Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

11.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
ELO FIDE k 1.3.2011 01.03.11

Ke změnách v březnové listině Ela FIDE přispěla jen účast několika málo hráčů na mezinárodních turnajích (zejména seriálu Czech Tour) a vyřazení neaktivních hráčů v souvislosti s proběhlou registrací pro rok 2011.


Poř. Příjmení a jméno Title Narozen(a) FIDE Oddíl
1 Votava Jan GM 29.11.1974 2569 ŠK Rapid Pardubice
2 Mirumian Viguen GM 29.9.1977 2513 ŠK Rapid Pardubice
3 Petr Martin IM 23.8.1988 2499 2222 ŠK Polabiny
4 Bernášek Jan IM 31.5.1986 2482 ŠK Rapid Pardubice
5 Konopka Michal IM 14.3.1966 2454 2222 ŠK Polabiny
6 Černoušek Lukáš IM 9.12.1983 2410 ŠK Rapid Pardubice
7 Sabol Marian FM 18.8.1966 2384 ŠK Vysoké Mýto
8 Bernard Borek M 16.4.1982 2342 ŠK Rapid Pardubice
9 Stehno Pavel M 10.10.1983 2335 ŠK Rapid Pardubice
10 Červený Martin FM 28.9.1983 2325 2222 ŠK Polabiny
11 Novotný Michal FM 26.4.1978 2322 2222 ŠK Polabiny
12 Prandstetter Eduard IM 15.12.1948 2318 ŠK Rapid Pardubice
13 Pisk Petr IM 28.6.1974 2313 ŠK Rapid Pardubice
14 Roško Luboš FM 19.4.1987 2305 2222 ŠK Polabiny
15 Šklíba Martin FM 22.11.1981 2305 ŠK Rapid Pardubice
16 Hošek Milan FM 21.7.1971 2304 2222 ŠK Polabiny
17 Červený Petr M 18.4.1987 2299 TJ Štefanydes Polička
18 Pokorný Zdeněk FM 29.7.1955 2286 TJ ŠO Chrudim
19 Vařejčko Josef M 13.9.1964 2278 TJ Sokol Zaječice
20 Tůma Jiří FM 6.11.1986 2264 TJ ŠO Chrudim
21 Němec Pavel M 14.12.1956 2255 TJ ŠO Chrudim
22 Jedlička Aleš FM 5.2.1972 2253 2222 ŠK Polabiny
23 Pačovský Jiří M 1.7.1959 2250 ŠK Rapid Pardubice
24 Pokorný Tomáš M 22.10.1969 2250 TJ Lanškroun
25 Hostinský Jiří KM 3.9.1955 2244 2222 ŠK Polabiny
26 Hlavnička Jiří FM 17.10.1970 2240 ŠK Rapid Pardubice
27 Efler Lukáš M 30.3.1974 2236 2222 ŠK Polabiny
28 Hlaváček Robert KM 6.4.1975 2236 TJ ŠO Chrudim
29 Šír Zbyněk KM 7.9.1971 2209 ŠK Rapid Pardubice
30 Efler David KM 1.5.1972 2208 2222 ŠK Polabiny
31 Navrátil František KM 7.5.1943 2206 2222 ŠK Polabiny
32 Jarábek Vratislav KM 12.4.1980 2202 TJ ŠO Chrudim
33 Mojžíš Jaroslav FM 14.2.1943 2198 2222 ŠK Polabiny
34 Čižinský Petr KM 26.2.1995 2194 2222 ŠK Polabiny
35 Onderek David KM 26.7.1970 2187 TJ ŠO Chrudim
36 Řezníček Jan KM 22.1.1958 2185 ŠK Vysoké Mýto
37 Šilar Lubomír KM 10.2.1954 2174 2222 ŠK Polabiny
38 Hrubeš Pavel KM 12.1.1971 2164 TJ Lanškroun
39 Veselý Tomáš KM 5.1.1971 2164 ŠK Rapid Pardubice
40 Šmajzr Martin KM 6.3.1970 2161 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
41 Petuchov Sergej KM 21.8.1954 2160 ŠK Rapid Pardubice
