Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
ELO FIDE k 1.7.2011 02.07.11

K 1.červenci 2011 byla zveřejněna nejčerstvější listina ELO FIDE, se kterým budou hráči vstupovat do letních turnajů.


Poř. Jméno hráče Narozen VT FIDE Oddíl
1 Votava Jan 29.11.1974 GM 2538 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
2 Mirumian Viguen 29.9.1977 GM 2530 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
3 Petr Martin 23.8.1988 GM 2523 2222 ŠK Polabiny
4 Bernášek Jan 31.5.1986 IM 2469 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
5 Černoušek Lukáš 9.12.1983 IM 2424 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
6 Pisk Petr 28.6.1974 IM 2380 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
7 Sabol Marian 18.8.1966 FM 2372 ŠK Vysoké Mýto
8 Červený Martin 28.9.1983 FM 2347 2222 ŠK Polabiny
9 Bernard Borek 16.4.1982 M 2341 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
10 Novotný Michal 26.4.1978 FM 2327 2222 ŠK Polabiny
11 Stehno Pavel 10.10.1983 M 2325 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
12 Roško Luboš 19.4.1987 FM 2322 2222 ŠK Polabiny
13 Tůma Jiří 6.11.1986 FM 2304 TJ ŠO Chrudim
14 Šklíba Martin 22.11.1981 FM 2301 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
15 Prandstetter Eduard 15.12.1948 IM 2296 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
16 Pokorný Zdeněk 29.7.1955 FM 2293 TJ ŠO Chrudim
17 Jedlička Aleš 5.2.1972 FM 2282 2222 ŠK Polabiny
18 Hošek Milan 21.7.1971 FM 2280 2222 ŠK Polabiny
19 Červený Petr 18.4.1987 M 2279 TJ Štefanydes Polička
20 Hlavnička Jiří 17.10.1970 FM 2243 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
21 Hlaváček Robert 6.4.1975 KM 2242 TJ ŠO Chrudim
22 Pokorný Tomáš 22.10.1969 M 2241 TJ Lanškroun
23 Efler Lukáš 30.3.1974 M 2238 2222 ŠK Polabiny
24 Němec Pavel 14.12.1956 M 2233 TJ ŠO Chrudim
25 Vařejčko Josef 13.9.1964 M 2229 TJ Sokol Zaječice
26 Hostinský Jiří 3.9.1955 KM 2224 2222 ŠK Polabiny
27 Jarábek Vratislav 12.4.1980 KM 2216 TJ ŠO Chrudim
28 Efler David 1.5.1972 KM 2208 2222 ŠK Polabiny
29 Onderek David 26.7.1970 KM 2202 TJ ŠO Chrudim
30 Šír Zbyněk 7.9.1971 KM 2199 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
31 Mojžíš Jaroslav 14.2.1943 FM 2194 2222 ŠK Polabiny
32 Navrátil František 7.5.1943 KM 2193 2222 ŠK Polabiny
33 Řezníček Jan 22.1.1958 KM 2185 ŠK Vysoké Mýto
34 Bujnoch Radek 15.4.1978 KM 2182 TJ ŠO Chrudim
35 Šimek Jan 4.7.1989 KM 2182 TJ Lokomotiva Česká Třebová
36 Šmajzr Martin 6.3.1970 KM 2180 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
37 Belobrad Ivan 30.5.1966 KM 2168 SK Žamberk
38 Ondráček Ondřej 7.1.1987 KM 2164 TJ CHS Chotěboř
39 Hrubeš Pavel 12.1.1971 KM 2158 TJ Lanškroun
40 Veselý Tomáš 5.1.1971 KM 2156 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
41 Pekař Václav 30.3.1986 KM 2155 TJ Jiskra Litomyšl
42 Šilar Lubomír 10.2.1954 KM 2154 2222 ŠK Polabiny
43 Petuchov Sergej 21.8.1954 KM 2151 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
44 Volf Jaroslav 26.6.1944 KM 2149 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
