Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1.třídy - 9.kolo 27.02.11

V devátém kole Krajského přeboru 1.třídy vydřely Polabiny C vítězství nad V.Mýtem B a zůstávají stále s náskokem v čele tabulky, zatímco poslední Ústí n/O. B ztratilo po další prohře již i teoretickou šanci na záchranu.
Detailní výsledky: Chotěboř - Žamberk 6:2, Rapid - Lanškroun 4,5:3,5, V.Mýto B - Polabiny C 2,5:5,5, V.Mýto C - Č.Třebová 3,5:4,5, Letohrad - Polička 2:6, Ústí n/O. B - Chrudim B 2:6


VÝSLEDKY 9

Výsledky 9. kola

   TJ CHS Chotěboř – SK + Sokol Žamberk                      Rapid Pardubice – TJ Lanškroun

   1.  Petrus L.                   2026     0:1    Výprachtický D.     1980            1.  Kraus O.                    1973     1/2    Pokorný T.               2250

   2.  Fiala M.                     1889     1/2    Belobrad I.               2011            2.  Kastner O.           V   2070     1:0    Solil R.                      1999

   3.  Tůma J.                 H   2264     1:0    Felcman T.                2010            3.  Hlavnička J.             2240     1/2    Hrubeš P.                  2164

   4.  Ondráček O.             2155     1:0    Kalous T.                  1875            4.  Vobořil P.                 2024     1/2    Petruň M.                  1952

   5.  Linhart J.                   1967     1:0    Havrlík P.                1928            5.  Sýkora J.              V   2151     1:0    Šilar L.                       1907

   6.  Krejčík T.                  1900     1/2    Mazura M.                1907            6.  Marcinko P.             1795     1/2    Ambrož A.           H  2087

   7.  Hospodka J.             1742     1:0    Zámečník B.             1883            7.  Novotný A.              1780     0:1    Procházka P.            1979

   8.  Tůma J.                 H   1705     1:0    Martinec J.                1832            8.  Hon J.                         1887     1/2    Krátký J.                    1820

                                     6 : 2                                                                           4.5 : 3.5

ŠK Vysoké Mýto "B" – 2222 ŠK Polabiny "C" ŠK Vysoké Mýto "C" – TJ Lokomotiva Česká Třebová

   1.  Trhal T.                      2035     0:1    Hošek M.                  2304            1.  Sabol M.              V   2392     1/2    Šimek J.                      2150

   2.  Kosek J.               V   2106     1/2    Černý J.                     2091            2.  Pekař V.               H  2114     0:1    Hurt L.                       2095

   3.  Ptáček L.                   2046     0:1    Kourek J.                  2119            3.  Jelínek M.            H  2072     1:0    Kotva M.             H  2070

   4.  Lipavský D.             2015     1/2    Navrátil F.                2206            4.  Beneš M.                   1960     1:0    Vondra L.                  1984

   5.  Trhal M.                     1982     1/2    Korol J.                     2075            5.  Sabolová G.             1852     1/2    Petráž M.                   1913

   6.  Hájek J.                H   2028     1/2    Trojan L.                   2024            6.  Podgorný R.            1753     0:1    Šimek Z.                     1856

   7.  Konrád F.            H   1954     1/2    Just P.                        2032            7.  Ptáček M.                  1804     1/2    Krušina P.           H  1813

   8.  Švécar J.                     1883     0:1    Bauer J.                      1903            8.  Nedelčev R.              1548     0:1    Pelcl K.                     1697

                                  2.5 : 5.5                                                                        3.5 : 4.5

TJ Spartak OEZ Letohrad – TJ Štefanydes Polička Jiskra Ústí nad Orlicí "B" – TJ ŠO Chrudim "B"

   1.  Černý K.              H   2129     1:0    Červený P.               2299            1.  Zeinert M.            H  2154     0:1    Pokorný Z.               2286

   2.  Veselý P.                   1943     0:1    Paščenko J.              2137            2.  Blaško Š.                   1935     1/2    Malivánek J.       V   2135

   3.  Mikyska K.              1884     1/2    Lorenc O.                 2077            3.  Volf J.                    V   2140     1/2    Němec P.              V   2255

   4.  Krumer M.                 1929     0:1    Houška B.                2031            4.  Mareš P.               V   2008     0:1    Krys J.                        2082

   5.  Papáček M.               1926     0:1    Švub J.                 H  2001            5.  Pokorný J.                1853     0:1    Linhart Z.                  1935

   6.  Maceška B.               1872     0:1    Zeman A.                   1965            6.  Smola J.                      1876     1/2    Bartoš M.                  1765

   7.  Řehák J.                     1882     0:1    Smejkal J.                  1939            7.  Kylar P.                     1998     1/2    Němec B.                   1821

   8.  Lorenc J.                    1758     1/2    Jerman M.                  1766            8.  Mareš J.                      1788     0:1    Honek J.               H  1833

                                     2 : 6                                                                              2 : 6

Tabulka po 9. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   2222 ŠK Polabiny "C"                       9    8    0    1         24        46   :  26        31

                   2.   Rapid Pardubice                                 9    6    1    2         19     39.5   :  32.5     24

                   3.   TJ ŠO Chrudim "B"                            9    6    0    3         18        40   :  32        26

                   4.   TJ CHS Chotěboř                               9    6    0    3         18        39   :  33        31

                   5.   ŠK Vysoké Mýto "B"                         9    4    2    3         14     36.5   :  35.5     20

                   6.   TJ Lokomotiva Česká Třebová         9    4    1    4         13        38   :  34        24

                   7.   SK + Sokol Žamberk                          9    4    1    4         13        37   :  35        25

                   8.   TJ Štefanydes Polička                        9    4    1    4         13        36   :  36        22

                   9.   ŠK Vysoké Mýto "C"                         9    3    0    6           9     33.5   :  38.5     23

                 10.   TJ Lanškroun                                    9    2    2    5           8        36   :  36        21

                 11.   TJ Spartak OEZ Letohrad                  9    2    1    6           7        26   :  46        13

                 12.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B"              9    0    1    8           1     24.5   :  47.5     10

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.