42 Ondráček Ondřej KM 7.1.1987 2155 TJ CHS Chotěboř
43 Komárek David KM 20.7.1976 2154 TJ ŠO Chrudim
44 Zeinert Michal KM 15.9.1989 2154 ŠK Rapid Pardubice
45 Sýkora Josef KM 16.3.1946 2151 ŠK Rapid Pardubice
46 Šimek Jan KM 4.7.1989 2150 TJ Lokomotiva Česká Třebová
47 Volf Jaroslav KM 26.6.1944 2150 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
48 Hájek Jiří KM 22.4.1952 2149 TJ Sokol Zaječice
49 Bujnoch Radek KM 15.4.1978 2144 TJ ŠO Chrudim
50 Paščenko Jaromír KM 1.12.1973 2137 TJ Štefanydes Polička
51 Malivánek Jiří KM 16.4.1969 2135 TJ ŠO Chrudim
52 Kolovratník Miloš KM 20.12.1964 2132 TJ Lokomotiva Česká Třebová
53 Černý Karel KM 15.5.1937 2129 TJ Jablonné nad Orlicí
54 Pekař Václav KM 30.3.1986 2129 TJ Jiskra Litomyšl
55 Doseděl Jiří KM 18.11.1966 2124 TJ Jiskra Litomyšl
56 Zeman Martin KM 10.1.1975 2124 TJ Jiskra Litomyšl
57 Kourek Josef KM 25.3.1965 2119 2222 ŠK Polabiny
58 Outulný Pavel KM 23.1.1959 2110 ŠK Rapid Pardubice
59 Makeš Martin KM 9.3.1962 2108 ŠK Bohemia Pardubice
60 Kosek Jiří KM 17.8.1960 2106 ŠK Vysoké Mýto
61 Hurt Lukáš KM 4.6.1984 2095 TJ Lokomotiva Česká Třebová
62 Černý Jan KM 7.8.1957 2091 2222 ŠK Polabiny
63 Hájek Lukáš KM 9.7.1983 2089 TJ Sokol Zaječice
64 Novák Aleš KM 28.9.1978 2088 ŠK Bohemia Pardubice
65 Holásek Pavel KM 11.7.1972 2087 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
66 Krys Jaromír KM 29.1.1965 2082 TJ ŠO Chrudim
67 Lorenc Oldřich KM 19.11.1955 2077 TJ Štefanydes Polička
68 Kastner Oldřich KM 9.2.1961 2076 ŠK Rapid Pardubice
69 Korol Jiří KM 19.3.1961 2075 2222 ŠK Polabiny
70 Petrovič Pavel 1 6.1.1969 2074 TJ ŠO Chrudim
71 Jelínek Milan KM 25.4.1960 2072 TJ Sokol Zaječice
72 Vodička Pavel KM 5.3.1970 2064 ŠK Bohemia Pardubice
73 Pečinka Martin KM 16.9.1990 2062 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
74 Daniel Martin KM 9.4.1978 2058 TJ Jiskra Litomyšl
75 Urbánek Josef 1 9.3.1939 2054 ŠK Bohemia Pardubice
76 Škeřík Karel KM 1.8.1956 2053 TJ Jiskra Litomyšl
77 Jelínek Václav KM 29.10.1951 2051 ŠK Bohemia Pardubice
78 Kalousek Vladimír KM 20.2.1969 2051 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
79 Kotva Milan KM 20.1.1948 2048 TJ Slovan Moravská Třebová
80 Ptáček Luboš KM 9.4.1975 2046 ŠK Vysoké Mýto
81 Tuvšinbajar Dorjkhú KM 27.10.1961 2042 ŠK Rapid Pardubice
82 Trhal Tomáš 1 19.12.1980 2035 ŠK Vysoké Mýto
83 Třasák Ondřej 1 29.9.1975 2034 ŠK Bohemia Pardubice
84 Just Pavel KM 13.8.1947 2032 2222 ŠK Polabiny
85 Houška Bronislav KM 2.1.1980 2031 TJ Štefanydes Polička
86 Rusnák Jan 1 10.12.1986 2031 ŠK Vysoké Mýto
87 Petrus Luděk 1 1.5.1980 2026 TJ CHS Chotěboř
