Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1.třídy - 7.kolo 30.01.11

Sedmé kolo Krajského přeboru 1.třídy bylo pohromou favoritů - oba celky z čela tabulky prohrály, ale přesto na svých místech zůstaly. Výsledky: Lanškroun - Žamberk 5,5:2,5, Chotěboř - Polabiny C 4,5:3,5, Rapid - Č.Třebová 3,5:4,5, V.Mýto B - Polička 3,5:4,5, V.Mýto C - Chrudim B 3:5, Letohrad - Ústí n/O. B 4,5:3,5


VÝSLEDKY 7

Výsledky 7. kola

      TJ Lanškroun – SK + Sokol Žamberk                 TJ CHS Chotěboř – 2222 ŠK Polabiny "C"

   1.  Pokorný T.               2250     1:0    Výprachtický D.     1980            1.  Petrus L.                   2026     0:1    Hošek M.                  2304

   2.  Solil R.                      1999     0:1    Belobrad I.               2011            2.  Zvěřina J.                   1946     0:1    Černý J.                      2091

   3.  Petruň M.                  1952     1:0    Felcman T.                2010            3.  Fiala M.                     1889     1/2    Šilar L.                       2174

   4.  Šilar L.                       1907     1:0    Kalous T.                  1875            4.  Tůma J.                  H  2264     1:0    Kourek J.                   2119

   5.  Ambrož A.          H   2087     1:0    Havrlík P.                1928            5.  Linhart J.                   1967     1:0    Korol J.                      2075

   6.  Procházka P.            1979     1/2    Dungl P.                   1918            6.  Novotný T.               1920     1:0    Trojan L.                   2024

   7.  Krátký J.                    1820     1:0    Zámečník B.             1883            7.  Hospodka J.             1742     1:0    Just P.                        2032

   8.  Havelka J.                 1524     0:1    Kacálek K.               1823            8.  Tůma J.                  H  1705     0:1    Bauer J.                      1903

                                  5.5 : 2.5                                                                        4.5 : 3.5

Rapid Pardubice – TJ Lokomotiva Česká Třebová ŠK Vysoké Mýto "B" – TJ Štefanydes Polička

   1.  Kraus O.                    1973     0:1    Šimek J.                     2150            1.  Trhal T.                      2035     0:1    Červený P.                2299

   2.  Kastner O.          V   2070     0:1    Hurt L.                      2095            2.  Kosek J.               V   2106     1:0    Paščenko J.               2137

   3.  Hlavnička J.             2240     1:0    Kotva M.             H  2070            3.  Ptáček L.                   2046     1/2    Komárek D.         H  2154

   4.  Sýkora J.              V   2151     1/2    Vondra L.                 1984            4.  Lipavský D.             2015     1/2    Lorenc O.                  2077

   5.  Hennig T.                  1998     1/2    Petráž M.                  1913            5.  Trhal M.                     1982     0:1    Houška B.                 2031

   6.  Tuvšinbajar D.        2042     1/2    Šimek Z.                    1856            6.  Hájek J.                H  2028     0:1    Zeman A.                   1965

   7.  Novotný A.              1780     1/2    Krušina P.          H  1813            7.  Švécar J.                     1883     1:0    Smejkal J.                  1939

   8.  Hon J.                         1887     1/2    Bartoš K.             H  1876            8.  Marek J.                     1764     1/2    Jerman M.                  1766

                                  3.5 : 4.5                                                                        3.5 : 4.5

ŠK Vysoké Mýto "C" – TJ ŠO Chrudim "B" TJ Spartak OEZ Letohrad – TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B"

   1.  Sabol M.              V   2392     1:0    Malivánek J.       V   2135            1.  Černý K.              H  2129     1:0    Zeinert M.            H  2154

   2.  Pekař V.               H   2114     0:1    Němec P.             V   2255            2.  Veselý P.                   1943     0:1    Volf J.                    V   2140

   3.  Beneš M.                   1960     0:1    Onderek D.         V   2187            3.  Mikyska K.              1884     1/2    Smola J.                      1876

   4.  Ondrej T.                   1896     0:1    Krys J.                       2082            4.  Krumer M.                 1929     1/2    Glöckner J.          H  1925

   5.  Sabolová G.             1852     0:1    Linhart Z.                 1935            5.  Papáček M.               1926     1:0    Kylar P.                     1998

   6.  Sabolová K.       H   1775     1/2    Bartoš M.                  1765            6.  Maceška B.               1872     1/2    Mareš P.                    1712

   7.  Podgorný R.            1753     1/2    Němec B.                   1821            7.  Řehák J.                     1882     0:1    Mareš J.                      1788

   8.  Marinov P.               1761     1:0    Culek K.                   1786            8.  Lorenc J.                    1758     1:0    Jániš P.                      1659

                                     3 : 5                                                                           4.5 : 3.5

Tabulka po 7. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   2222 ŠK Polabiny "C"                       7    6    0    1         18     35.5   :  20.5     26

                   2.   Rapid Pardubice                                 7    5    1    1         16        32   :  24        22

                   3.   SK + Sokol Žamberk                          7    4    0    3         12        31   :  25        22

                   4.   TJ CHS Chotěboř                               7    4    0    3         12     28.5   :  27.5     22

                   5.   TJ ŠO Chrudim "B"                            7    4    0    3         12        28   :  28        18

                   6.   ŠK Vysoké Mýto "B"                         7    3    2    2         11     29.5   :  26.5     18

                   7.   TJ Lokomotiva Česká Třebová         7    3    1    3         10        30   :  26        20

                   8.   ŠK Vysoké Mýto "C"                         7    3    0    4           9     26.5   :  29.5     19

                   9.   TJ Lanškroun                                    7    2    2    3           8        29   :  27        17

                 10.   TJ Štefanydes Polička                        7    2    1    4           7     25.5   :  30.5     14

                 11.   TJ Spartak OEZ Letohrad                  7    2    1    4           7        22   :  34        12

                 12.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B"              7    0    0    7           0     18.5   :  37.5       8

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.