Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

12.08.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
ELO FIDE k 1.5.2011 01.05.11

První májový den je už pravidelně dnem, kdy vychází nový FIDE Rating, zahrnující především všechny výsledky ze soutěží družstev za poslední sezonu. Díky tomu se mění nejen jeho výše u všech jednotlivců, ale někdy i rapidně jejich pořadí v rámci kraje.


Poř. Příjmení a jméno Titul Narozen(a) FIDE Oddíl/klub
1 Votava Jan GM 29.11.1974 2541 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
2 Petr Martin IM 23.8.1988 2523 2222 ŠK Polabiny
3 Mirumian Viguen GM 29.9.1977 2513 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
4 Bernášek Jan IM 31.5.1986 2479 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
5 Konopka Michal IM 14.3.1966 2435 2222 ŠK Polabiny
6 Černoušek Lukáš IM 9.12.1983 2418 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
7 Pisk Petr IM 28.6.1974 2380 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
8 Sabol Marian FM 18.8.1966 2372 ŠK Vysoké Mýto
9 Červený Martin FM 28.9.1983 2347 2222 ŠK Polabiny
10 Bernard Borek M 16.4.1982 2341 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
11 Novotný Michal FM 26.4.1978 2327 2222 ŠK Polabiny
12 Stehno Pavel M 10.10.1983 2325 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
13 Roško Luboš FM 19.4.1987 2322 2222 ŠK Polabiny
14 Tůma Jiří FM 6.11.1986 2304 TJ ŠO Chrudim
15 Šklíba Martin FM 22.11.1981 2301 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
16 Prandstetter Eduard IM 15.12.1948 2296 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
17 Pokorný Zdeněk FM 29.7.1955 2293 TJ ŠO Chrudim
18 Jedlička Aleš FM 5.2.1972 2288 2222 ŠK Polabiny
19 Hošek Milan FM 21.7.1971 2280 2222 ŠK Polabiny
20 Červený Petr M 18.4.1987 2279 TJ Štefanydes Polička
21 Pačovský Jiří M 1.7.1959 2264 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
22 Hlavnička Jiří FM 17.10.1970 2243 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
23 Hlaváček Robert KM 6.4.1975 2242 TJ ŠO Chrudim
24 Pokorný Tomáš M 22.10.1969 2241 TJ Lanškroun
25 Efler Lukáš M 30.3.1974 2238 2222 ŠK Polabiny
26 Němec Pavel M 14.12.1956 2233 TJ ŠO Chrudim
27 Vařejčko Josef M 13.9.1964 2229 TJ Sokol Zaječice
28 Hostinský Jiří KM 3.9.1955 2224 2222 ŠK Polabiny
29 Jarábek Vratislav KM 12.4.1980 2216 TJ ŠO Chrudim
30 Efler David KM 1.5.1972 2208 2222 ŠK Polabiny
31 Onderek David KM 26.7.1970 2202 TJ ŠO Chrudim
32 Šír Zbyněk KM 7.9.1971 2199 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
33 Mojžíš Jaroslav FM 14.2.1943 2194 2222 ŠK Polabiny
34 Navrátil František KM 7.5.1943 2193 2222 ŠK Polabiny
35 Řezníček Jan KM 22.1.1958 2185 ŠK Vysoké Mýto
36 Bujnoch Radek KM 15.4.1978 2182 TJ ŠO Chrudim
37 Šimek Jan KM 4.7.1989 2182 TJ Lokomotiva Česká Třebová
38 Šmajzr Martin KM 6.3.1970 2180 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
39 Belobrad Ivan KM 30.5.1966 2168 SK Žamberk
40 Ondráček Ondřej KM 7.1.1987 2164 TJ CHS Chotěboř
41 Čižinský Petr KM 26.2.1995 2158 2222 ŠK Polabiny
42 Hrubeš Pavel KM 12.1.1971 2158 TJ Lanškroun
43 Veselý Tomáš KM 5.1.1971 2156 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
44 Pekař Václav KM 30.3.1986 2155 TJ Jiskra Litomyšl
45 Šilar Lubomír KM 10.2.1954 2154 2222 ŠK Polabiny
46 Petuchov Sergej KM 21.8.1954 2151 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
47 Volf Jaroslav KM 26.6.1944 2149 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
48 Zeinert Michal KM 15.9.1989 2148 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
49 Kourek Josef KM 25.3.1965 2143 2222 ŠK Polabiny
50 Sýkora Josef KM 16.3.1946 2143 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
51 Černý Karel KM 15.5.1937 2132 TJ Jablonné nad Orlicí
52 Komárek David KM 20.7.1976 2129 TJ ŠO Chrudim