45 Čižinský Petr 26.2.1995 KM 2148 2222 ŠK Polabiny
46 Zeinert Michal 15.9.1989 KM 2148 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
47 Kourek Josef 25.3.1965 KM 2143 2222 ŠK Polabiny
48 Sýkora Josef 16.3.1946 KM 2143 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
49 Malivánek Jiří 16.4.1969 KM 2135 TJ ŠO Chrudim
50 Černý Karel 15.5.1937 KM 2132 TJ Jablonné nad Orlicí
51 Komárek David 20.7.1976 KM 2129 TJ ŠO Chrudim
52 Kolovratník Miloš 20.12.1964 KM 2126 TJ Lokomotiva Česká Třebová
53 Kosek Jiří 17.8.1960 KM 2124 ŠK Vysoké Mýto
54 Kastner Oldřich 9.2.1961 KM 2123 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
55 Hájek Jiří 22.4.1952 KM 2115 TJ Sokol Zaječice
56 Hurt Lukáš 4.6.1984 KM 2115 TJ Lokomotiva Česká Třebová
57 Makeš Martin 9.3.1962 KM 2108 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
58 Daniel Martin 9.4.1978 KM 2105 TJ Jiskra Litomyšl
59 Novák Aleš 28.9.1978 KM 2103 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
60 Hájek Lukáš 9.7.1983 KM 2102 TJ Sokol Zaječice
61 Outulný Pavel 23.1.1959 KM 2102 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
62 Trhal Tomáš 19.12.1980 KM 2093 ŠK Vysoké Mýto
63 Krys Jaromír 29.1.1965 KM 2092 TJ ŠO Chrudim
64 Zeman Martin 10.1.1975 KM 2090 TJ Jiskra Litomyšl
65 Paščenko Jaromír 1.12.1973 KM 2083 TJ Štefanydes Polička
66 Vodička Pavel 5.3.1970 KM 2082 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
67 Lorenc Oldřich 19.11.1955 KM 2080 TJ Štefanydes Polička
68 Černý Jan 7.8.1957 KM 2073 2222 ŠK Polabiny
69 Doseděl Jiří 18.11.1966 KM 2071 TJ Jiskra Litomyšl
70 Holásek Pavel 11.7.1972 KM 2069 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
71 Jelínek Milan 25.4.1960 KM 2069 TJ Sokol Zaječice
72 Pečinka Martin 16.9.1990 KM 2067 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
73 Petrovič Pavel 6.1.1969 1 2066 TJ ŠO Chrudim
74 Ptáček Luboš 9.4.1975 KM 2066 ŠK Vysoké Mýto
75 Třasák Ondřej 29.9.1975 1 2062 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
76 Rusnák Jan 10.12.1986 1 2054 ŠK Vysoké Mýto
77 Urbánek Josef 9.3.1939 1 2054 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
78 Jelínek Václav 29.10.1951 KM 2053 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
79 Kalousek Vladimír 20.2.1969 KM 2051 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
80 Výprachtický David 14.11.1993 KM 2049 SK Žamberk
81 Korol Jiří 19.3.1961 KM 2048 2222 ŠK Polabiny
82 Houška Bronislav 2.1.1980 KM 2026 TJ Štefanydes Polička
83 Laušman Petr 22.10.1969 1 2026 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
84 Lipavský Dušan 3.2.1968 1 2023 ŠK Vysoké Mýto
85 Hennig Thomas 30.12.1966 1 2022 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
86 Just Pavel 13.8.1947 KM 2022 2222 ŠK Polabiny
87 Kouba Petr 31.12.1966 1 2021 2222 ŠK Polabiny
88 Mojžíš Martin 2.7.1972 KM 2019 2222 ŠK Polabiny
89 Procházka Petr 13.5.1976 1 2017 TJ Lanškroun
90 Tuvšinbajar Dorjkhú 27.10.1961 KM 2016 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
