Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

11.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1.třídy - 3.kolo 14.11.10

Ve třetím kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy tyto výsledky: Č.Třebová - Žamberk 3,5:4,5, Polabiny C - Polička 5,5:2,5, Lanškroun - Chrudim B 3,5:4,5, Chotěboř - Ústí n/O. B 6:2, Rapid - Letohrad 5,5:2,5, V.Mýto B - V.Mýto C 5,5:2,5


VÝSLEDKY 3

Výsledky 3. kola

TJ Lokomotiva Česká Třebová – SK + Sokol Žamberk 2222 ŠK Polabiny "C" – TJ Štefanydes Polička

   1.  Šimek J.                      2150     1:0    Výprachtický D.     1980            1.  Hošek M.                  2304     0:1    Červený P.                2299

   2.  Šmajzr M.            H   2161     0:1    Belobrad I.               2011            2.  Hostinský J.             2244     1:0    Paščenko J.               2137

   3.  Hurt L.                       2095     1/2    Felcman T.                2010            3.  Černý J.                      2091     1/2    Lorenc O.                  2077

   4.  Vondra L.                  1984     0:1    Wiesinger W.          1857            4.  Kourek J.                   2119     1:0    Komárková M.         2087

   5.  Šimek Z.                     1856     1:0    Kalous T.                  1875            5.  Korol J.                      2075     1/2    Houška B.                 2031

   6.  Krušina P.          H   1813     0:1    Havrlík P.                1928            6.  Trojan L.                   2024     1:0    Švub J.                  H  2001

   7.  Kolovratník M.       2132     1:0    Mazura M.                1907            7.  Just P.                        2032     1:0    Zeman A.                   1965

   8.  Borek P.                    1953     0:1    Zámečník B.             1883            8.  Bauer J.                      1903     1/2    Stodolová K.           1982

                                  3.5 : 4.5                                                                        5.5 : 2.5

      TJ Lanškroun – TJ ŠO Chrudim "B"           TJ CHS Chotěboř – TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B"

   1.  Pokorný T.               2250     1/2    Malivánek J.       V   2135            1.  Petrus L.                   2026     1:0    Blaško Š.                   1935

   2.  Solil R.                      1999     1/2    Němec P.             V   2255            2.  Zvěřina J.                   1946     0:1    Volf J.                    V   2140

   3.  Petruň M.                  1952     0:1    Krys J.                       2082            3.  Tůma J.                  H  2264     1:0    Pokorný J.                1853

   4.  Šilar L.                       1907     0:1    Kokeš B.                   2019            4.  Roušar Z.             H  1945     1/2    Smola J.                      1876

   5.  Procházka P.            1979     1:0    Linhart Z.                 1935            5.  Linhart J.                   1967     1:0    Glöckner J.          H  1925

   6.  Krátký J.                    1820     1:0    Bartoš M.                  1765            6.  Novotný T.               1920     1/2    Kylar P.                     1998

   7.  Palla S.                      1818     0:1    Němec B.                   1821            7.  Krejčík T.                  1900     1:0    Mareš P.                    1712

   8.  Šebrle J.                     1784     1/2    Honek J.              H  1833            8.  Hospodka J.             1742     1:0    Mareš J.                      1788

                                  3.5 : 4.5                                                                           6 : 2

Rapid Pardubice – TJ Spartak OEZ Letohrad         ŠK Vysoké Mýto "B" – ŠK Vysoké Mýto "C"

   1.  Kraus O.                    1973     1/2    Černý K.              H  2129            1.  Trhal T.                      2035     0:1    Sabol M.              V   2392

   2.  Kastner O.          V   2070     1:0    Mikyska K.              1884            2.  Kosek J.               V   2106     0:1    Pekař V.               H  2114

   3.  Hlavnička J.             2240     1:0    Papáček M.              1926            3.  Ptáček L.                   2046     1:0    Beneš M.                   1960

   4.  Vobořil P.                 2024     0:1    Maceška B.               1872            4.  Lipavský D.             2015     1:0    Ondrej T.                   1896

   5.  Outulný P.               2110     1:0    Řehák J.                     1882            5.  Kučera J.              H  1983     1:0    Sabolová G.             1852

   6.  Hennig T.                  1998     1:0    Janeček F.            H  1803            6.  Hájek J.                H  2028     1/2    Sabolová K.        H  1775

   7.  Marcinko P.             1795     0:1    Janeček V.                 1802            7.  Švécar J.                     1883     1:0    Podgorný R.            1753

   8.  Novotný A.              1780     1:0    Lorenc J.                   1758            8.  Mergl J.                      1784     1:0    Novák M.                  1000

                                  5.5 : 2.5                                                                        5.5 : 2.5

Tabulka po 3. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   2222 ŠK Polabiny "C"                       3    3    0    0           9        18   :  6          14

                   2.   Rapid Pardubice                                 3    2    1    0           7        14   :  10        11

                   3.   ŠK Vysoké Mýto "B"                         3    2    1    0           7        14   :  10        10

                   4.   TJ CHS Chotěboř                               3    2    0    1           6        15   :  9          13

                   5.   SK + Sokol Žamberk                          3    2    0    1           6        13   :  11          8

                   6.   TJ Lanškroun                                    3    1    0    2           3     12.5   :  11.5       6

                   7.   TJ Lokomotiva Česká Třebová         3    1    0    2           3     11.5   :  12.5       8

                   8.   ŠK Vysoké Mýto "C"                         3    1    0    2           3     10.5   :  13.5       8

                   9.   TJ ŠO Chrudim "B"                            3    1    0    2           3     10.5   :  13.5       6

                 10.   TJ Štefanydes Polička                        3    1    0    2           3        10   :  14          5

                 11.   TJ Spartak OEZ Letohrad                  3    1    0    2           3       9.5   :  14.5       6

                 12.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B"              3    0    0    3           0       5.5   :  18.5       1

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.