Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1.třídy - 10.kolo 20.03.11

V desátém kole Krajského přeboru 1.třídy potvrdily Polabiny C roli favorita a po vítězství nad Vysokým Mýtem C se kolo před koncem staly vítězem a postupujícím do 2.ligy - Blahopřejeme !!!
Detailní výsledky: Žamberk - Chrudim B 3,5:4,5, Polička - Ústí n/O. B 5:3, Č.Třebová - Letohrad 5:3, Polabiny C - V.Mýto C 5:3, Lanškroun - V.Mýto B 2,5:5,5, Chotěboř - Rapid 4,5:3,5


VÝSLEDKY 10

Výsledky 10. kola

SK + Sokol Žamberk – TJ ŠO Chrudim "B" TJ Štefanydes Polička – TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B"

   1.  Výprachtický D.     1980     1/2    Malivánek J.       V   2135            1.  Červený P.                2299     1/2    Zeinert M.            H  2154

   2.  Belobrad I.                2011     1/2    Němec P.             V   2255            2.  Komárek D.         H  2154     1/2    Blaško Š.                   1935

   3.  Felcman T.                 2010     0:1    Krys J.                       2082            3.  Lorenc O.                  2077     1/2    Volf J.                    V   2140

   4.  Wiesinger W.          1857     0:1    Linhart Z.                 1935            4.  Houška B.                 2031     1:0    Smola J.                      1876

   5.  Kalous T.                  1875     1:0    Bartoš M.                  1765            5.  Zeman A.                   1965     1/2    Glöckner J.          H  1925

   6.  Havrlík P.                 1928     1/2    Němec B.                   1821            6.  Smejkal J.                  1939     1/2    Mareš J.                      1788

   7.  Mazura M.                 1907     1/2    Honek J.              H  1833            7.  Stodola M.                1799     1:0    Jániš P.                      1659

   8.  Zámečník B.              1883     1/2    Ždímal P.                  1712            8.  Navrátil L.                1675     1/2    Glembek B.               1740

                                  3.5 : 4.5                                                                           5 : 3

Lokomotiva Česká Třebová – Spartak OEZ Letohrad 2222 ŠK Polabiny "C" – ŠK Vysoké Mýto "C"

   1.  Šimek J.                      2150     1:0    Mikyska K.              1884            1.  Hošek M.                  2304     1/2    Sabol M.              V   2392

   2.  Šmajzr M.            H   2161     1:0    Papáček M.              1926            2.  Černý J.                      2091     0:1    Pekař V.               H  2114

   3.  Hurt L.                       2095     1/2    Řehák J.                     1882            3.  Šilar L.                       2174     1/2    Ondrej T.                   1896

   4.  Kotva M.             H   2070     0:1    Janeček F.            H  1803            4.  Kourek J.                   2119     1:0    Česenek J.            H  1927

   5.  Vondra L.                  1984     1/2    Janeček V.                 1802            5.  Korol J.                      2075     0:1    Sabolová G.             1852

   6.  Petráž M.                   1913     1:0    Lorenc J.                   1758            6.  Trojan L.                   2024     1:0    Podgorný R.            1753

   7.  Šimek Z.                     1856     0:1    Sysr P.                       1621            7.  Just P.                        2032     1:0    Marinov P.               1761

   8.  Tomeš L.                    1000     +:-                                                               8.  Mojžíš M.                 2020     1:0    Ptáček M.                  1804

                                     5 : 3                                                                              5 : 3

      TJ Lanškroun – ŠK Vysoké Mýto "B"                      TJ CHS Chotěboř – Rapid Pardubice

   1.  Pokorný T.               2250     0:1    Trhal T.                      2035            1.  Novotný P.              2091     1/2    Kraus O.                    1973

   2.  Solil R.                      1999     0:1    Kosek J.               V   2106            2.  Petrus L.                   2026     0:1    Kastner O.           V   2070

   3.  Hrubeš P.                  2164     1/2    Ptáček L.                  2046            3.  Fiala M.                     1889     1:0    Vobořil P.                 2024

   4.  Petruň M.                  1952     0:1    Lipavský D.            2015            4.  Tůma J.                  H  2264     1:0    Outulný P.               2110

   5.  Šilar L.                       1907     0:1    Trhal M.                    1982            5.  Ondráček O.             2155     1:0    Veselý E.                   1851

   6.  Ambrož A.          H   2087     0:1    Kosek M.                  1989            6.  Linhart J.                   1967     1:0    Marcinko P.             1795

   7.  Procházka P.            1979     1:0    Kučera J.              H  1983            7.  Hospodka J.             1742     0:1    Novotný A.              1780

   8.  Krátký J.                    1820     1:0    Hájek J.                H  2028            8.  Tůma J.                  H  1705     0:1    Hon J.                         1887

                                  2.5 : 5.5                                                                        4.5 : 3.5

Tabulka po 10. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   2222 ŠK Polabiny "C"                 10    9    0    1         27        51   :  29        35

                   2.   TJ ŠO Chrudim "B"                          10    7    0    3         21     44.5   :  35.5     28

                   3.   TJ CHS Chotěboř                             10    7    0    3         21     43.5   :  36.5     35

                   4.   Rapid Pardubice                               10    6    1    3         19        43   :  37        27

                   5.   ŠK Vysoké Mýto "B"                       10    5    2    3         17        42   :  38        25

                   6.   TJ Lokomotiva Česká Třebová       10    5    1    4         16        43   :  37        28

                   7.   TJ Štefanydes Polička                      10    5    1    4         16        41   :  39        24

                   8.   SK + Sokol Žamberk                        10    4    1    5         13     40.5   :  39.5     26

                   9.   ŠK Vysoké Mýto "C"                       10    3    0    7           9     36.5   :  43.5     25

                 10.   TJ Lanškroun                                  10    2    2    6           8     38.5   :  41.5     23

                 11.   TJ Spartak OEZ Letohrad                10    2    1    7           7        29   :  51        15

                 12.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B"            10    0    1    9           1     27.5   :  52.5     10

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.