91 Kotva Milan 20.1.1948 KM 2014 TJ Slovan Moravská Třebová
92 Trojan Luboš 23.11.1942 KM 2014 2222 ŠK Polabiny
93 Škeřík Karel 1.8.1956 KM 2013 TJ Jiskra Litomyšl
94 Macháň Jan 22.7.1997 1 2012 2222 ŠK Polabiny
95 Nadrchal Tomáš 30.5.1979 1 2009 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
96 Petrus Luděk 1.5.1980 1 2008 TJ CHS Chotěboř
97 Horáček Michal 5.6.1990 1 2004 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
98 Zeman Ladislav 29.10.1944 1 2004 TJ Jiskra Litomyšl
99 Mareš Petr 25.12.1955 KM 2003 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
100 Vobořil Pavel 27.11.1941 KM 2003 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
101 Švub Jan 13.4.1953 KM 2000 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
102 Törvenyi Roman 25.2.1967 1 1997 2222 ŠK Polabiny
103 Jirsa Lukáš 29.4.1987 1 1996 TJ Jiskra Litomyšl
104 Kastner Vojtěch 21.4.1989 1 1995 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
105 Mazuch Jan 15.5.1965 1 1995 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
106 Poslušný Martin 22.12.1975 1 1992 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
107 Trhal Michal 19.12.1980 1 1986 ŠK Vysoké Mýto
108 Linhart Jan 6.4.1987 1 1985 TJ CHS Chotěboř
109 Felcman Tomáš 28.6.1992 1 1981 SK Žamberk
110 Hromádko Martin 16.11.1979 1 1980 TJ Sokol Zaječice
111 Stodolová Kristýna 27.12.1986 KMž 1980 TJ Štefanydes Polička
112 Zeman Arnošt 16.4.1957 KM 1980 TJ Štefanydes Polička
113 Müller Petr 12.2.1985 1 1975 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
114 Půlpán Jakub 2.6.1998 1 1974 2222 ŠK Polabiny
115 Kraus Ondřej 21.8.1993 1 1969 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
116 Linhart Zbyněk 15.4.1959 1 1969 TJ ŠO Chrudim
117 Kosek Marek 22.4.1993 1 1967 ŠK Vysoké Mýto
118 Vondra Lukáš 9.12.1990 1 1965 TJ Lokomotiva Česká Třebová
119 Solil Roman 14.12.1970 1 1962 TJ Lanškroun
120 Beneš Milan 23.8.1991 1 1961 ŠK Vysoké Mýto
121 Kastner Kamil 30.4.1986 KM 1961 2222 ŠK Polabiny
122 Zelenka Jaroslav 2.8.1962 KM 1957 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
123 Bartošová Lucie 21.10.1989 KMž 1956 TJ Jiskra Litomyšl
124 Mazura Miloš 17.2.1964 1 1955 SK Žamberk
125 Mazura Tomáš 29.7.1978 1 1954 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
126 Petráž Martin 28.1.1991 1 1949 TJ Lokomotiva Česká Třebová
127 Hájek Jaroslav 16.2.1941 1 1948 TJ Sokol Zaječice
128 Němec Bohumil 24.8.1950 1 1948 TJ ŠO Chrudim
129 Bauer Jindřich 12.1.1985 1 1946 2222 ŠK Polabiny
130 Blaško Štěpán 22.6.1987 1 1943 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
131 Novotný Tomáš 31.7.1987 1 1943 TJ CHS Chotěboř
132 Smejkal Jan 1.3.1953 1 1941 TJ Štefanydes Polička
133 Zvěřina Jan 7.7.1966 1 1940 TJ CHS Chotěboř
134 Roušar Zdeněk 30.5.1957 1 1937 ŠO DDM Hlinsko
135 Veselý Petr 23.10.1979 1 1936 TJ Spartak OEZ Letohrad
136 Škroch Martin 5.4.1976 1 1935 2222 ŠK Polabiny
137 Borek Pavel 18.2.1963 1 1934 TJ Lokomotiva Česká Třebová
138 Dungl Petr 11.2.1965 1 1933 SK Žamberk
139 Pačovský Martin 3.11.1982 1 1932 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
