Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

11.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy východ - 4.kolo 05.12.10

Ve čtvrtém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: M.Třebová - Žamberk B 4:4, Kunvald - D.Čermná 4:4, Č.Třebová B - Svitavy 6:2, Jablonné n/O. - Letohrad B 4,5:3,5, H.Čermná - Ústí n/O. C 1,5:6,5, Lanškroun B - Litomyšl B 3,5:4,5


VÝSLEDKY 4

Výsledky 4. kola

Slovan Moravská Třebová – SK+Sokol Žamberk "B" ŠO K a.s. Kunvald – ŠK Dolní Čermná o.s.

                   Rozhodčí: Sojma Zdeněk                                               Rozhodčí: Dvořák Eduard

   1.  Kotva M.                   2066     1/2    Výprachtický D V   1972            1.  Keprta S.              H  1938     1:0    Dostálek V.              1621

   2.  Sojma Z.                     1964     0:1    Martinec J.                1863            2.  Vymetálek P.            1803     1/2    Pecháček T.              1614

   3.  Grepl P.                     1858     1/2    Kalous T.            V   1875            3.  Dvořák E.                 1795     0:1    Merta J.                      1855

   4.  Chvojka A.               1823     0:1    Vohník M.                1673            4.  Lacko D.              H  1796     1/2    Žídek P.                     1616

   5.  Glöckner J.               1925     0:1    Jeništa J.                    1795            5.  Hodek R.                   1675     0:1    Motl L.                      1607

   6.  Meleshko A.            1000     1:0    Kopal V.                   1502            6.  Rusz G.                      1622     0:1    Nikl J.                        1571

   7.  Cedzo Š.                    1715     1:0    Janeček M.                1484            7.  Stúj M.                       1532     1:0    Marek J.                     1000

   8.  Nečesánek J.             1000     1:0    Šulc J.                        1530            8.  Štěpán S.                   1645     1:0    Málek O.                   1000

                                     4 : 4                                                                              4 : 4

Lokomotiva Česká Třebová "B" – ŠK Svitavy TJ Jablonné nad Orlicí – Spartak OEZ Letohrad "B"

                    Rozhodčí: Borek Pavel                                                  Rozhodčí: Černý Karel

   1.  Petráž M.             V   1930     1:0    Bartoš K.                  1865            1.  Černý K.                    2015     1:0    Papáček M.         V   1860

   2.  Borek P.                    1886     1:0    Krušina P.                1846            2.  Vaníček J.                  1659     0:1    Mikyska K.         V   1882

   3.  Šimek Z.               V   1883     1:0    Maděra S.                  1789            3.  Černý V.                    1640     1:0    Janeček V.                 1785

   4.  Pěkník M.           H   1881     1:0    Havel F.                    1803            4.  Filip L.                      1718     0:1    Lorenc J.                    1758

   5.  Petrželka K.             1876     1/2    Čupr T.                      1828            5.  Kubíček V.               1678     1:0    Sysr P.                       1621

   6.  Pelcl K.                     1697     1/2    Rosenkranz J.          1733            6.  Černohous M.          1660     0:1    Kristl V.               H  1509

   7.  Flos P.                       1661     0:1    Svatoš Z.                   1643            7.  Černohous J.            1678     1:0    Janeček O.                 1545

   8.  Jasanský K.              1771     1:0    Jedlička E.                1637            8.  Vorlíček P.               1581     1/2    Buryška T.                1686

                                     6 : 2                                                                           4.5 : 3.5

TJ Sokol Horní Čermná – Jiskra Ústí nad Orlicí "C" TJ Lanškroun "B" – TJ Jiskra Litomyšl "B"

                  Rozhodčí: Vacek Miroslav                                               Rozhodčí: Krátký Josef

   1.  Motl J.                        1658     0:1    Mareš J.                     1810            1.  Solil R.                 V   2064     0:1    Jirsa L.                       1975

   2.  Cimprich M.             1576     0:1    Kameník D.              1839            2.  Šilar L.                 V   1880     1/2    Zeman L.                    1975

   3.  Šilar J.                        1570     1/2    Jániš P.                      1659            3.  Krátký J.              V   1911     1/2    Šváb J.                        1874

   4.  Kalousek M.            1481     1:0    Smola J.                V   1876            4.  Šebrle J.                     1784     0:1    Odstrčil J.                 1898

   5.  Zahradník J.              1000     0:1    Glembek B.              1740            5.  Palla S.                      1701     1:0    Ninger K.                  1611

   6.  Vacek M.                   1447     0:1    Kylar P.               V   1898            6.  Boháč L.                    1582     1/2    Seidl J.                       1585

   7.  Šilar K.                      1485     0:1    Taslar K.                   1660            7.  Viktorin J.                 1511     0:1    Sauer P.                     1000

   8.  Dušek A.                   1000     0:1    Kubišta L.                1588            8.  Křivohlávek J.         1428     1:0    Kubeš A.                   1250

                                  1.5 : 6.5                                                                        3.5 : 4.5

Tabulka po 4. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C"              4    3    1    0         10        20   :  12        15

                   2.   TJ Lokomotiva Česká Třebová "B"   4    3    0    1           9     23.5   :  8.5       18

                   3.   TJ Jiskra Litomyšl "B"                      4    3    0    1           9     15.5   :  16.5       9

                   4.   SK + Sokol Žamberk "B"                   4    2    2    0           8     19.5   :  12.5     15

                   5.   ŠK Svitavy                                         4    2    1    1           7     18.5   :  13.5     14

                   6.   TJ Lanškroun "B"                              4    2    0    2           6     16.5   :  15.5     12

                   6.   TJ Jablonné nad Orlicí                       4    2    0    2           6     16.5   :  15.5     12

                   8.   TJ Slovan Moravská Třebová            4    1    2    1           5     16.5   :  15.5     11

                   9.   ŠO K a.s. Kunvald                              4    1    2    1           5     15.5   :  16.5     12

                 10.   Šachový klub Dolní Čermná o.s.        4    0    1    3           1        11   :  21          6

                 11.   TJ Sokol Horní Čermná                     4    0    1    3           1        11   :  21          5

                 12.   TJ Spartak OEZ Letohrad "B"           4    0    0    4           0          8   :  24          6

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.