Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1.třídy - 11.kolo 03.04.11

Poslední jedenácté kolo Krajského přeboru 1.třídy rozhodovalo už jen o tom, kdo se jako třetí přidá k již jasným sestupujícím Ústí n/O. B a Letohradu. Po prohře v přímém souboji se jím po nejtěsnější prohře stalo družstvo Lanškrouna, ale ani jejich přemožitel Vysoké Mýto C ještě nemá vyhráno a musí doufat v záchranu AKISu Pardubice ve 2.lize!
Detailní výsledky: Rapid - Žamberk 4:4, V.Mýto B - Chotěboř 4,5:3,5, V.Mýto C - Lanškroun 4,5:3,5, Letohrad - Polabiny C 3:5, Ústí n/O. B - Č.Třebová 4:4, Chrudim B - Polička 4:4


VÝSLEDKY 11

Výsledky 11. kola

    Rapid Pardubice – SK + Sokol Žamberk                ŠK Vysoké Mýto "B" – TJ CHS Chotěboř

   1.  Kraus O.                    1973     1/2    Výprachtický D.     1980            1.  Trhal T.                      2035     1:0    Petrus L.                   2026

   2.  Kastner O.          V   2070     1/2    Belobrad I.               2011            2.  Kosek J.               V   2106     1/2    Tůma J.                  H  2264

   3.  Vobořil P.                 2024     1/2    Wiesinger W.          1857            3.  Ptáček L.                   2046     1:0    Linhart J.                   1967

   4.  Outulný P.               2110     1/2    Kalous T.                  1875            4.  Lipavský D.             2015     1/2    Novotný T.               1920

   5.  Veselý E.                   1851     1/2    Havrlík P.                1928            5.  Trhal M.                     1982     1:0    Štolfa J.                      1870

   6.  Marcinko P.             1795     1/2    Mazura M.                1907            6.  Kosek M.                  1989     0:1    Tůma J.                  H  1705

   7.  Janko J.                      1859     1/2    Zámečník B.             1883            7.  Švécar J.                     1883     0:1    Sukdolák R.             1756

   8.  Svítil R.                     1588     1/2    Martinec J.                1832            8.  Marek J.                     1764     1/2    Tomek K.                   1731

                                     4 : 4                                                                           4.5 : 3.5

      ŠK Vysoké Mýto "C" – TJ Lanškroun          TJ Spartak OEZ Letohrad – 2222 ŠK Polabiny "C"

   1.  Pekař V.               H   2114     1:0    Pokorný T.               2250            1.  Černý K.              H  2129     1/2    Šilar L.                       2174

   2.  Beneš M.                   1960     1:0    Solil R.                      1999            2.  Mikyska K.              1884     1/2    Kourek J.                   2119

   3.  Ondrej T.                   1896     1/2    Hrubeš P.                 2164            3.  Papáček M.               1926     1/2    Navrátil F.                2206

   4.  Sabolová G.             1852     0:1    Petruň M.                 1952            4.  Řehák J.                     1882     1/2    Korol J.                      2075

   5.  Sabolová K.       H   1775     1/2    Šilar L.                      1907            5.  Janeček V.                 1802     1/2    Trojan L.                   2024

   6.  Podgorný R.            1753     1/2    Ambrož A.          H  2087            6.  Lorenc J.                    1758     1/2    Just P.                        2032

   7.  Marinov P.               1761     1/2    Procházka P.           1979            7.  Sysr P.                       1621     0:1    Bauer J.                      1903

   8.  Ptáček M.                  1804     1/2    Krátký J.                   1820            8.  Buryška T.                1686     0:1    Škroch M.                 1935

                                  4.5 : 3.5                                                                           3 : 5

Jiskra Ústí nad Orlicí "B" –Lokomotiva Česká Třebová ŠO Chrudim "B" –Štefanydes Polička

   1.  Zeinert M.           H   2154     1:0    Šimek J.                     2150            1.  Malivánek J.       V   2135     1/2    Komárek D.         H  2154

   2.  Blaško Š.                   1935     0:1    Hurt L.                      2095            2.  Linhart Z.                  1935     1/2    Houška B.                 2031

   3.  Volf J.                   V   2140     1:0    Kotva M.             H  2070            3.  Bartoš M.                  1765     1/2    Švub J.                  H  2001

   4.  Glöckner J.         H   1925     0:1    Vondra L.                 1984            4.  Němec B.                   1821     1:0    Zeman A.                   1965

   5.  Kylar P.                     1998     0:1    Petráž M.                  1913            5.  Starý L.                H  1902     1/2    Smejkal J.                  1939

   6.  Mareš J.                      1788     1/2    Šimek Z.                    1856            6.  Honek J.               H  1833     1:0    Jerman M.                  1766

   7.  Jániš P.                      1659     1:0    Krušina P.          H  1813            7.  Mužík F.                    1651     0:1    Stodola M.                1799

   8.  Kodytek T.               1540     1/2    Bartoš K.             H  1876            8.  Kůs M.                       1699     0:1    Stodola Z.                 1756

                                     4 : 4                                                                              4 : 4

Tabulka po 11. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   2222 ŠK Polabiny "C"                 11  10    0    1         27        51   :  29        35

                   2.   TJ ŠO Chrudim "B"                          11    7    1    3         22     48.5   :  39.5     30

                   3.   TJ CHS Chotěboř                             11    7    0    4         21        47   :  41        37

                   4.   Rapid Pardubice                               11    6    2    3         20        47   :  41        27

                   5.   ŠK Vysoké Mýto "B"                       11    6    2    3         20     46.5   :  41.5     28

                   6.   TJ Lokomotiva Česká Třebová       11    5    2    4         17        47   :  41        31

                   7.   TJ Štefanydes Polička                      11    5    2    4         17        45   :  43        26

                   8.   SK + Sokol Žamberk                        11    4    2    5         14     44.5   :  43.5     26

                   9.   ŠK Vysoké Mýto "C"                       11    4    0    7         12        41   :  47        27

                 10.   TJ Lanškroun                                11    2    2    7           8        42   :  46        24

                 11.   TJ Spartak OEZ Letohrad            11    2    1    8           7        29   :  51        15

                 12.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B"     11    0    2    9           2     31.5   :  56.5     13

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.