88 Nadrchal Tomáš 1 30.5.1979 2025 ŠK Bohemia Pardubice
89 Vobořil Pavel KM 27.11.1941 2024 ŠK Rapid Pardubice
90 Kouba Petr 1 31.12.1966 2021 2222 ŠK Polabiny
91 Výprachtický David 1 14.11.1993 2016 SK Žamberk
92 Lipavský Dušan 1 3.2.1968 2015 ŠK Vysoké Mýto
93 Belobrad Ivan 1 30.5.1966 2011 SK Žamberk
94 Hájek Jaroslav 1 16.2.1941 2011 TJ Sokol Zaječice
95 Felcman Tomáš 1 28.6.1992 2010 SK Žamberk
96 Laušman Petr 1 22.10.1969 2008 ŠK Bohemia Pardubice
97 Mareš Petr KM 25.12.1955 2008 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
98 Mojžíš Martin KM 2.7.1972 2004 2222 ŠK Polabiny
99 Zeman Ladislav 1 29.10.1944 2004 TJ Jiskra Litomyšl
100 Kastner Vojtěch 1 21.4.1989 2002 ŠK Rapid Pardubice
101 Trojan Luboš KM 23.11.1942 2002 2222 ŠK Polabiny
102 Švub Jan KM 13.4.1953 2001 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
103 Jirsa Lukáš 1 29.4.1987 1999 TJ Jiskra Litomyšl
104 Solil Roman 1 14.12.1970 1999 TJ Lanškroun
105 Hennig Thomas 1 30.12.1966 1998 ŠK Rapid Pardubice
106 Kylar Pavel 1 18.12.1954 1998 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
107 Poslušný Martin 1 22.12.1975 1998 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
108 Törvenyi Roman 1 25.2.1967 1997 2222 ŠK Polabiny
109 Mazuch Jan 1 15.5.1965 1995 ŠK Bohemia Pardubice
110 Trhal Michal 1 19.12.1980 1994 ŠK Vysoké Mýto
111 Mazura Tomáš 1 29.7.1978 1992 ŠK Bohemia Pardubice
112 Kosek Marek 1 22.4.1993 1989 ŠK Vysoké Mýto
113 Hromádko Martin 1 16.11.1979 1983 TJ Sokol Zaječice
114 Stodolová Kristýna KMž 27.12.1986 1982 TJ Štefanydes Polička
115 Procházka Petr 1 13.5.1976 1979 TJ Lanškroun
116 Müller Petr 1 12.2.1985 1974 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
117 Kraus Ondřej 1 21.8.1993 1972 ŠK Rapid Pardubice
118 Linhart Jan 1 6.4.1987 1967 TJ CHS Chotěboř
119 Zeman Arnošt KM 16.4.1957 1965 TJ Štefanydes Polička
120 Kastner Kamil KM 30.4.1986 1961 2222 ŠK Polabiny
121 Beneš Milan 1 23.8.1991 1960 ŠK Vysoké Mýto
122 Vondra Lukáš 1 9.12.1990 1958 TJ Lokomotiva Česká Třebová
123 Zelenka Jaroslav KM 2.8.1962 1958 ŠK Bohemia Pardubice
124 Konrád František 1 6.6.1981 1954 TJ Sokol Zaječice
125 Borek Pavel 1 18.2.1963 1953 TJ Lokomotiva Česká Třebová
126 Horáček Michal 1 5.6.1990 1950 ŠK Bohemia Pardubice
127 Půlpán Jakub 1 2.6.1998 1950 2222 ŠK Polabiny
128 Zvěřina Jan 1 7.7.1966 1946 TJ CHS Chotěboř
129 Daněk Pavel 1 2.3.1962 1945 ŠK Bohemia Pardubice
130 Roušar Zdeněk 1 30.5.1957 1945 ŠO DDM Hlinsko
131 Veselý Petr 1 23.10.1979 1943 TJ Spartak OEZ Letohrad
132 Bartošová Lucie KMž 21.10.1989 1942 TJ Jiskra Litomyšl
133 Smejkal Jan 1 1.3.1953 1939 TJ Štefanydes Polička