53 Kolovratník Miloš KM 20.12.1964 2126 TJ Lokomotiva Česká Třebová
54 Kosek Jiří KM 17.8.1960 2124 ŠK Vysoké Mýto
55 Kastner Oldřich KM 9.2.1961 2121 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
56 Hájek Jiří KM 22.4.1952 2115 TJ Sokol Zaječice
57 Hurt Lukáš KM 4.6.1984 2115 TJ Lokomotiva Česká Třebová
58 Makeš Martin KM 9.3.1962 2108 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
59 Daniel Martin KM 9.4.1978 2105 TJ Jiskra Litomyšl
60 Novák Aleš KM 28.9.1978 2103 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
61 Hájek Lukáš KM 9.7.1983 2102 TJ Sokol Zaječice
62 Outulný Pavel KM 23.1.1959 2102 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
63 Doseděl Jiří KM 18.11.1966 2098 TJ Jiskra Litomyšl
64 Malivánek Jiří KM 16.4.1969 2097 TJ ŠO Chrudim
65 Trhal Tomáš 1 19.12.1980 2093 ŠK Vysoké Mýto
66 Krys Jaromír KM 29.1.1965 2092 TJ ŠO Chrudim
67 Zeman Martin KM 10.1.1975 2090 TJ Jiskra Litomyšl
68 Paščenko Jaromír KM 1.12.1973 2083 TJ Štefanydes Polička
69 Vodička Pavel KM 5.3.1970 2082 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
70 Lorenc Oldřich KM 19.11.1955 2080 TJ Štefanydes Polička
71 Černý Jan KM 7.8.1957 2073 2222 ŠK Polabiny
72 Holásek Pavel KM 11.7.1972 2069 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
73 Jelínek Milan KM 25.4.1960 2069 TJ Sokol Zaječice
74 Pečinka Martin KM 16.9.1990 2067 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
75 Petrovič Pavel 1 6.1.1969 2066 TJ ŠO Chrudim
76 Ptáček Luboš KM 9.4.1975 2066 ŠK Vysoké Mýto
77 Třasák Ondřej 1 29.9.1975 2062 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
78 Rusnák Jan 1 10.12.1986 2054 ŠK Vysoké Mýto
79 Urbánek Josef 1 9.3.1939 2054 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
80 Jelínek Václav KM 29.10.1951 2053 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
81 Kalousek Vladimír KM 20.2.1969 2051 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
82 Výprachtický David 1 14.11.1993 2049 SK Žamberk
83 Korol Jiří KM 19.3.1961 2048 2222 ŠK Polabiny
84 Kotva Milan KM 20.1.1948 2042 TJ Slovan Moravská Třebová
85 Houška Bronislav KM 2.1.1980 2026 TJ Štefanydes Polička
86 Laušman Petr 1 22.10.1969 2026 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
87 Lipavský Dušan 1 3.2.1968 2023 ŠK Vysoké Mýto
88 Hennig Thomas 1 30.12.1966 2022 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
89 Just Pavel KM 13.8.1947 2022 2222 ŠK Polabiny
90 Kouba Petr 1 31.12.1966 2021 2222 ŠK Polabiny
91 Mojžíš Martin KM 2.7.1972 2019 2222 ŠK Polabiny
92 Procházka Petr 1 13.5.1976 2017 TJ Lanškroun
93 Tuvšinbajar Dorjkhú KM 27.10.1961 2016 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
94 Trojan Luboš KM 23.11.1942 2014 2222 ŠK Polabiny
95 Škeřík Karel KM 1.8.1956 2013 TJ Jiskra Litomyšl
96 Nadrchal Tomáš 1 30.5.1979 2009 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
97 Petrus Luděk 1 1.5.1980 2008 TJ CHS Chotěboř
98 Horáček Michal 1 5.6.1990 2004 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
99 Zeman Ladislav 1 29.10.1944 2004 TJ Jiskra Litomyšl
100 Mareš Petr KM 25.12.1955 2003 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
101 Vobořil Pavel KM 27.11.1941 2003 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
102 Švub Jan KM 13.4.1953 2000 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
103 Törvenyi Roman 1 25.2.1967 1997 2222 ŠK Polabiny
104 Jirsa Lukáš 1 29.4.1987 1996 TJ Jiskra Litomyšl
105 Mazuch Jan 1 15.5.1965 1995 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
106 Kastner Vojtěch 1 21.4.1989 1994 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
107 Poslušný Martin 1 22.12.1975 1992 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
108 Mazura Tomáš 1 29.7.1978 1989 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
109 Trhal Michal 1 19.12.1980 1986 ŠK Vysoké Mýto
