Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1.třídy - 5.kolo 12.12.10

V pátém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy tyto výsledky: Polabiny C - Žamberk 4,5:3,5, Lanškroun - Č.Třebová 4:4, Chotěboř - Polička 4,5:3,5, Rapid - Chrudim B 5:3, V.Mýto B - Ústí n/O. B 4,5:3,5, V.Mýto C - Letohrad 5:3


VÝSLEDKY 5

Výsledky 5. kola

2222 ŠK Polabiny "C" – SK + Sokol Žamberk     TJ Lanškroun – TJ Lokomotiva Česká Třebová

   1.  Hostinský J.             2244     1/2    Výprachtický D.     1980            1.  Pokorný T.               2250     1:0    Šimek J.                      2150

   2.  Černý J.                      2091     0:1    Belobrad I.               2011            2.  Solil R.                      1999     0:1    Kotva M.             H  2070

   3.  Šilar L.                       2174     1:0    Felcman T.                2010            3.  Hrubeš P.                  2164     1:0    Vondra L.                  1984

   4.  Kourek J.                   2119     1:0    Wiesinger W.          1857            4.  Petruň M.                  1952     0:1    Petráž M.                   1913

   5.  Korol J.                      2075     1/2    Kalous T.                  1875            5.  Šilar L.                       1907     0:1    Šimek Z.                     1856

   6.  Trojan L.                   2024     1/2    Havrlík P.                1928            6.  Krátký J.                    1820     1/2    Kozák D.             H  1825

   7.  Just P.                        2032     1:0    Zámečník B.             1883            7.  Šebrle J.                     1784     1/2    Pelcl K.                     1697

   8.  Bauer J.                      1903     0:1    Kacálek K.               1823            8.  Havelka J.                 1524     1:0    Flos P.                       1661

                                  4.5 : 3.5                                                                           4 : 4

TJ CHS Chotěboř – TJ Štefanydes Polička               Rapid Pardubice – TJ ŠO Chrudim "B"

   1.  Petrus L.                   2026     1:0    Paščenko J.              2137            1.  Kraus O.                    1973     0:1    Pokorný Z.               2286

   2.  Zvěřina J.                   1946     1/2    Komárek D.        H  2154            2.  Kastner O.           V   2070     1:0    Malivánek J.       V   2135

   3.  Fiala M.                     1889     0:1    Lorenc O.                 2077            3.  Hlavnička J.             2240     1/2    Němec P.              V   2255

   4.  Tůma J.                 H   2264     1:0    Houška B.                2031            4.  Vobořil P.                 2024     0:1    Onderek D.         V   2187

   5.  Linhart J.                   1967     1:0    Zeman A.                   1965            5.  Outulný P.               2110     1/2    Krys J.                        2082

   6.  Novotný T.               1920     0:1    Smejkal J.                  1939            6.  Sýkora J.              V   2151     1:0    Kokeš B.                   2019

   7.  Krejčík T.                  1900     1/2    Jerman M.                  1766            7.  Hennig T.                  1998     1:0    Linhart Z.                  1935

   8.  Hospodka J.             1742     1/2    Stodola M.               1799            8.  Novotný A.              1780     1:0    Bartoš M.                  1765

                                  4.5 : 3.5                                                                           5 : 3

ŠK Vysoké Mýto "B" – TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" ŠK Vysoké Mýto "C" – TJ Spartak OEZ Letohrad

   1.  Trhal T.                      2035     1:0    Blaško Š.                  1935            1.  Sabol M.              V   2392     1/2    Černý K.              H  2129

   2.  Kosek J.               V   2106     1/2    Volf J.                   V   2140            2.  Pekař V.               H  2114     1:0    Mikyska K.              1884

   3.  Ptáček L.                   2046     1:0    Smola J.                     1876            3.  Beneš M.                   1960     1/2    Krumer M.                 1929

   4.  Lipavský D.             2015     0:1    Glöckner J.         H  1925            4.  Ondrej T.                   1896     0:1    Papáček M.               1926

   5.  Trhal M.                     1982     1/2    Kylar P.                    1998            5.  Sabolová G.             1852     1/2    Maceška B.               1872

   6.  Kučera J.              H   1983     1:0    Mareš P.                    1712            6.  Sabolová K.        H  1775     1:0    Řehák J.                     1882

   7.  Hájek J.                H   2028     0:1    Mareš J.                     1788            7.  Podgorný R.            1753     1/2    Merta J.                 H  1855

   8.  Švécar J.                     1883     1/2    Jániš P.                      1659            8.  Marinov P.               1761     1:0    Kubíček V.          H  1678

                                  4.5 : 3.5                                                                           5 : 3

Tabulka po 5. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   2222 ŠK Polabiny "C"                       5    5    0    0         15        27   :  13        20

                   2.   Rapid Pardubice                                 5    4    1    0         13        24   :  16        18

                   3.   ŠK Vysoké Mýto "B"                         5    3    2    0         11     22.5   :  17.5     15

                   4.   TJ CHS Chotěboř                               5    3    0    2           9     22.5   :  17.5     18

                   5.   SK + Sokol Žamberk                          5    3    0    2           9     21.5   :  18.5     14

                   6.   ŠK Vysoké Mýto "C"                         5    2    0    3           6     18.5   :  21.5     13

                   7.   TJ ŠO Chrudim "B"                            5    2    0    3           6     18.5   :  21.5     12

                   8.   TJ Lanškroun                                    5    1    2    2           5     20.5   :  19.5     11

                   9.   TJ Lokomotiva Česká Třebová         5    1    1    3           4        19   :  21        13

                 10.   TJ Štefanydes Polička                        5    1    1    3           4     17.5   :  22.5       9

                 11.   TJ Spartak OEZ Letohrad                  5    1    1    3           4     16.5   :  23.5       9

                 12.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B"              5    0    0    5           0        12   :  28          4

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.