Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

11.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1.třídy - 2.kolo 01.11.10

Ve druhém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy tyto výsledky: Žamberk - V.Mýto B 3,5:4,5, V.Mýto C - Rapid 3,5:4,5, Letohrad - Chotěboř 2,5:5,5, Ústí n/O. B - Lanškroun 2,5:5,5, Chrudim B - Polabiny C 2,5:5,5, Polička - Č.Třebová 4,5:3,5


VÝSLEDKY 2

Výsledky 2. kola

SK + Sokol Žamberk – ŠK Vysoké Mýto "B"             ŠK Vysoké Mýto "C" – Rapid Pardubice

   1.  Výprachtický D.     1980     1/2    Trhal T.                      2035            1.  Sabol M.              V   2392     1:0    Kraus O.                    1973

   2.  Belobrad I.                2011     1/2    Kosek J.               V   2106            2.  Pekař V.               H  2114     1/2    Kastner O.           V   2070

   3.  Felcman T.                 2010     1/2    Ptáček L.                  2046            3.  Beneš M.                   1960     0:1    Hlavnička J.             2240

   4.  Wiesinger W.          1857     1/2    Lipavský D.            2015            4.  Ondrej T.                   1896     1/2    Vobořil P.                 2024

   5.  Kalous T.                  1875     0:1    Trhal M.                    1982            5.  Sabolová G.             1852     1:0    Tuvšinbajar D.        2042

   6.  Havrlík P.                 1928     0:1    Hájek J.                H  2028            6.  Podgorný R.            1753     1/2    Veselý E.                   1851

   7.  Mazura M.                 1907     1:0    Konrád F.            H  1954            7.  Marinov P.               1761     0:1    Marcinko P.             1795

   8.  Zámečník B.              1883     1/2    Marek J.                     1764            8.  Novák M.                  1000     0:1    Novotný A.              1780

                                  3.5 : 4.5                                                                        3.5 : 4.5

TJ Spartak OEZ Letohrad – TJ CHS Chotěboř     TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" – TJ Lanškroun

   1.  Černý K.              H   2129     1/2    Petrus L.                   2026            1.  Blaško Š.                   1935     0:1    Pokorný T.               2250

   2.  Veselý P.                   1943     1:0    Fiala M.                     1889            2.  Volf J.                    V   2140     1/2    Solil R.                      1999

   3.  Mikyska K.              1884     0:1    Tůma J.                 H  2264            3.  Pokorný J.                1853     1/2    Hrubeš P.                  2164

   4.  Krumer M.                 1929     0:1    Ondráček O.            2155            4.  Smola J.                      1876     0:1    Petruň M.                  1952

   5.  Papáček M.               1926     0:1    Linhart J.                  1967            5.  Glöckner J.          H  1925     1/2    Šilar L.                       1907

   6.  Maceška B.               1872     0:1    Novotný T.              1920            6.  Kylar P.                     1998     0:1    Procházka P.            1979

   7.  Řehák J.                     1882     1:0    Krejčík T.                 1900            7.  Mareš J.                      1788     1/2    Krátký J.                    1820

   8.  Janeček V.                 1802     0:1    Štolfa J.                      1870            8.  Jániš P.                      1659     1/2    Palla S.                      1818

                                  2.5 : 5.5                                                                        2.5 : 5.5

TJ ŠO Chrudim "B" – 2222 ŠK Polabiny "C" TJ Štefanydes Polička – TJ Lokomotiva Česká Třebová

   1.  Malivánek J.       V   2135     1/2    Hošek M.                  2304            1.  Červený P.                2299     1/2    Šimek J.                      2150

   2.  Němec P.             V   2255     1/2    Černý J.                     2091            2.  Paščenko J.               2137     0:1    Kotva M.             H  2070

   3.  Krys J.                        2082     1/2    Šilar L.                      2174            3.  Komárek D.         H  2154     1/2    Vondra L.                  1984

   4.  Kokeš B.                   2019     0:1    Kourek J.                  2119            4.  Lorenc O.                  2077     1:0    Petráž M.                   1913

   5.  Linhart Z.                  1935     0:1    Trojan L.                   2024            5.  Komárková M.         2087     1/2    Šimek Z.                     1856

   6.  Bartoš M.                  1765     0:1    Just P.                        2032            6.  Houška B.                 2031     1:0    Krušina P.           H  1813

   7.  Němec B.                   1821     1:0    Mojžíš M.                 2020            7.  Švub J.                  H  2001     0:1    Borek P.                    1953

   8.  Starý L.                H   1902     0:1    Bauer J.                      1903            8.  Zeman A.                   1965     1:0    Kozák D.             H  1825

                                  2.5 : 5.5                                                                        4.5 : 3.5

Tabulka po 2. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   2222 ŠK Polabiny "C"                       2    2    0    0           6     12.5   :  3.5       10

                   2.   Rapid Pardubice                                 2    1    1    0           4       8.5   :  7.5         6

                   2.   ŠK Vysoké Mýto "B"                         2    1    1    0           4       8.5   :  7.5         5

                   4.   TJ Lanškroun                                    2    1    0    1           3          9   :  7            4

                   4.   TJ CHS Chotěboř                               2    1    0    1           3          9   :  7            8

                   6.   SK + Sokol Žamberk                          2    1    0    1           3       8.5   :  7.5         4

                   7.   TJ Lokomotiva Česká Třebová         2    1    0    1           3          8   :  8            5

                   7.   ŠK Vysoké Mýto "C"                         2    1    0    1           3          8   :  8            6

                   9.   TJ Štefanydes Polička                        2    1    0    1           3       7.5   :  8.5         4

                 10.   TJ Spartak OEZ Letohrad                  2    1    0    1           3          7   :  9            4

                 11.   TJ ŠO Chrudim "B"                            2    0    0    2           0          6   :  10          3

                 12.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B"              2    0    0    2           0       3.5   :  12.5       0

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.