134 Blaško Štěpán 1 22.6.1987 1935 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
135 Linhart Zbyněk 1 15.4.1959 1935 TJ ŠO Chrudim
136 Škroch Martin 1 5.4.1976 1935 2222 ŠK Polabiny
137 Petruň Milan 1 9.3.1980 1933 TJ Lanškroun
138 Pačovský Martin 1 3.11.1982 1932 ŠK Rapid Pardubice
139 Dungl Petr 1 11.2.1965 1931 SK Žamberk
140 Havrlík Pavel 1 21.1.1944 1928 SK Žamberk
141 Česenek Jiří 1 25.7.1954 1927 TJ Sokol Zaječice
142 Hanus Michal 1 30.1.1989 1922 ŠO DDM Hlinsko
143 Novotný Tomáš 1 31.7.1987 1920 TJ CHS Chotěboř
144 Papáček Miloš 1 20.1.1960 1920 TJ Spartak OEZ Letohrad
145 Petráž Martin 1 28.1.1991 1913 TJ Lokomotiva Česká Třebová
146 Starý Vladimír 1 17.1.1985 1911 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
147 Zámečník Bohumír 1 10.7.1932 1911 SK Žamberk
148 Bauer Jindřich 1 12.1.1985 1903 2222 ŠK Polabiny
149 Sabolová Gabriela KMž 21.2.1992 1902 ŠK Vysoké Mýto
150 Starý Lukáš 1 14.9.1982 1902 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
151 Šilar Ladislav 1 17.6.1949 1902 TJ Lanškroun
152 Krejčík Tomáš 1 16.6.1980 1900 TJ CHS Chotěboř
153 Ondrej Tomáš 2 13.5.1991 1896 ŠK Vysoké Mýto
154 Stodola Marek 2 17.6.1995 1892 TJ Štefanydes Polička
155 Fiala Milan 2 23.6.1973 1889 TJ CHS Chotěboř
156 Hon Jiří 1 18.7.1958 1887 ŠK Rapid Pardubice
157 Mikyska Kamil 2 3.7.1984 1884 TJ Spartak OEZ Letohrad
158 Švécar Jiří 1 1.10.1961 1883 ŠK Vysoké Mýto
159 Řehák Jiří 1 27.3.1950 1882 TJ Spartak OEZ Letohrad
160 Dvořák Eduard 1 6.2.1953 1881 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
161 Zámečník Jan 2 24.1.1990 1881 ŠO DDM Hlinsko
162 Provazník Jiří 1 3.3.1966 1880 ŠK Rapid Pardubice
163 Bartoš Karel 2 1.11.1982 1876 ŠK Svitavy
164 Smola Jan 1 17.7.1953 1876 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
165 Šváb Jiří 1 17.3.1955 1874 TJ Jiskra Litomyšl
166 Maceška Bohumír 1 14.10.1954 1872 TJ Spartak OEZ Letohrad
167 Janko Jan 1 16.5.1959 1859 ŠK Rapid Pardubice
168 Pyskatý Jindřich 1 13.1.1946 1857 ŠK Rapid Pardubice
169 Wiesinger Wolfgang 1 2.2.1972 1857 SK Žamberk
170 Šimek Zdeněk 1 14.2.1988 1856 TJ Lokomotiva Česká Třebová
171 Krátký Josef 1 20.11.1993 1853 TJ Lanškroun
172 Pokorný Jan 1 27.1.1987 1853 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
173 Veselý Emanuel 2 28.3.1947 1851 ŠK Rapid Pardubice
174 Martinec Jan 2 10.6.1969 1843 SK Žamberk
175 Vavroušek Petr 1 14.7.1942 1842 TJ Spartak Choceň
176 Juchelka Petr 1 14.11.1969 1841 ŠK Bohemia Pardubice
177 Slabý Miloš 1 20.1.1945 1832 ŠK Rapid Pardubice
178 Michlian Štefan 2 1.4.1989 1829 ŠK Bohemia Pardubice
