Novák Aleš 28.9.1978 KM 2088 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
65 Holásek Pavel 11.7.1972 KM 2087 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
66 Komárková Magdaléna 10.8.1977 2087 TJ Štefanydes Polička
67 Krys Jaromír 29.1.1965 KM 2082 TJ ŠO Chrudim
68 Lorenc Oldřich 19.11.1955 KM 2077 TJ Štefanydes Polička
69 Korol Jiří 19.3.1961 KM 2075 2222 ŠK Polabiny
70 Petrovič Pavel 6.1.1969 1 2074 TJ ŠO Chrudim
71 Jelínek Milan 25.4.1960 KM 2072 TJ Sokol Zaječice
72 Kastner Oldřich 9.2.1961 KM 2070 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
73 Vodička Pavel 5.3.1970 KM 2064 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
74 Pečinka Martin 16.9.1990 KM 2062 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
75 Daniel Martin 9.4.1978 KM 2058 TJ Jiskra Litomyšl
76 Urbánek Josef 9.3.1939 1 2054 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
77 Škeřík Karel 1.8.1956 KM 2053 TJ Jiskra Litomyšl
78 Jelínek Václav 29.10.1951 KM 2051 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
79 Kalousek Vladimír 20.2.1969 KM 2051 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
80 Kotva Milan 20.1.1948 KM 2049 TJ Slovan Moravská Třebová
81 Ptáček Luboš 9.4.1975 KM 2046 ŠK Vysoké Mýto
82 Vávra Radim 15.7.1972 KM 2045 2222 ŠK Polabiny
83 Tuvšinbajar Dorjkhú 27.10.1961 KM 2042 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
84 Trhal Tomáš 19.12.1980 1 2035 ŠK Vysoké Mýto
85 Třasák Ondřej 29.9.1975 1 2034 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
86 Just Pavel 13.8.1947 KM 2032 2222 ŠK Polabiny
87 Houška Bronislav 2.1.1980 KM 2031 TJ Štefanydes Polička
88 Rusnák Jan 10.12.1986 1 2031 ŠK Vysoké Mýto
89 Trojan Luboš 23.11.1942 KM 2030 2222 ŠK Polabiny
90 Petrus Luděk 1.5.1980 1 2026 TJ CHS Chotěboř
91 Nadrchal Tomáš 30.5.1979 1 2025 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
92 Vobořil Pavel 27.11.1941 KM 2024 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
93 Kouba Petr 31.12.1966 1 2021 2222 ŠK Polabiny
94 Mojžíš Martin 2.7.1972 KM 2020 2222 ŠK Polabiny
95 Kokeš Bohuslav 3.7.1968 1 2019 TJ ŠO Chrudim
96 Lipavský Dušan 3.2.1968 1 2015 ŠK Vysoké Mýto
97 Belobrad Ivan 30.5.1966 1 2011 SK Žamberk
98 Hájek Jaroslav 16.2.1941 1 2011 TJ Sokol Zaječice
99 Felcman Tomáš 28.6.1992 1 2010 SK Žamberk
100 Laušman Petr 22.10.1969 1 2008 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
101 Mareš Petr 25.12.1955 KM 2008 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
102 Zeman Ladislav 29.10.1944 1 2004 TJ Jiskra Litomyšl
103 Kastner Vojtěch 21.4.1989 1 2002 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
104 Švub Jan 13.4.1953 KM 2001 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
105 Jirsa Lukáš 29.4.1987 1 1999 TJ Jiskra Litomyšl
106 Solil Roman 14.12.1970 1 1999 TJ Lanškroun
107 Hennig Thomas 30.12.1966 1 1998 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
108 Kylar Pavel 18.12.1954 1 1998 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
109 Poslušný Martin 22.12.1975 1 1998 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
110 Törvenyi Roman 25.2.1967 1 1997 2222 ŠK Polabiny
111 Mazuch Jan 15.5.1965 1 1995 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
112 Mazura Tomáš 29.7.1978 1 1992 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
113 Kosek Marek 22.4.1993 1 1989 ŠK Vysoké Mýto
114 Skokan Jan 2.9.1982 1 1987 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
115 Vondra Lukáš 9.12.1990 1 1984 TJ Lokomotiva Česká Třebová
116 Hromádko Martin 16.11.1979 1 1983 TJ Sokol Zaječice
117 Stodolová Kristýna 27.12.1986 KMž 1982 TJ Štefanydes Polička
118 Trhal Michal 19.12.1980 1 1982 ŠK Vysoké Mýto
