Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy východ - 5.kolo 09.01.11

V pátém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Litomyšl B - M.Třebová 2,5:5,5, Ústí n/O. C - Lanškroun B 6:2, Letohrad B - H.Čermná 5,5:2,5, Svitavy - Jablonné n/O. 5:3, D.Čermná - Č.Třebová B 5:3, Žamberk B - Kunvald 7:1


VÝSLEDKY 5

Výsledky 5. kola hraného 09. 01. 2011

TJ Jiskra Litomyšl "B" – Slovan Moravská Třebová Jiskra Ústí nad Orlicí "C" – TJ Lanškroun "B"

                   Rozhodčí: Pekař Václav                                             Rozhodčí: Glembek Bohumír

   1.  Jirsa L.                       1975     1:0    Kotva M.                  2066            1.  Mareš J.                      1810     1:0    Solil R.                 V   2064

   2.  Zeman L.                    1975     0:1    Sojma Z.                    1964            2.  Kameník D.              1839     1/2    Šilar L.                 V   1880

   3.  Šváb J.                        1874     1/2    Grepl P.                    1858            3.  Jániš P.                      1659     0:1    Krátký J.              V   1911

   4.  Odstrčil J.                 1898     0:1    Chvojka A.              1823            4.  Smola J.                V   1876     1/2    Šebrle J.                     1784

   5.  Jonáš P.                     1637     0:1    Glöckner J.               1925            5.  Kodytek T.               1540     1:0    Palla S.                      1701

   6.  Krejčí M.                   1598     0:1    Meleshko A.            1000            6.  Glembek B.               1740     1:0    Paukert I.                  1792

   7.  Seidl J.                       1585     1/2    Cedzo Š.                    1715            7.  Taslar K.                    1660     1:0    Křivohlávek J.         1428

   8.  Štětka V.                    1565     1/2    Nečesánek J.            1000            8.  Kapoun V.                1618     1:0    Lapáček L.                1357

                                  2.5 : 5.5                                                                           6 : 2

TJ Spartak OEZ Letohrad "B" – TJ Sokol Horní Čermná ŠK Svitavy – TJ Jablonné nad Orlicí

                  Rozhodčí: Papáček Miloš                                              Rozhodčí: Jedlička Eduard

   1.  Papáček M.         V   1860     1:0    Motl J.                       1658            1.  Bartoš K.                   1865     1/2    Černý K.                    2015

   2.  Mikyska K.        V   1882     1/2    Cimprich M.             1576            2.  Krušina P.                1846     1/2    Řehák J.                H  1883

   3.  Krumer M.                 1929     1:0    Šilar J.                        1570            3.  Maděra S.                  1789     1:0    Maceška B.          H  1831

   4.  Janeček V.                 1785     0:1    Kalousek M.            1481            4.  Havel F.                     1803     0:1    Vaníček J.                  1659

   5.  Lorenc J.                    1758     1:0    Zahradník J.             1000            5.  Rosenkranz J.           1733     1/2    Černý V.                    1640

   6.  Maceška V.               1623     0:1    Šilar J.                        1588            6.  Svatoš Z.                   1643     1:0    Filip L.                      1718

   7.  Sysr P.                       1621     1:0    Vacek M.                   1447            7.  Jedlička E.                1637     1:0    Kubíček V.               1678

   8.  Kristl V.              H   1509     1:0    Šilar K.                      1485            8.  Čuma J.                       1476     1/2    Vorlíček P.               1581

                                  5.5 : 2.5                                                                           5 : 3

ŠK Dolní Čermná o.s. – Lokomotiva Česká Třebová "B" SK+Sokol Žamberk "B" – ŠO K a.s. Kunvald

                Rozhodčí: Dostálek Vladimír                                              Rozhodčí: Hurdes Emil

   1.  Dostálek V.              1621     0:1    Borek P.                    1886            1.  Výprachtický D. V  1972     1:0    Keprta S.              H  1938

   2.  Pecháček T.              1614     0:1    Šimek Z.               V   1883            2.  Wiesinger W.     V   1959     1/2    Vymetálek P.            1803

   3.  Merta M.                    1779     1:0    Pěkník M.           H  1881            3.  Zámečník B.              1932     1:0    Dvořák E.                 1795

   4.  Merta J.                      1855     1:0    Petrželka K.             1876            4.  Kalous T.             V   1875     1:0    Hodek R.                   1675

   5.  Slavíček M.              1760     1:0    Flos P.                       1661            5.  Kacálek K.                1823     1:0    Rusz G.                      1622

   6.  Žídek P.                     1616     0:1    Jasanský K.              1771            6.  Kopal V.                    1502     1:0    Krupica Z.                 1561

   7.  Motl L.                      1607     1:0    Kovář V.                   1624            7.  Mazura J.                   1598     1:0    Tobiška J.                  1670

   8.  Nikl J.                        1571     1:0    Ratzinger P.             1100            8.  Dunglová N.            1602     1/2    Štěpán S.                   1645

                                     5 : 3                                                                              7 : 1

Tabulka po 5. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C"              5    4    1    0         13        26   :  14        20

                   2.   SK + Sokol Žamberk "B"                   5    3    2    0         11     26.5   :  13.5     21

                   3.   ŠK Svitavy                                         5    3    1    1         10     23.5   :  16.5     17

                   4.   TJ Lokomotiva Česká Třebová "B"   5    3    0    2           9     26.5   :  13.5     21

                   5.   TJ Jiskra Litomyšl "B"                      5    3    0    2           9        18   :  22        10

                   6.   TJ Slovan Moravská Třebová            5    2    2    1           8        22   :  18        15

                   7.   TJ Jablonné nad Orlicí                       5    2    0    3           6     19.5   :  20.5     13

                   8.   TJ Lanškroun "B"                              5    2    0    3           6     18.5   :  21.5     13

                   9.   ŠO K a.s. Kunvald                              5    1    2    2           5     16.5   :  23.5     12

                 10.   Šachový klub Dolní Čermná o.s.        5    1    1    3           4        16   :  24        11

                 11.   TJ Spartak OEZ Letohrad "B"           5    1    0    4           3     13.5   :  26.5     11

                 12.   TJ Sokol Horní Čermná                     5    0    1    4           1     13.5   :  26.5       7

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.