179 Krmenčík Roman 1 15.1.1964 1828 ŠK Rapid Pardubice
180 Kozák David 2 20.3.1994 1825 ŠK Svitavy
181 Hrnčiarik Karel 2 19.5.1981 1821 ŠK Rapid Pardubice
182 Švanda Radek 1 5.10.1973 1820 TJ Štefanydes Polička
183 Maděra Stanislav 1 12.8.1951 1817 ŠK Svitavy
184 Sodomka Adam 2 10.6.1989 1812 TJ Štefanydes Polička
185 Palla Stanislav 1 10.8.1946 1809 TJ Lanškroun
186 Odstrčil Jaromír 1 26.7.1958 1805 TJ Jiskra Litomyšl
187 Janeček František 1 17.7.1949 1803 TJ Spartak Choceň
188 Krušina Patrik 2 10.3.1994 1803 ŠK Svitavy
189 Janeček Václav 2 26.10.1984 1802 TJ Spartak OEZ Letohrad
190 Marcinko Patrik 1 5.10.1993 1795 ŠK Rapid Pardubice
191 Mareš Jan 2 13.10.1994 1788 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
192 Vaníček Jan 2 30.11.1978 1781 TJ Jablonné nad Orlicí
193 Sion David 2 13.4.1996 1773 TJ Štefanydes Polička
194 Novotný Aleš 2 14.1.1996 1771 ŠK Rapid Pardubice
195 Nešpůrek Petr 2 27.11.1995 1765 2222 ŠK Polabiny
196 Marinov Peter 2 30.7.1958 1761 ŠK Vysoké Mýto
197 Půlpán Matěj 2 30.1.2001 1754 2222 ŠK Polabiny
198 Pour Břetislav 2 31.5.1954 1751 TJ CHS Chotěboř
199 Tobiška Jaroslav 2 6.4.1941 1744 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
200 Vorel Bohuslav 2 16.1.1961 1744 2222 ŠK Polabiny
201 Hospodka Josef 1 14.12.1975 1742 TJ CHS Chotěboř
202 Glembek Bohumír 2 3.8.1941 1741 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
203 Kotlant Tomáš 2 11.9.1988 1732 ŠK Bohemia Pardubice
204 Vančura Daniel 2 7.8.1997 1706 2222 ŠK Polabiny
205 Marek Michal 2 22.12.1993 1702 TJ Lanškroun
206 Kožúšek Daniel 2 19.4.1999 1701 2222 ŠK Polabiny
207 Vlčková Kateřina 2 25.4.1996 1698 2222 ŠK Polabiny
208 Mlynář Miroslav 2 4.7.1949 1693 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
209 Taslar Karel 2 21.11.1953 1691 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
210 Schaffer Ondřej 2 7.10.1993 1685 TJ Štefanydes Polička
211 Zoubek David 2 26.8.1993 1680 ŠK Rapid Pardubice
212 Melichar Vojtěch 2 19.12.1997 1678 2222 ŠK Polabiny
213 Jániš Petr 2 8.11.1993 1659 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
214 Ryzner Jiří 2 13.9.1991 1656 ŠK Rapid Pardubice
215 Petružálek Radim 2 14.11.1990 1626 ŠK Bohemia Pardubice
216 Schaffer David 2 28.6.1988 1621 TJ Štefanydes Polička
217 Řezníček Dominik 2 26.3.1998 1612 2222 ŠK Polabiny
218 Kalhous Miroslav 2 7.4.1962 1608 ŠK Rapid Pardubice
219 Zeman Arnošt KM 9.8.1985 1602 TJ Štefanydes Polička
220 Liduch Filip 2 17.5.1997 1601 2222 ŠK Polabiny
221 Mácha Martin 2 25.2.1967 1511 Sokol Lázně Bohdaneč

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.