Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

11.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1.třídy - 4.kolo 28.11.10

Ve čtvrtém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy tyto výsledky: Žamberk - V.Mýto C 5:3, Letohrad - V.Mýto B 4:4, Ústí n/O. B - Rapid 3:5, Chrudim B - Chotěboř 5:3, Polička - Lanškroun 4:4, Č.Třebová - Polabiny C 3,5:4,5


VÝSLEDKY 4

Výsledky 4. kola

SK + Sokol Žamberk – ŠK Vysoké Mýto "C"     TJ Spartak OEZ Letohrad – ŠK Vysoké Mýto "B"

   1.  Výprachtický D.     1980     0:1    Sabol M.              V   2392            1.  Černý K.              H  2129     1/2    Trhal T.                      2035

   2.  Belobrad I.                2011     1:0    Pekař V.               H  2114            2.  Veselý P.                   1943     1/2    Kosek J.               V   2106

   3.  Felcman T.                 2010     1/2    Beneš M.                   1960            3.  Mikyska K.              1884     1/2    Ptáček L.                   2046

   4.  Wiesinger W.          1857     0:1    Ondrej T.                  1896            4.  Krumer M.                 1929     0:1    Lipavský D.             2015

   5.  Kalous T.                  1875     1:0    Sabolová G.             1852            5.  Papáček M.               1926     0:1    Trhal M.                     1982

   6.  Havrlík P.                 1928     1/2    Sabolová K.       H  1775            6.  Maceška B.               1872     1:0    Hájek J.                H  2028

   7.  Mazura M.                 1907     1:0    Podgorný R.            1753            7.  Řehák J.                     1882     1/2    Konrád F.            H  1954

   8.  Zámečník B.              1883     1:0    Ptáček M.                 1804            8.  Merta J.                 H  1855     1:0    Marek J.                     1764

                                     5 : 3                                                                              4 : 4

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" – Rapid Pardubice     TJ ŠO Chrudim "B" – TJ CHS Chotěboř

   1.  Blaško Š.                   1935     1/2    Kraus O.                   1973            1.  Malivánek J.       V   2135     1:0    Petrus L.                   2026

   2.  Volf J.                   V   2140     1/2    Kastner O.          V   2070            2.  Němec P.              V   2255     1:0    Fiala M.                     1889

   3.  Pokorný J.                1853     0:1    Hlavnička J.             2240            3.  Krys J.                        2082     0:1    Tůma J.                  H  2264

   4.  Smola J.                      1876     1/2    Outulný P.               2110            4.  Kokeš B.                   2019     0:1    Ondráček O.             2155

   5.  Kylar P.                     1998     0:1    Tuvšinbajar D.        2042            5.  Linhart Z.                  1935     1:0    Linhart J.                   1967

   6.  Mareš J.                      1788     1/2    Veselý E.                  1851            6.  Bartoš M.                  1765     1:0    Novotný T.               1920

   7.  Jániš P.                      1659     0:1    Novotný A.             1780            7.  Němec B.                   1821     1/2    Krejčík T.                  1900

   8.  Glembek B.               1740     +:-                                                               8.  Starý L.                H  1902     1/2    Tůma J.                  H  1705

                                     3 : 5                                                                              5 : 3

     TJ Štefanydes Polička – TJ Lanškroun     TJ Lokomotiva Česká Třebová – 2222 ŠK Polabiny "C"

   1.  Červený P.                2299     1/2    Pokorný T.               2250            1.  Šimek J.                      2150     1/2    Hošek M.                  2304

   2.  Paščenko J.               2137     0:1    Solil R.                      1999            2.  Kotva M.             H  2070     1:0    Černý J.                      2091

   3.  Komárek D.        H   2154     1/2    Hrubeš P.                 2164            3.  Vondra L.                  1984     1:0    Šilar L.                       2174

   4.  Lorenc O.                  2077     1/2    Petruň M.                 1952            4.  Petráž M.                   1913     1/2    Kourek J.                   2119

   5.  Komárková M.         2087     1:0    Šilar L.                      1907            5.  Šimek Z.                     1856     0:1    Navrátil F.                2206

   6.  Houška B.                 2031     0:1    Procházka P.           1979            6.  Krušina P.           H  1813     0:1    Korol J.                      2075

   7.  Zeman A.                   1965     1:0    Krátký J.                   1820            7.  Kozák D.             H  1825     1/2    Trojan L.                   2024

   8.  Stodola M.                1799     1/2    Šebrle J.                     1784            8.  Flos P.                       1661     0:1    Just P.                        2032

                                     4 : 4                                                                           3.5 : 4.5

Tabulka po 4. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   2222 ŠK Polabiny "C"                       4    4    0    0         12     22.5   :  9.5       17

                   2.   Rapid Pardubice                                 4    3    1    0         10        19   :  13        14

                   3.   SK + Sokol Žamberk                          4    3    0    1           9        18   :  14        12

                   4.   ŠK Vysoké Mýto "B"                         4    2    2    0           8        18   :  14        12

                   5.   TJ CHS Chotěboř                               4    2    0    2           6        18   :  14        15

                   6.   TJ ŠO Chrudim "B"                            4    2    0    2           6     15.5   :  16.5     10

                   7.   TJ Lanškroun                                    4    1    1    2           4     16.5   :  15.5       8

                   8.   TJ Štefanydes Polička                        4    1    1    2           4        14   :  18          7

                   9.   TJ Spartak OEZ Letohrad                  4    1    1    2           4     13.5   :  18.5       8

                 10.   TJ Lokomotiva Česká Třebová         4    1    0    3           3        15   :  17        10

                 11.   ŠK Vysoké Mýto "C"                         4    1    0    3           3     13.5   :  18.5     10

                 12.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B"              4    0    0    4           0       8.5   :  23.5       2

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.