140 Daněk Pavel 2.3.1962 1 1930 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
141 Petruň Milan 9.3.1980 1 1930 TJ Lanškroun
142 Kylar Pavel 18.12.1954 1 1929 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
143 Česenek Jiří 25.7.1954 1 1923 TJ Sokol Zaječice
144 Hanus Michal 30.1.1989 1 1922 ŠO DDM Hlinsko
145 Konrád František 6.6.1981 1 1922 TJ Sokol Zaječice
146 Sabolová Gabriela 21.2.1992 KMž 1922 ŠK Vysoké Mýto
147 Havrlík Pavel 21.1.1944 1 1916 SK Žamberk
148 Starý Vladimír 17.1.1985 1 1911 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
149 Papáček Miloš 20.1.1960 1 1908 TJ Spartak OEZ Letohrad
150 Glöckner Jaromír 28.12.1940 1 1899 TJ Slovan Moravská Třebová
151 Ondrej Tomáš 13.5.1991 2 1896 ŠK Vysoké Mýto
152 Starý Lukáš 14.9.1982 1 1892 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
153 Hon Jiří 18.7.1958 1 1889 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
154 Kalous Tomáš 20.12.1964 2 1889 SK Žamberk
155 Mikyska Kamil 3.7.1984 2 1883 TJ Spartak OEZ Letohrad
156 Zámečník Bohumír 10.7.1932 1 1883 SK Žamberk
157 Dvořák Eduard 6.2.1953 1 1881 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
158 Krejčík Tomáš 16.6.1980 1 1881 TJ CHS Chotěboř
159 Zámečník Jan 24.1.1990 2 1881 ŠO DDM Hlinsko
160 Maceška Bohumír 14.10.1954 1 1880 TJ Spartak OEZ Letohrad
161 Provazník Jiří 3.3.1966 1 1880 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
162 Wiesinger Wolfgang 2.2.1972 1 1880 SK Žamberk
163 Švécar Jiří 1.10.1961 1 1879 ŠK Vysoké Mýto
164 Bartoš Karel 1.11.1982 2 1877 ŠK Svitavy
165 Krátký Josef 20.11.1993 1 1875 TJ Lanškroun
166 Šváb Jiří 17.3.1955 1 1874 TJ Jiskra Litomyšl
167 Šimek Zdeněk 14.2.1988 1 1872 TJ Lokomotiva Česká Třebová
168 Šilar Ladislav 17.6.1949 1 1870 TJ Lanškroun
169 Řehák Jiří 27.3.1950 1 1869 TJ Spartak OEZ Letohrad
170 Veselý Emanuel 28.3.1947 2 1867 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
171 Fiala Milan 23.6.1973 2 1860 TJ CHS Chotěboř
172 Janko Jan 16.5.1959 1 1859 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
173 Pyskatý Jindřich 13.1.1946 1 1857 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
174 Stodola Marek 17.6.1995 1 1856 TJ Štefanydes Polička
175 Smola Jan 17.7.1953 1 1849 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
176 Mareš Jan 13.10.1994 1 1842 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
177 Vavroušek Petr 14.7.1942 1 1842 TJ Spartak Choceň
178 Juchelka Petr 14.11.1969 1 1839 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
179 Pokorný Jan 27.1.1987 1 1838 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
180 Janeček Václav 26.10.1984 2 1836 TJ Spartak OEZ Letohrad
181 Martinec Jan 10.6.1969 2 1833 SK Žamberk
182 Slabý Miloš 20.1.1945 1 1832 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
183 Michlian Štefan 1.4.1989 2 1829 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
184 Krmenčík Roman 15.1.1964 1 1828 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
185 Kozák David 20.3.1994 2 1824 ŠK Svitavy
