Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy východ - 2.kolo 07.11.10

Ve druhém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: M.Třebová - D.Čermná 5:3, Žamberk B - Svitavy 4:4, Kunvald - Letohrad B 5,5:2,5, Č.Třebová B - Ústí n/O. C 3,5:4,5, Jablonné n/O. - Litomyšl B 3,5:4,5, H.Čermná - Lanškroun B 2:6


VÝSLEDKY 2

Výsledky 2. kola

TJ Slovan Moravská Třebová – ŠK Dolní Čermná o.s. SK + Sokol Žamberk "B" – ŠK Svitavy

                   Rozhodčí: Sojma Zdeněk                                           Rozhodčí: Wiesinger Wolfgang

   1.  Kotva M.                   2066     1:0    Dostálek V.              1621            1.  Výprachtický D.V  1972     1:0    Bartoš K.                   1865

   2.  Sojma Z.                     1964     1:0    Pecháček T.              1614            2.  Wiesinger W.     V   1959     0:1    Krušina P.                1846

   3.  Grepl P.                     1858     1/2    Merta M.                   1779            3.  Martinec J.                1863     1:0    Maděra S.                  1789

   4.  Chvojka A.               1823     1/2    Merta J.                      1855            4.  Zámečník B.              1932     0:1    Havel F.                     1803

   5.  Glöckner J.               1925     1:0    Žídek P.                    1616            5.  Kalous T.             V   1875     1:0    Kozák D.                   1826

   6.  Cedzo Š.                    1715     0:1    Motl L.                      1607            6.  Jeništa J.                    1795     1/2    Rosenkranz J.           1733

   7.  Vícha K.                    1657     0:1    Nikl J.                        1571            7.  Kopal V.                    1502     1/2    Riedl V.                     1676

   8.  Endl V.                      1613     1:0    Seidl P.                     1000            8.  Janeček M.                1484     0:1    Svatoš Z.                   1643

                                     5 : 3                                                                              4 : 4

ŠO K a.s. Kunvald –Spartak OEZ Letohrad "B" Lokomotiva Česká Třebová "B" –Jiskra Ústí n. O. "C"

                   Rozhodčí: Hodek Roman                                                Rozhodčí: Borek Pavel

   1.  Keprta S.             H   1938     1/2    Papáček M.         V   1860            1.  Borek P.                    1886     1/2    Mareš J.                      1810

   2.  Vymetálek P.            1803     0:1    Mikyska K.        V   1882            2.  Šimek Z.               V   1883     1:0    Kameník D.              1839

   3.  Dvořák E.                 1795     0:1    Sysr P.                       1621            3.  Pěkník M.           H  1881     0:1    Jániš P.                      1659

   4.  Hodek R.                   1675     1:0    Kristl V.              H  1509            4.  Petrželka K.             1876     1/2    Smola J.                V   1876

   5.  Rusz G.                      1622     1:0    Janeček O.                1545            5.  Pelcl K.                     1697     0:1    Kodytek T.               1540

   6.  Stúj M.                       1532     1:0    Lorenc A.                 1402            6.  Flos P.                       1661     1/2    Glembek B.               1740

   7.  Tobiška J.                  1670     1:0    Lorenc J.                   1317            7.  Jasanský K.              1771     1/2    Kylar P.               V   1898

   8.  Štěpán S.                   1645     1:0    Lorencová J.            1322            8.  Paluda J.                    1438     1/2    Taslar K.                    1660

                                  5.5 : 2.5                                                                        3.5 : 4.5

TJ Jablonné nad Orlicí – TJ Jiskra Litomyšl "B" TJ Sokol Horní Čermná – TJ Lanškroun "B"

                    Rozhodčí: Černý Karel                                                Rozhodčí: Vacek Miroslav

   1.  Černý K.                    2015     1/2    Jirsa L.                       1975            1.  Motl J.                        1658     0:1    Solil R.                 V   2064

   2.  Řehák J.               H   1883     0:1    Zeman L.                   1975            2.  Cimprich M.             1576     0:1    Šilar L.                 V   1880

   3.  Maceška B.         H   1831     1/2    Šváb J.                       1874            3.  Šilar J.                        1570     1/2    Krátký J.              V   1911

   4.  Vaníček J.                  1659     0:1    Odstrčil J.                 1898            4.  Zahradník J.              1000     1:0    Palla S.                      1701

   5.  Kubíček V.               1678     1:0    Jonáš P.                     1637            5.  Šilar J.                        1588     1/2    Paukert I.                  1792

   6.  Černohous M.          1660     0:1    Krejčí M.                  1598            6.  Šilar K.                      1485     0:1    Novák M.                  1705

   7.  Vorlíček P.               1581     1:0    Ninger K.                 1611            7.  Havel D.                    1250     0:1    Boháč L.                    1582

   8.  Hubálek R.               1100     1/2    Odstrčil J.                 1426            8.  Dušek A.                   1000     0:1    Křivohlávek J.         1428

                                  3.5 : 4.5                                                                           2 : 6

Tabulka po 2. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   ŠK Svitavy                                         2    1    1    0           4     10.5   :  5.5         8

                   2.   SK + Sokol Žamberk "B"                   2    1    1    0           4        10   :  6            8

                   3.   ŠO K a.s. Kunvald                              2    1    1    0           4       9.5   :  6.5         8

                   4.   TJ Slovan Moravská Třebová            2    1    1    0           4          9   :  7            5

                   5.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C"              2    1    1    0           4       8.5   :  7.5         5

                   6.   TJ Lokomotiva Česká Třebová "B"   2    1    0    1           3       9.5   :  6.5         5

                   7.   TJ Jablonné nad Orlicí                       2    1    0    1           3          9   :  7            6

                   8.   TJ Lanškroun "B"                              2    1    0    1           3       8.5   :  7.5         6

                   9.   TJ Jiskra Litomyšl "B"                      2    1    0    1           3       6.5   :  9.5         3

                 10.   TJ Sokol Horní Čermná                     2    0    1    1           1          6   :  10          2

                 11.   TJ Spartak OEZ Letohrad "B"           2    0    0    2           0       4.5   :  11.5       3

                 12.   Šachový klub Dolní Čermná o.s.        2    0    0    2           0       4.5   :  11.5       2

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.