110 Linhart Jan 1 6.4.1987 1985 TJ CHS Chotěboř
111 Felcman Tomáš 1 28.6.1992 1981 SK Žamberk
112 Hromádko Martin 1 16.11.1979 1980 TJ Sokol Zaječice
113 Stodolová Kristýna KMž 27.12.1986 1980 TJ Štefanydes Polička
114 Zeman Arnošt KM 16.4.1957 1980 TJ Štefanydes Polička
115 Müller Petr 1 12.2.1985 1975 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
116 Kraus Ondřej 1 21.8.1993 1969 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
117 Linhart Zbyněk 1 15.4.1959 1969 TJ ŠO Chrudim
118 Kosek Marek 1 22.4.1993 1967 ŠK Vysoké Mýto
119 Vondra Lukáš 1 9.12.1990 1965 TJ Lokomotiva Česká Třebová
120 Solil Roman 1 14.12.1970 1962 TJ Lanškroun
121 Beneš Milan 1 23.8.1991 1961 ŠK Vysoké Mýto
122 Hájek Jaroslav 1 16.2.1941 1961 TJ Sokol Zaječice
123 Kastner Kamil KM 30.4.1986 1961 2222 ŠK Polabiny
124 Půlpán Jakub 1 2.6.1998 1959 2222 ŠK Polabiny
125 Zelenka Jaroslav KM 2.8.1962 1957 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
126 Bartošová Lucie KMž 21.10.1989 1956 TJ Jiskra Litomyšl
127 Mazura Miloš 1 17.2.1964 1955 SK Žamberk
128 Petráž Martin 1 28.1.1991 1949 TJ Lokomotiva Česká Třebová
129 Němec Bohumil 1 24.8.1950 1948 TJ ŠO Chrudim
130 Bauer Jindřich 1 12.1.1985 1946 2222 ŠK Polabiny
131 Blaško Štěpán 1 22.6.1987 1943 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
132 Novotný Tomáš 1 31.7.1987 1943 TJ CHS Chotěboř
133 Smejkal Jan 1 1.3.1953 1941 TJ Štefanydes Polička
134 Zvěřina Jan 1 7.7.1966 1940 TJ CHS Chotěboř
135 Roušar Zdeněk 1 30.5.1957 1937 ŠO DDM Hlinsko
136 Veselý Petr 1 23.10.1979 1936 TJ Spartak OEZ Letohrad
137 Škroch Martin 1 5.4.1976 1935 2222 ŠK Polabiny
138 Borek Pavel 1 18.2.1963 1934 TJ Lokomotiva Česká Třebová
139 Dungl Petr 1 11.2.1965 1933 SK Žamberk
140 Pačovský Martin 1 3.11.1982 1932 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
141 Daněk Pavel 1 2.3.1962 1930 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
142 Petruň Milan 1 9.3.1980 1930 TJ Lanškroun
143 Kylar Pavel 1 18.12.1954 1929 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
144 Česenek Jiří 1 25.7.1954 1923 TJ Sokol Zaječice
145 Hanus Michal 1 30.1.1989 1922 ŠO DDM Hlinsko
146 Konrád František 1 6.6.1981 1922 TJ Sokol Zaječice
147 Sabolová Gabriela KMž 21.2.1992 1922 ŠK Vysoké Mýto
148 Havrlík Pavel 1 21.1.1944 1916 SK Žamberk
149 Starý Vladimír 1 17.1.1985 1911 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
150 Papáček Miloš 1 20.1.1960 1908 TJ Spartak OEZ Letohrad
151 Glöckner Jaromír 1 28.12.1940 1899 TJ Slovan Moravská Třebová
152 Ondrej Tomáš 2 13.5.1991 1896 ŠK Vysoké Mýto
153 Starý Lukáš 1 14.9.1982 1892 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
154 Hon Jiří 1 18.7.1958 1889 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
155 Kalous Tomáš 2 20.12.1964 1889 SK Žamberk
156 Mikyska Kamil 2 3.7.1984 1883 TJ Spartak OEZ Letohrad
157 Zámečník Bohumír 1 10.7.1932 1883 SK Žamberk
158 Dvořák Eduard 1 6.2.1953 1881 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
159 Krejčík Tomáš 1 16.6.1980 1881 TJ CHS Chotěboř
160 Zámečník Jan 2 24.1.1990 1881 ŠO DDM Hlinsko
161 Maceška Bohumír 1 14.10.1954 1880 TJ Spartak OEZ Letohrad
162 Provazník Jiří 1 3.3.1966 1880 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
163 Wiesinger Wolfgang 1 2.2.1972 1880 SK Žamberk
164 Švécar Jiří 1 1.10.1961 1879 ŠK Vysoké Mýto
165 Bartoš Karel 2 1.11.1982 1877 ŠK Svitavy
166 Krátký Josef 1 20.11.1993 1875 TJ Lanškroun
167 Šváb Jiří 1 17.3.1955 1874 TJ Jiskra Litomyšl
168 Šimek Zdeněk 1 14.2.1988 1872 TJ Lokomotiva Česká Třebová
169 Šilar Ladislav 1 17.6.1949 1870 TJ Lanškroun
170 Řehák Jiří 1 27.3.1950 1869 TJ Spartak OEZ Letohrad
171 Veselý Emanuel 2 28.3.1947 1867 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
172 Fiala Milan 2 23.6.1973 1860 TJ CHS Chotěboř
173 Janko Jan 1 16.5.1959 1859 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