186 Hrnčiarik Karel 19.5.1981 1 1821 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
187 Janeček František 17.7.1949 1 1817 TJ Spartak Choceň
188 Maděra Stanislav 12.8.1951 1 1817 ŠK Svitavy
189 Hospodka Josef 14.12.1975 1 1815 TJ CHS Chotěboř
190 Švanda Radek 5.10.1973 1 1814 TJ Štefanydes Polička
191 Podgorný Radim 25.10.1964 2 1808 ŠK Vysoké Mýto
192 Václavíček Lukáš 4.9.1996 1 1807 2222 ŠK Polabiny
193 Palla Stanislav 10.8.1946 1 1806 TJ Lanškroun
194 Odstrčil Jaromír 26.7.1958 1 1805 TJ Jiskra Litomyšl
195 Sodomka Adam 10.6.1989 2 1802 TJ Štefanydes Polička
196 Marcinko Patrik 5.10.1993 1 1791 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
197 Bartoš Martin 7.2.1968 2 1785 TJ ŠO Chrudim
198 Krušina Patrik 10.3.1994 2 1785 ŠK Svitavy
199 Půlpán Matěj 30.1.2001 2 1783 2222 ŠK Polabiny
200 Vaníček Jan 30.11.1978 2 1781 TJ Jablonné nad Orlicí
201 Sion David 13.4.1996 2 1778 TJ Štefanydes Polička
202 Nešpůrek Petr 27.11.1995 2 1765 2222 ŠK Polabiny
203 Novotný Aleš 14.1.1996 2 1759 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
204 Havelka Josef 30.4.1999 2 1755 TJ Lanškroun
205 Vorel Bohuslav 16.1.1961 2 1755 2222 ŠK Polabiny
206 Pour Břetislav 31.5.1954 2 1751 TJ CHS Chotěboř
207 Marinov Peter 30.7.1958 2 1746 ŠK Vysoké Mýto
208 Tobiška Jaroslav 6.4.1941 2 1744 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
209 Glembek Bohumír 3.8.1941 2 1741 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
210 Kotlant Tomáš 11.9.1988 2 1732 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
211 Kožúšek Daniel 19.4.1999 2 1728 2222 ŠK Polabiny
212 Vlčková Kateřina 25.4.1996 2 1721 2222 ŠK Polabiny
213 Vančura Daniel 7.8.1997 2 1713 2222 ŠK Polabiny
214 Marek Michal 22.12.1993 2 1702 TJ Lanškroun
215 Petrásek Kamil 20.6.1995 2 1697 TJ Štefanydes Polička
216 Mlynář Miroslav 4.7.1949 2 1693 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
217 Melichar Vojtěch 19.12.1997 2 1692 2222 ŠK Polabiny
218 Taslar Karel 21.11.1953 2 1691 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
219 Schaffer Ondřej 7.10.1993 2 1685 TJ Štefanydes Polička
220 Zoubek David 26.8.1993 2 1680 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
221 Jániš Petr 8.11.1993 2 1668 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
222 Ryzner Jiří 13.9.1991 2 1656 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
223 Petružálek Radim 14.11.1990 2 1626 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
224 Liduch Filip 17.5.1997 2 1625 2222 ŠK Polabiny
225 Schaffer David 28.6.1988 2 1621 TJ Štefanydes Polička
226 Řezníček Dominik 26.3.1998 2 1619 2222 ŠK Polabiny
227 Svítil Radek 30.3.1988 2 1612 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
228 Kalhous Miroslav 7.4.1962 2 1608 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
229 Zeman Arnošt 9.8.1985 2 1602 TJ Štefanydes Polička
230 Frgalová Hana 1.8.1995 3 1532 2222 ŠK Polabiny
231 Mácha Martin 25.2.1967 2 1511 Sokol Lázně Bohdaneč

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.