Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy východ - 3.kolo 21.11.10

Ve třetím kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Lanškroun B - M.Třebová 4,5:3,5, Litomyšl B - H.Čermná 4,5:3,5, Ústí n/O. C - Jablonné n/O. 5:3, Letohrad B - Č.Třebová B 0:8, Svitavy - Kunvald 6:2, D.Čermná - Žamberk B 2,5:5,5


VÝSLEDKY 3

Výsledky 3. kola

 

TJ Lanškroun "B" – TJ Slovan Moravská Třebová TJ Jiskra Litomyšl "B" – TJ Sokol Horní Čermná

                  Rozhodčí: Palla Stanislav                                                Rozhodčí: Pekař Václav

   1.  Solil R.                V   2064     1:0    Kotva M.                  2066            1.  Jirsa L.                       1975     1:0    Motl J.                        1658

   2.  Šilar L.                 V   1880     1/2    Sojma Z.                    1964            2.  Zeman L.                    1975     1:0    Cimprich M.             1576

   3.  Krátký J.              V   1911     1:0    Grepl P.                    1858            3.  Šváb J.                        1874     1:0    Šilar J.                        1570

   4.  Marek M.                   1726     0:1    Chvojka A.              1823            4.  Odstrčil J.                 1898     1/2    Kalousek M.            1481

   5.  Šebrle J.                     1784     1:0    Glöckner J.               1925            5.  Jonáš P.                     1637     0:1    Zahradník J.              1000

   6.  Palla S.                      1701     0:1    Meleshko A.            1000            6.  Krejčí M.                   1598     0:1    Vacek M.                   1447

   7.  Viktorin J.                 1511     0:1    Cedzo Š.                    1715            7.  Ninger K.                  1611     1/2    Šilar K.                      1485

   8.  Křivohlávek J.         1428     1:0    Endl V.                      1613            8.  Nešpor J.                   1250     1/2    Dušek J.                     1250

                                  4.5 : 3.5                                                                        4.5 : 3.5

Jiskra Ústí n. Orl. "C" – TJ Jablonné n. Orl. Spartak OEZ Letohrad "B" –Lokomotiva Č. Třebová "B"

                  Rozhodčí: Kameník David                                              Rozhodčí: Papáček Miloš

   1.  Kameník D.              1839     1/2    Černý K.                   2015            1.  Papáček M.         V   1860     0:1    Vondra L.            V   1985

   2.  Jániš P.                      1659     1:0    Řehák J.               H  1883            2.  Mikyska K.         V   1882     0:1    Petráž M.             V   1930

   3.  Smola J.                V   1876     1:0    Maceška B.         H  1831            3.  Lorenc J.                    1758     0:1    Borek P.                    1886

   4.  Glembek B.               1740     1/2    Vaníček J.                 1659            4.  Sysr P.                       1621     0:1    Šimek Z.               V   1883

   5.  Kylar P.               V   1898     1:0    Černý V.                    1640            5.  Janeček O.                 1545     0:1    Pelcl K.                     1697

   6.  Taslar K.                    1660     0:1    Filip L.                      1718            6.  Lorenc A.                  1402     0:1    Flos P.                       1661

   7.  Kapoun V.                1618     0:1    Kubíček V.               1678            7.  Petráček J.                 1441     0:1    Jasanský K.              1771

   8.  Driemer J.                  1545     1:0    Vorlíček P.               1581            8.  Lorenc J.                    1317     0:1    Petrážová K.            1621

                                     5 : 3                                                                              0 : 8

           ŠK Svitavy – ŠO K a.s. Kunvald       Šachový klub Dolní Čermná o.s. – SK + Sokol Žamberk "B"

                  Rozhodčí: Jedlička Eduard                                           Rozhodčí: Dostálek Vladimír

   1.  Bartoš K.                   1865     1/2    Vymetálek P.           1803            1.  Dostálek V.              1621     0:1    Výprachtický D.V  1972

   2.  Krušina P.                1846     1:0    Dvořák E.                 1795            2.  Merta J.                      1855     0:1    Wiesinger W.     V   1959

   3.  Maděra S.                  1789     1:0    Hodek R.                  1675            3.  Žídek P.                     1616     1:0    Martinec J.                1863

   4.  Havel F.                     1803     1/2    Rusz G.                     1622            4.  Motl L.                      1607     1/2    Zámečník B.              1932

   5.  Čupr T.                       1828     1:0    Tobiška J.                 1670            5.  Nikl J.                        1571     1/2    Kalous T.             V   1875

   6.  Rosenkranz J.           1733     0:1    Štěpán S.                   1645            6.  Halbrštát K.        H  1485     1/2    Kacálek K.                1823

   7.  Riedl V.                     1676     1:0    Vymetálek T.            1554            7.  Marek J.                     1000     0:1    Jeništa J.                    1795

   8.  Svatoš Z.                   1643     1:0    Mlynář M.                1526            8.  Málek O.                   1000     0:1    Kopal V.                    1502

                                     6 : 2                                                                           2.5 : 5.5

Tabulka po 3. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   ŠK Svitavy                                         3    2    1    0           7     16.5   :  7.5       13

                   2.   SK + Sokol Žamberk "B"                   3    2    1    0           7     15.5   :  8.5       12

                   3.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C"              3    2    1    0           7     13.5   :  10.5       9

                   4.   TJ Lokomotiva Česká Třebová "B"   3    2    0    1           6     17.5   :  6.5       13

                   5.   TJ Lanškroun "B"                              3    2    0    1           6        13   :  11        10

                   6.   TJ Jiskra Litomyšl "B"                      3    2    0    1           6        11   :  13          6

                   7.   TJ Slovan Moravská Třebová            3    1    1    1           4     12.5   :  11.5       8

                   8.   ŠO K a.s. Kunvald                              3    1    1    1           4     11.5   :  12.5       9

                   9.   TJ Jablonné nad Orlicí                       3    1    0    2           3        12   :  12          8

                 10.   TJ Sokol Horní Čermná                     3    0    1    2           1       9.5   :  14.5       4

                 11.   Šachový klub Dolní Čermná o.s.        3    0    0    3           0          7   :  17          3

                 12.   TJ Spartak OEZ Letohrad "B"           3    0    0    3           0       4.5   :  19.5       3

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.