Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

11.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1.třídy - 6.kolo 16.01.11

V šestém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy tyto výsledky: Žamberk - Letohrad 7:1, Ústí n/O. B - V.Mýto C 3:5, Chrudim B - V.Mýto B 4,5:3,5, Polička - Rapid 3,5:4,5, Č.Třebová - Chotěboř 6,5:1,5, Polabiny C - Lanškroun 5:3


VÝSLEDKY 6

Výsledky 6. kola

SK + Sokol Žamberk – TJ Spartak OEZ Letohrad TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" – ŠK Vysoké Mýto "C"

   1.  Výprachtický D.     1980     1:0    Černý K.              H  2129            1.  Zeinert M.            H  2154     0:1    Sabol M.              V   2392

   2.  Belobrad I.                2011     1:0    Veselý P.                  1943            2.  Blaško Š.                   1935     1:0    Pekař V.               H  2114

   3.  Wiesinger W.          1857     1:0    Mikyska K.              1884            3.  Volf J.                    V   2140     1/2    Jelínek M.            H  2072

   4.  Kalous T.                  1875     1/2    Krumer M.                1929            4.  Mareš P.               V   2008     1/2    Beneš M.                   1960

   5.  Havrlík P.                 1928     1:0    Papáček M.              1926            5.  Pokorný J.                1853     0:1    Ondrej T.                   1896

   6.  Mazura M.                 1907     1:0    Maceška B.               1872            6.  Smola J.                      1876     0:1    Sabolová G.             1852

   7.  Zámečník B.              1883     1:0    Řehák J.                     1882            7.  Kylar P.                     1998     0:1    Podgorný R.            1753

   8.  Martinec J.                1832     1/2    Merta J.                H  1855            8.  Mareš J.                      1788     1:0    Marinov P.               1761

                                     7 : 1                                                                              3 : 5

TJ ŠO Chrudim "B" – ŠK Vysoké Mýto "B"             TJ Štefanydes Polička – Rapid Pardubice

   1.  Pokorný Z.               2286     1:0    Trhal T.                      2035            1.  Červený P.                2299     1/2    Kastner O.           V   2070

   2.  Malivánek J.       V   2135     1/2    Kosek J.               V   2106            2.  Paščenko J.               2137     1/2    Hlavnička J.             2240

   3.  Němec P.             V   2255     1/2    Ptáček L.                  2046            3.  Komárek D.         H  2154     1:0    Vobořil P.                 2024

   4.  Krys J.                        2082     1/2    Lipavský D.            2015            4.  Lorenc O.                  2077     1/2    Sýkora J.              V   2151

   5.  Linhart Z.                  1935     1:0    Kosek M.                  1989            5.  Houška B.                 2031     0:1    Hennig T.                  1998

   6.  Bartoš M.                  1765     0:1    Hájek J.                H  2028            6.  Zeman A.                   1965     1:0    Veselý E.                   1851

   7.  Němec B.                   1821     1/2    Konrád F.            H  1954            7.  Smejkal J.                  1939     0:1    Seidl Z.                      1874

   8.  Starý L.                H   1902     1/2    Marek J.                     1764            8.  Stodola M.                1799     0:1    Novotný A.              1780

                                  4.5 : 3.5                                                                        3.5 : 4.5

TJ Lokomotiva Česká Třebová – TJ CHS Chotěboř    2222 ŠK Polabiny "C" – TJ Lanškroun

   1.  Šimek J.                      2150     1:0    Petrus L.                   2026            1.  Hošek M.                  2304     1/2    Pokorný T.               2250

   2.  Šmajzr M.            H   2161     1:0    Fiala M.                     1889            2.  Hostinský J.             2244     1:0    Solil R.                      1999

   3.  Hurt L.                       2095     1/2    Tůma J.                 H  2264            3.  Černý J.                      2091     1/2    Hrubeš P.                  2164

   4.  Kotva M.             H   2070     1:0    Ondráček O.            2155            4.  Šilar L.                       2174     1/2    Petruň M.                  1952

   5.  Vondra L.                  1984     1:0    Roušar Z.             H  1945            5.  Kourek J.                   2119     1:0    Šilar L.                       1907

   6.  Petráž M.                   1913     1:0    Linhart J.                  1967            6.  Korol J.                      2075     1:0    Ambrož A.           H  2087

   7.  Šimek Z.                     1856     1/2    Krejčík T.                 1900            7.  Trojan L.                   2024     1/2    Procházka P.            1979

   8.  Kolovratník M.       2132     1/2    Hospodka J.             1742            8.  Just P.                        2032     0:1    Krátký J.                    1820

                                  6.5 : 1.5                                                                           5 : 3

Tabulka po 6. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   2222 ŠK Polabiny "C"                       6    6    0    0         18        32   :  16        23

                   2.   Rapid Pardubice                                 6    5    1    0         16     28.5   :  19.5     21

                   3.   SK + Sokol Žamberk                          6    4    0    2         12     28.5   :  19.5     20

                   4.   ŠK Vysoké Mýto "B"                         6    3    2    1         11        26   :  22        16

                   5.   TJ CHS Chotěboř                               6    3    0    3           9        24   :  24        18

                   6.   ŠK Vysoké Mýto "C"                         6    3    0    3           9     23.5   :  24.5     17

                   7.   TJ ŠO Chrudim "B"                            6    3    0    3           9        23   :  25        14

                   8.   TJ Lokomotiva Česká Třebová         6    2    1    3           7     25.5   :  22.5     18

                   9.   TJ Lanškroun                                    6    1    2    3           5     23.5   :  24.5     12

                 10.   TJ Štefanydes Polička                        6    1    1    4           4        21   :  27        11

                 11.   TJ Spartak OEZ Letohrad                  6    1    1    4           4     17.5   :  30.5       9

                 12.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B"              6    0    0    6           0        15   :  33          6

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.