119 Výprachtický David 14.11.1993 1 1980 SK Žamberk
120 Procházka Petr 13.5.1976 1 1979 TJ Lanškroun
121 Müller Petr 12.2.1985 1 1974 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
122 Kraus Ondřej 21.8.1993 1 1973 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
123 Linhart Jan 6.4.1987 1 1967 TJ CHS Chotěboř
124 Matouš Radek 28.6.1976 1 1965 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
125 Zeman Arnošt 16.4.1957 KM 1965 TJ Štefanydes Polička
126 Bartošová Lucie 21.10.1989 KMž 1961 TJ Jiskra Litomyšl
127 Kastner Kamil 30.4.1986 KM 1961 2222 ŠK Polabiny
128 Beneš Milan 23.8.1991 1 1960 ŠK Vysoké Mýto
129 Zelenka Jaroslav 2.8.1962 KM 1958 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
130 Konrád František 6.6.1981 1 1954 TJ Sokol Zaječice
131 Borek Pavel 18.2.1963 1 1953 TJ Lokomotiva Česká Třebová
132 Horáček Michal 5.6.1990 1 1950 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
133 Půlpán Jakub 2.6.1998 1 1950 2222 ŠK Polabiny
134 Zvěřina Jan 7.7.1966 1 1946 TJ CHS Chotěboř
135 Daněk Pavel 2.3.1962 1 1945 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
136 Roušar Zdeněk 30.5.1957 1 1945 ŠO DDM Hlinsko
137 Veselý Petr 23.10.1979 1 1943 TJ Spartak OEZ Letohrad
138 Petruň Milan 9.3.1980 1 1939 TJ Lanškroun
139 Smejkal Jan 1.3.1953 1 1939 TJ Štefanydes Polička
140 Blaško Štěpán 22.6.1987 1 1935 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
141 Linhart Zbyněk 15.4.1959 1 1935 TJ ŠO Chrudim
142 Škroch Martin 5.4.1976 1 1935 2222 ŠK Polabiny
143 Pačovský Martin 3.11.1982 1 1932 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
144 Dungl Petr 11.2.1965 1 1931 SK Žamberk
145 Havrlík Pavel 21.1.1944 1 1928 SK Žamberk
146 Česenek Jiří 25.7.1954 1 1927 TJ Sokol Zaječice
147 Hanus Michal 30.1.1989 1 1922 ŠO DDM Hlinsko
148 Novotný Tomáš 31.7.1987 1 1920 TJ CHS Chotěboř
149 Papáček Miloš 20.1.1960 1 1920 TJ Spartak OEZ Letohrad
150 Petráž Martin 28.1.1991 1 1913 TJ Lokomotiva Česká Třebová
151 Starý Vladimír 17.1.1985 1 1911 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
152 Zámečník Bohumír 10.7.1932 1 1911 SK Žamberk
153 Mrha Jan 17.9.1924 1 1907 TJ ŠO Chrudim
154 Bauer Jindřich 12.1.1985 1 1903 2222 ŠK Polabiny
155 Sabolová Gabriela 21.2.1992 KMž 1902 ŠK Vysoké Mýto
156 Starý Lukáš 14.9.1982 1 1902 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
157 Šilar Ladislav 17.6.1949 1 1902 TJ Lanškroun
158 Krejčík Tomáš 16.6.1980 1 1900 TJ CHS Chotěboř
159 Ondrej Tomáš 13.5.1991 2 1896 ŠK Vysoké Mýto
160 Fiala Milan 23.6.1973 2 1889 TJ CHS Chotěboř
161 Hon Jiří 18.7.1958 1 1887 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
162 Mikyska Kamil 3.7.1984 2 1884 TJ Spartak OEZ Letohrad
163 Švécar Jiří 1.10.1961 1 1883 ŠK Vysoké Mýto
164 Řehák Jiří 27.3.1950 1 1882 TJ Spartak OEZ Letohrad
165 Dvořák Eduard 6.2.1953 1 1881 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
166 Zámečník Jan 24.1.1990 2 1881 ŠO DDM Hlinsko
167 Provazník Jiří 3.3.1966 1 1880 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
168 Bartoš Karel 1.11.1982 2 1876 ŠK Svitavy
169 Smola Jan 17.7.1953 1 1876 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
170 Kolář Josef 27.1.1929 2 1874 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
171 Šváb Jiří 17.3.1955 1 1874 TJ Jiskra Litomyšl
172 Maceška Bohumír 14.10.1954 1 1872 TJ Spartak OEZ Letohrad
173 Janko Jan 16.5.1959 1 1859 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
174 Pyskatý Jindřich 13.1.1946 1 1857 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
175 Wiesinger Wolfgang 2.2.1972 1 1857 SK Žamberk
176 Šimek Zdeněk 14.2.1988 1 1856 TJ Lokomotiva Česká Třebová
177 Pokorný Jan 27.1.1987 1 1853 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