174 Pyskatý Jindřich 1 13.1.1946 1857 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
175 Stodola Marek 1 17.6.1995 1856 TJ Štefanydes Polička
176 Smola Jan 1 17.7.1953 1849 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
177 Mareš Jan 2 13.10.1994 1842 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
178 Vavroušek Petr 1 14.7.1942 1842 TJ Spartak Choceň
179 Juchelka Petr 1 14.11.1969 1841 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
180 Pokorný Jan 1 27.1.1987 1838 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
181 Janeček Václav 2 26.10.1984 1836 TJ Spartak OEZ Letohrad
182 Martinec Jan 2 10.6.1969 1833 SK Žamberk
183 Slabý Miloš 1 20.1.1945 1832 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
184 Michlian Štefan 2 1.4.1989 1829 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
185 Krmenčík Roman 1 15.1.1964 1828 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
186 Kozák David 2 20.3.1994 1824 ŠK Svitavy
187 Hrnčiarik Karel 2 19.5.1981 1821 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
188 Janeček František 1 17.7.1949 1817 TJ Spartak Choceň
189 Maděra Stanislav 1 12.8.1951 1817 ŠK Svitavy
190 Hospodka Josef 1 14.12.1975 1815 TJ CHS Chotěboř
191 Švanda Radek 1 5.10.1973 1814 TJ Štefanydes Polička
192 Podgorný Radim 2 25.10.1964 1808 ŠK Vysoké Mýto
193 Palla Stanislav 1 10.8.1946 1806 TJ Lanškroun
194 Odstrčil Jaromír 1 26.7.1958 1805 TJ Jiskra Litomyšl
195 Sodomka Adam 2 10.6.1989 1802 TJ Štefanydes Polička
196 Marcinko Patrik 1 5.10.1993 1791 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
197 Bartoš Martin 2 7.2.1968 1785 TJ ŠO Chrudim
198 Krušina Patrik 2 10.3.1994 1785 ŠK Svitavy
199 Vaníček Jan 2 30.11.1978 1781 TJ Jablonné nad Orlicí
200 Sion David 2 13.4.1996 1778 TJ Štefanydes Polička
201 Novotný Aleš 2 14.1.1996 1775 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
202 Nešpůrek Petr 2 27.11.1995 1765 2222 ŠK Polabiny
203 Půlpán Matěj 2 30.1.2001 1757 2222 ŠK Polabiny
204 Havelka Josef 2 30.4.1999 1755 TJ Lanškroun
205 Pour Břetislav 2 31.5.1954 1751 TJ CHS Chotěboř
206 Marinov Peter 2 30.7.1958 1746 ŠK Vysoké Mýto
207 Tobiška Jaroslav 2 6.4.1941 1744 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
208 Vorel Bohuslav 2 16.1.1961 1744 2222 ŠK Polabiny
209 Glembek Bohumír 2 3.8.1941 1741 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
210 Kotlant Tomáš 2 11.9.1988 1732 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
211 Vlčková Kateřina 2 25.4.1996 1715 2222 ŠK Polabiny
212 Vančura Daniel 2 7.8.1997 1713 2222 ŠK Polabiny
213 Kožúšek Daniel 2 19.4.1999 1711 2222 ŠK Polabiny
214 Marek Michal 2 22.12.1993 1702 TJ Lanškroun
215 Petrásek Kamil 2 20.6.1995 1697 TJ Štefanydes Polička
216 Mlynář Miroslav 2 4.7.1949 1693 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
217 Melichar Vojtěch 2 19.12.1997 1692 2222 ŠK Polabiny
218 Taslar Karel 2 21.11.1953 1691 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
219 Schaffer Ondřej 2 7.10.1993 1685 TJ Štefanydes Polička
220 Zoubek David 2 26.8.1993 1680 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
221 Jániš Petr 2 8.11.1993 1668 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
222 Ryzner Jiří 2 13.9.1991 1656 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
223 Petružálek Radim 2 14.11.1990 1626 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
224 Liduch Filip 2 17.5.1997 1625 2222 ŠK Polabiny
225 Schaffer David 2 28.6.1988 1621 TJ Štefanydes Polička
226 Řezníček Dominik 2 26.3.1998 1619 2222 ŠK Polabiny
227 Kalhous Miroslav 2 7.4.1962 1608 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
228 Zeman Arnošt 2 9.8.1985 1602 TJ Štefanydes Polička
229 Mácha Martin 2 25.2.1967 1511 Sokol Lázně Bohdaneč

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.