Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

11.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1.třídy - 1.kolo 17.10.10

Prvním kolem zahájil novou sozonu Krajský přebor družstev 1.třídy s těmito výsledky: Polička - Žamberk 3:5, Č.Třebová - Chrudim B 4,5:3,5, Polabiny C - Ústí n/O. B 7:1, Lanškroun - Letohrad 3,5:4,5, Chotěboř - V.Mýto C 3,5:4,5, Rapid - V.Mýto B 4:4


VÝSLEDKY 1

Výsledky 1. kola

TJ Štefanydes Polička – SK + Sokol Žamberk TJ Lokomotiva Česká Třebová – TJ ŠO Chrudim "B"

   1.  Červený P.                2299     0:1    Výprachtický D.     1980            1.  Šimek J.                      2150     0:1    Pokorný Z.               2286

   2.  Paščenko J.               2137     0:1    Belobrad I.               2011            2.  Šmajzr M.             H  2161     1:0    Malivánek J.       V   2135

   3.  Komárek D.        H   2154     1/2    Felcman T.                2010            3.  Hurt L.                       2095     0:1    Němec P.              V   2255

   4.  Lorenc O.                  2077     1/2    Wiesinger W.          1857            4.  Kotva M.             H  2070     1/2    Krys J.                        2082

   5.  Komárková M.         2087     1/2    Kalous T.                  1875            5.  Petráž M.                   1913     1:0    Kokeš B.                   2019

   6.  Houška B.                 2031     1:0    Havrlík P.                1928            6.  Šimek Z.                     1856     1/2    Linhart Z.                  1935

   7.  Zeman A.                   1965     1/2    Mazura M.                1907            7.  Krušina P.           H  1813     1:0    Bartoš M.                  1765

   8.  Sodomka A.              1681     0:1    Zámečník B.             1883            8.  Pelcl K.                     1697     1/2    Němec B.                   1821

                                     3 : 5                                                                           4.5 : 3.5

2222 ŠK Polabiny "C" – TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" TJ Lanškroun – TJ Spartak OEZ Letohrad

   1.  Hošek M.                  2304     1/2    Blaško Š.                  1935            1.  Solil R.                      1999     1/2    Černý K.              H  2129

   2.  Černý J.                      2091     1/2    Volf J.                   V   2140            2.  Hrubeš P.                  2164     1:0    Veselý P.                   1943

   3.  Kourek J.                   2119     1:0    Pokorný J.                1853            3.  Petruň M.                  1952     0:1    Mikyska K.              1884

   4.  Korol J.                      2075     1:0    Glöckner J.         H  1925            4.  Šilar L.                       1907     1/2    Krumer M.                 1929

   5.  Trojan L.                   2024     1:0    Kylar P.                    1998            5.  Ambrož A.           H  2087     1/2    Papáček M.               1926

   6.  Just P.                        2032     1:0    Mareš P.                    1712            6.  Procházka P.            1979     1/2    Maceška B.               1872

   7.  Mojžíš M.                 2020     1:0    Mareš J.                     1788            7.  Krátký J.                    1820     0:1    Řehák J.                     1882

   8.  Bauer J.                      1903     1:0    Jániš P.                      1659            8.  Palla S.                      1818     1/2    Merta J.                 H  1855

                                     7 : 1                                                                           3.5 : 4.5

  TJ CHS Chotěboř – ŠK Vysoké Mýto "C"                Rapid Pardubice – ŠK Vysoké Mýto "B"

   1.  Zvěřina J.                   1946     0:1    Sabol M.              V   2392            1.  Kraus O.                    1973     0:1    Trhal T.                      2035

   2.  Fiala M.                     1889     0:1    Pekař V.               H  2114            2.  Kastner O.           V   2070     1:0    Kosek J.               V   2106

   3.  Tůma J.                 H   2264     1:0    Beneš M.                   1960            3.  Hlavnička J.             2240     1/2    Ptáček L.                   2046

   4.  Ondráček O.             2155     1:0    Ondrej T.                  1896            4.  Vobořil P.                 2024     1/2    Lipavský D.             2015

   5.  Linhart J.                   1967     1:0    Sabolová G.             1852            5.  Sýkora J.              V   2151     1:0    Trhal M.                     1982

   6.  Novotný T.               1920     0:1    Podgorný R.            1753            6.  Veselý E.                   1851     1:0    Kosek M.                  1989

   7.  Krejčík T.                  1900     1/2    Marinov P.               1761            7.  Marcinko P.             1795     0:1    Hájek J.                H  2028

   8.  Tůma J.                 H   1705     0:1    Ptáček M.                 1804            8.  Novotný A.              1780     0:1    Konrád F.            H  1954

                                  3.5 : 4.5                                                                           4 : 4

 

Tabulka po 1. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   2222 ŠK Polabiny "C"                       1    1    0    0           3          7   :  1            6

                   2.   SK + Sokol Žamberk                          1    1    0    0           3          5   :  3            3

                   3.   TJ Lokomotiva Česká Třebová         1    1    0    0           3       4.5   :  3.5         3

                   3.   TJ Spartak OEZ Letohrad                  1    1    0    0           3       4.5   :  3.5         2

                   3.   ŠK Vysoké Mýto "C"                         1    1    0    0           3       4.5   :  3.5         4

                   6.   ŠK Vysoké Mýto "B"                         1    0    1    0           1          4   :  4            3

                   6.   Rapid Pardubice                                 1    0    1    0           1          4   :  4            3

                   8.   TJ CHS Chotěboř                               1    0    0    1           0       3.5   :  4.5         3

                   8.   TJ Lanškroun                                    1    0    0    1           0       3.5   :  4.5         1

                   8.   TJ ŠO Chrudim "B"                            1    0    0    1           0       3.5   :  4.5         2

                 11.   TJ Štefanydes Polička                        1    0    0    1           0          3   :  5            1

                 12.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B"              1    0    0    1           0          1   :  7            0

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.