Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1.třídy - 8.kolo 13.02.11

V osmém kole Krajského přeboru 1.třídy si v souboji prvních dvou celků Polabiny C upevnily prvenství po výhře 5:3 nad Rapidem, zato na konci tabulky to začíná čím dál tím více houstnout.
Celkové výsledky: Žamberk - Ústí n/O. B 4:4, Chrudim B - Letohrad 6:2, Polička - V.Mýto C 4,5:3,5, Č.Třebová - V.Mýto B 3,5:4,5, Polabiny C - Rapid 5:3, Lanškroun - Chotěboř 3,5:4,5


VÝSLEDKY 8

Výsledky 8. kola

SK + Sokol Žamberk – TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" TJ ŠO Chrudim "B" – TJ Spartak OEZ Letohrad

   1.  Belobrad I.                2011     1/2    Volf J.                   V   2140            1.  Malivánek J.       V   2135     1/2    Černý K.              H  2129

   2.  Felcman T.                 2010     1/2    Mareš P.              V   2008            2.  Němec P.              V   2255     1:0    Mikyska K.              1884

   3.  Kalous T.                  1875     0:1    Pokorný J.                1853            3.  Krys J.                        2082     1:0    Papáček M.               1926

   4.  Havrlík P.                 1928     1:0    Glöckner J.         H  1925            4.  Linhart Z.                  1935     1:0    Maceška B.               1872

   5.  Mazura M.                 1907     1/2    Kylar P.                    1998            5.  Bartoš M.                  1765     1/2    Řehák J.                     1882

   6.  Dungl P.                   1918     1:0    Mareš P.                    1712            6.  Petrovič P.               2074     1/2    Janeček V.                 1802

   7.  Zámečník B.              1883     0:1    Mareš J.                     1788            7.  Němec B.                   1821     1/2    Lorenc J.                    1758

   8.  Kacálek K.                1823     1/2    Jániš P.                      1659            8.  Honek J.               H  1833     1:0    Sysr P.                       1621

                                     4 : 4                                                                              6 : 2

TJ Štefanydes Polička – ŠK Vysoké Mýto "C" TJ Lokomotiva Česká Třebová – ŠK Vysoké Mýto "B"

   1.  Červený P.                2299     0:1    Sabol M.              V   2392            1.  Šimek J.                      2150     1/2    Trhal T.                      2035

   2.  Paščenko J.               2137     0:1    Pekař V.               H  2114            2.  Šmajzr M.             H  2161     1/2    Kosek J.               V   2106

   3.  Komárek D.        H   2154     1:0    Beneš M.                   1960            3.  Hurt L.                       2095     0:1    Ptáček L.                   2046

   4.  Lorenc O.                  2077     1:0    Ondrej T.                  1896            4.  Kotva M.             H  2070     0:1    Lipavský D.             2015

   5.  Houška B.                 2031     1/2    Sabolová G.             1852            5.  Vondra L.                  1984     1:0    Trhal M.                     1982

   6.  Švub J.                 H   2001     1/2    Sabolová K.       H  1775            6.  Petráž M.                   1913     1/2    Kučera J.              H  1983

   7.  Zeman A.                   1965     1:0    Podgorný R.            1753            7.  Krušina P.           H  1813     1/2    Hájek J.                H  2028

   8.  Stodola M.                1799     1/2    Ptáček M.                 1804            8.  Borek P.                    1953     1/2    Marek J.                     1764

                                  4.5 : 3.5                                                                        3.5 : 4.5

  2222 ŠK Polabiny "C" – Rapid Pardubice                     TJ Lanškroun – TJ CHS Chotěboř

   1.  Hošek M.                  2304     1/2    Kastner O.          V   2070            1.  Pokorný T.               2250     1:0    Novotný P.              2091

   2.  Hostinský J.             2244     1/2    Hlavnička J.             2240            2.  Solil R.                      1999     0:1    Petrus L.                   2026

   3.  Černý J.                      2091     1/2    Vobořil P.                2024            3.  Hrubeš P.                  2164     1:0    Fiala M.                     1889

   4.  Šilar L.                       2174     1/2    Hennig T.                 1998            4.  Petruň M.                  1952     0:1    Tůma J.                  H  2264

   5.  Kourek J.                   2119     1:0    Tuvšinbajar D.        2042            5.  Šilar L.                       1907     1/2    Linhart J.                   1967

   6.  Navrátil F.                2206     1/2    Veselý E.                  1851            6.  Ambrož A.           H  2087     0:1    Novotný T.               1920

   7.  Korol J.                      2075     1:0    Seidl Z.                      1874            7.  Procházka P.            1979     1:0    Hospodka J.             1742

   8.  Trojan L.                   2024     1/2    Novotný A.             1780            8.  Havelka J.                 1524     0:1    Tůma J.                  H  1705

                                     5 : 3                                                                           3.5 : 4.5

Tabulka po 8. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   2222 ŠK Polabiny "C"                       8    7    0    1         21     40.5   :  23.5     28

                   2.   Rapid Pardubice                                 8    5    1    2         16        35   :  29        22

                   3.   TJ ŠO Chrudim "B"                            8    5    0    3         15        34   :  30        22

                   4.   TJ CHS Chotěboř                               8    5    0    3         15        33   :  31        26

                   5.   ŠK Vysoké Mýto "B"                         8    4    2    2         14        34   :  30        20

                   6.   SK + Sokol Žamberk                          8    4    1    3         13        35   :  29        24

                   7.   TJ Lokomotiva Česká Třebová         8    3    1    4         10     33.5   :  30.5     21

                   8.   TJ Štefanydes Polička                        8    3    1    4         10        30   :  34        17

                   9.   ŠK Vysoké Mýto "C"                         8    3    0    5           9        30   :  34        21

                 10.   TJ Lanškroun                                    8    2    2    4           8     32.5   :  31.5     20

                 11.   TJ Spartak OEZ Letohrad                  8    2    1    5           7        24   :  40        12

                 12.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B"              8    0    1    7           1     22.5   :  41.5     10

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.