178 Veselý Emanuel 28.3.1947 2 1851 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
179 Martinec Jan 10.6.1969 2 1848 SK Žamberk
180 Vavroušek Petr 14.7.1942 1 1842 TJ Spartak Choceň
181 Juchelka Petr 14.11.1969 1 1841 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
182 Krátký Josef 20.11.1993 1 1836 TJ Lanškroun
183 Slabý Miloš 20.1.1945 1 1832 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
184 Švanda Radek 5.10.1973 1 1832 TJ Štefanydes Polička
185 Michlian Štefan 1.4.1989 2 1829 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
186 Krmenčík Roman 15.1.1964 1 1828 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
187 Stodola Marek 17.6.1995 2 1828 TJ Štefanydes Polička
188 Kozák David 20.3.1994 2 1825 ŠK Svitavy
189 Hrnčiarik Karel 19.5.1981 2 1821 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
190 Maděra Stanislav 12.8.1951 1 1817 ŠK Svitavy
191 Krušina Patrik 10.3.1994 2 1813 ŠK Svitavy
192 Palla Stanislav 10.8.1946 1 1809 TJ Lanškroun
193 Odstrčil Jaromír 26.7.1958 1 1805 TJ Jiskra Litomyšl
194 Janeček František 17.7.1949 1 1803 TJ Spartak Choceň
195 Janeček Václav 26.10.1984 2 1802 TJ Spartak OEZ Letohrad
196 Marcinko Patrik 5.10.1993 1 1795 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
197 Mareš Jan 13.10.1994 2 1788 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
198 Vaníček Jan 30.11.1978 2 1781 TJ Jablonné nad Orlicí
199 Novotný Aleš 14.1.1996 2 1780 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
200 Nešpůrek Petr 27.11.1995 2 1765 2222 ŠK Polabiny
201 Marinov Peter 30.7.1958 2 1761 ŠK Vysoké Mýto
202 Kulhánek Jiří 14.1.1995 2 1754 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
203 Půlpán Matěj 30.1.2001 2 1754 2222 ŠK Polabiny
204 Pour Břetislav 31.5.1954 2 1751 TJ CHS Chotěboř
205 Tobiška Jaroslav 6.4.1941 2 1744 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
206 Vorel Bohuslav 16.1.1961 2 1744 2222 ŠK Polabiny
207 Hospodka Josef 14.12.1975 1 1742 TJ CHS Chotěboř
208 Glembek Bohumír 3.8.1941 2 1741 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
209 Kotlant Tomáš 11.9.1988 2 1732 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
210 Sion David 13.4.1996 2 1713 TJ Štefanydes Polička
211 Schaffer Ondřej 7.10.1993 2 1707 TJ Štefanydes Polička
212 Vančura Daniel 7.8.1997 2 1706 2222 ŠK Polabiny
213 Marek Michal 22.12.1993 2 1702 TJ Lanškroun
214 Vlčková Kateřina 25.4.1996 2 1699 2222 ŠK Polabiny
215 Mlynář Miroslav 4.7.1949 2 1693 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
216 Taslar Karel 21.11.1953 2 1691 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
217 Melichar Vojtěch 19.12.1997 2 1684 2222 ŠK Polabiny
218 Zoubek David 26.8.1993 2 1680 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
219 Jániš Petr 8.11.1993 2 1659 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
220 Ryzner Jiří 13.9.1991 2 1656 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
221 Kožúšek Daniel 19.4.1999 2 1650 2222 ŠK Polabiny
222 Schaffer David 28.6.1988 2 1621 TJ Štefanydes Polička
223 Petružálek Radim 14.11.1990 2 1615 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
224 Řezníček Dominik 26.3.1998 2 1612 2222 ŠK Polabiny
225 Kalhous Miroslav 7.4.1962 2 1608 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
226 Zeman Arnošt 9.8.1985 2 1602 TJ Štefanydes Polička
227 Liduch Filip 17.5.1997 2 1601 2222 ŠK Polabiny
228 Čoček Oldřich 31.7.1994 2 1583 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
229 Halousek Jaroslav 11.9.1991 2 1559 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
230 Mácha Martin 25.2.1967 2 1511 Sokol Lázně Bohdaneč

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.